Лондон 2012: Ден 11

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 11

Мнениеот doktora25 » 08 авг 2012 00:16

А защо Ивет не се пробва в някоя друга дисциплина в бягането, където фаворитки не са представители на Африка, САЩ и карибските държави, като бягането с препятствия например? Ето вчера в 3 км с препятствия спечели рускиня.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 11

Мнениеот Niksh0 » 08 авг 2012 00:41

doktora25 написа:А защо Ивет не се пробва в някоя друга дисциплина в бягането, където фаворитки не са представители на Африка, САЩ и карибските държави, като бягането с препятствия например? Ето вчера в 3 км с препятствия спечели рускиня.

Ох, ако сте се занимавали с атлетика ще знаете, че това е невъзможно. Има си спринтьори, има си бегачи на дълги разстояния, има си скачачи, има си и многобойци. Всеки се готви за определена дизциплина (с изключение на многобойците). Разберете, че не може ей така да кажеш:"Абе аз не мога да ги бия ти на спринта, дай да се пробвам на овчарски скок или на 10000 метра..." Това можеше да стане преди 50 години, ама не и сега.
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 11

Мнениеот za nas e toj religiq » 08 авг 2012 01:28

Niksh0 написа:
doktora25 написа:А защо Ивет не се пробва в някоя друга дисциплина в бягането, където фаворитки не са представители на Африка, САЩ и карибските държави, като бягането с препятствия например? Ето вчера в 3 км с препятствия спечели рускиня.

Ох, ако сте се занимавали с атлетика ще знаете, че това е невъзможно. Има си спринтьори, има си бегачи на дълги разстояния, има си скачачи, има си и многобойци. Всеки се готви за определена дизциплина (с изключение на многобойците). Разберете, че не може ей така да кажеш:"Абе аз не мога да ги бия ти на спринта, дай да се пробвам на овчарски скок или на 10000 метра..." Това можеше да стане преди 50 години, ама не и сега.


Абе батка , аз не ти говоря за скокове с парашут :lol: Дадох ти елементарен пример с Марион Джоунс , а и не е само тя , тази която спира с бягането и продълвава със скока ! Не съм аз тоя който откривам топлата вода , до другата олимпиада има 4 години , къв е проблема да се пробва ако има желание ?


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта