Далаклиев отпадна от представителя на домакините Люк Кембъл

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6853
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Далаклиев отпадна от представителя на домакините Люк Кембъл

Мнениеот veni__85 » 06 авг 2012 11:27

Детелин се представи много добре , но явно това са му възможностите. До колкото разбрах и друг път е губил от този британец , не мисля , че съдиите са повлияли чак толкова много. Просто в един равностоен мач е нормално да се дава съдийско рамо , дано днес Стойка да покаже пълна превъзходство , за да нямат възможност отново да дадат победа за домакините.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Далаклиев отпадна от представителя на домакините Люк Кембъл

Мнениеот sandi74 » 06 авг 2012 11:34

venger написа:Стига хейтвали!!! Детелин заслужаваше да се класира дори само, защото е българин и защото ТРЯБВА ДА ПОДКРЕПЯМЕ ХОРАТА, КОИТО ЗАЩИТАВАТ ЕДНИ ТРИ ЦВЯТА!

По голяма глупост от тази не бях чел от доста време,ама си има творци за всичко. :) :) :) Далаклиев заслужено отпадна.

Потребителски аватар
boston celtics
Мнения: 1676
Регистриран на: 25 май 2010 11:46
Контакти:

Re: Далаклиев отпадна от представителя на домакините Люк Кембъл

Мнениеот boston celtics » 06 авг 2012 13:39

Бижутера написа:В България никога няма да има спорт - тук все се гледат съдиите, конспирациите, а никой ли не видя, че в третия гейм Прическата имаше един свестен удар, а англичанина пет? В третия гейм Прическата беше почти през цялото време с ръце на лицето, а за капак дори на два пъти направи пироет на ринга :lol:
Какъв гейм бе?Я най-добре ходи си гледай пълният със "звезди" отбор на Левски,който беше на прага да се класира (забележи) за 3-ят кръг в Лига Европа и немското отборче,което и аз не знам в коя дивизийка е и ни остави да коментираме ;)
Дали това, което не те убие те прави силен да продължиш, да искаш да загубиш, но победиш, да искаш да убиеш, но да спасиш, да имаш много, но да не споделиш, да видиш пътя, но да се отклониш, да се кълнеш,че няма да бъдеш друг,но да се промениш...



Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта