Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот bobonikolov » 06 авг 2012 22:35

Задавам този въпрос,защото честно казано ми се вижда адски нереално това,което правят.Лично според мен не е нормално за два дни тези състезатели и състезателки да правят по 4 старта,да обират медалите във всяка една дисциплина в леката атлетика и да изглеждат така все едно не са бягали.Извинявам се ама наистина ми е странно как примерно една Вероника Кембъл Браун в предходните 2 дни имаше 3 страта,стана шампионка на 100 метра,а днес пак завърши трета в сериите и се класира?Ами американската лекоатлетка,която вчера е станала олимпийска шампионка на 400 метра след 3 старта днес излиза и завършва първа,тичайки все едно прави крос в парка.Впрочем това се отнася и за останалите лекоатлети от тези 2 страни.Тези резултати са силно съмнителни според мен.Няма как да се възстановиш напълно само за 1 ден и после да продължиш да бягаш все едно не си бягал до сега на олимпиадата.Същата работа е и с Юсеин Болт и компания.Моето мнение,е че колкото и тренирани да са лекоатлетите без допинг едва ли ще постигат такива резултати.Ще си позволя да перифразирам Шекспир и ще кажа, че има нещо гнило в Англия.

Потребителски аватар
Син до гроб
Мнения: 398
Регистриран на: 24 фев 2012 10:23
Контакти:

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот Син до гроб » 06 авг 2012 22:52

Най-чистите са...като утринна роса кажи речи !
Децата в игрите за Левски мечтаят,за славния Левски -футболен тим.И старците шапките даже си свалят пред славния Левски-НЕПОБЕДИМ!
Евала бе Джони Деп,направи ли допинг тест ? http://www.youtube.com/watch?v=Ef-ibHWzTJ8 Поздрав за сиропираните !

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот sandi74 » 06 авг 2012 22:54

Чисти са като момина сълза. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bez-nick
Мнения: 1668
Регистриран на: 18 юли 2011 15:57

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот bez-nick » 06 авг 2012 22:54

Да и футболистите на Барса, Реал и Манчестър Сити не са чисти, как може да играя такъв футбол :roll: само в нашата А група не взимат забранени вещества и нашите олимпийци също, за това сме само с 1 медал

Потребителски аватар
C2H5OH
Мнения: 367
Регистриран на: 10 фев 2011 20:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот C2H5OH » 06 авг 2012 22:55

bobonikolov написа:Задавам този въпрос,защото честно казано ми се вижда адски нереално това,което правят.Лично според мен не е нормално за два дни тези състезатели и състезателки да правят по 4 старта,да обират медалите във всяка една дисциплина в леката атлетика и да изглеждат така все едно не са бягали.Извинявам се ама наистина ми е странно как примерно една Вероника Кембъл Браун в предходните 2 дни имаше 3 страта,стана шампионка на 100 метра,а днес пак завърши трета в сериите и се класира?Ами американската лекоатлетка,която вчера е станала олимпийска шампионка на 400 метра след 3 старта днес излиза и завършва първа,тичайки все едно прави крос в парка.Впрочем това се отнася и за останалите лекоатлети от тези 2 страни.Тези резултати са силно съмнителни според мен.Няма как да се възстановиш напълно само за 1 ден и после да продължиш да бягаш все едно не си бягал до сега на олимпиадата.Същата работа е и с Юсеин Болт и компания.Моето мнение,е че колкото и тренирани да са лекоатлетите без допинг едва ли ще постигат такива резултати.Ще си позволя да перифразирам Шекспир и ще кажа, че има нещо гнило в Англия.


Или просто се работи правилно?! В съвремениият спорт най-важното е възстановяването!

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот RedeviL » 06 авг 2012 22:56

е при спринтьорите кво толкова има за възстановяване?При двеста метра също няма кой знае какво натоварване и възстановяване. :)

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот durex » 06 авг 2012 22:56

Чисти са, като урина на болен от хепатит.

Потребителски аватар
andrei_arshavin
Мнения: 67
Регистриран на: 10 ное 2010 21:14
Skype: dimenstrans5
Контакти:

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот andrei_arshavin » 06 авг 2012 23:01

Просто структурата на скелета на тъмнокожите е много по различна , в смисъл че костите им са по кухи , съответно по леки в същото време по чупливи.това ги прави много по бързи в сравнение с европейците например ;)
е-е-е-е-един е-е-е-един единствен на светаааа
отбора в нашите сърцааааа
обичамете Добруджаааааа
със теб до края на светааааа


veselin111
Мнения: 272
Регистриран на: 03 авг 2008 10:35
Контакти:

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот veselin111 » 06 авг 2012 23:12

Да добавя и плуването, където Х'американците обраха повечето медали, а плуваха по няколко пъти на ден 8-)


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта