Състоянието на БГ спорт и разочарованието от олимпиaдата

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

bajganjo
Мнения: 24
Регистриран на: 05 авг 2009 23:15
Контакти:

Защо участваме на олимпиадата

Мнениеот bajganjo » 07 авг 2012 07:03

Едни държави участват на олимпиадата за да покажат своята мощ , други за да продадат по-скъпо своите спортисти , трети за да повдигнат националното си самочувствие , четвърти за да увеличат туристопотока към страната си , пети заради всичко гореказано !
Това е разбираемо , но ние за каво участваме - за да увеличим броя на мазохистите ли ?
Защото да гледаш как гражданин на Гранада печели златен медал , а гражданин на България лази по тепиха си е жив мазохизъм !!!

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Защо участваме на олимпиадата

Мнениеот Devian » 07 авг 2012 07:10

Забравил си шестите,които участват заради принципа на Кубертен.С това мисля,че се изчерпва и отговора на въпроса ти :!:
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Защо участваме на олимпиадата

Мнениеот amoros » 07 авг 2012 07:21

Така е важно е участието.Пари за големи спортни успехи няма.Нека да бъдем заедно със всички ,а медалите те са за по далечно бъдеще.

bajganjo
Мнения: 24
Регистриран на: 05 авг 2009 23:15
Контакти:

Re: Защо участваме на олимпиадата

Мнениеот bajganjo » 07 авг 2012 07:44

Devian написа:Забравил си шестите,които участват заради принципа на Кубертен.С това мисля,че се изчерпва и отговора на въпроса ти :!:


Ще участвам на следващата олимпиада съгласно принципа на Кубертен . Ти нямаш нищо против да се поразходя до Рио с твоите пари , нали !
Ще поплувам в олимпииския басейн , ще си се поплацикам по Копакабана , ще поразгледам града и ще си се прибера в България без да нося в багажа си бял прах . Благодаря .

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Защо участваме на олимпиадата

Мнениеот ros » 07 авг 2012 07:49

bajganjo написа:
Devian написа:Забравил си шестите,които участват заради принципа на Кубертен.С това мисля,че се изчерпва и отговора на въпроса ти :!:


Ще участвам на следващата олимпиада съгласно принципа на Кубертен . Ти нямаш нищо против да се поразходя до Рио с твоите пари , нали !
Ще поплувам в олимпииския басейн , ще си се поплацикам по Копакабана , ще поразгледам града и ще си се прибера в България без да нося в багажа си бял прах . Благодаря .


Дадено, ато си извоюваш квота лично ще те изпратя на самолета за Рио за да ти пожелая приятна разходка по Копакабана
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

bajganjo
Мнения: 24
Регистриран на: 05 авг 2009 23:15
Контакти:

Re: Защо участваме на олимпиадата

Мнениеот bajganjo » 07 авг 2012 08:00

ros написа:
bajganjo написа:
Devian написа:Забравил си шестите,които участват заради принципа на Кубертен.С това мисля,че се изчерпва и отговора на въпроса ти :!:


Ще участвам на следващата олимпиада съгласно принципа на Кубертен . Ти нямаш нищо против да се поразходя до Рио с твоите пари , нали !
Ще поплувам в олимпииския басейн , ще си се поплацикам по Копакабана , ще поразгледам града и ще си се прибера в България без да нося в багажа си бял прах . Благодаря .


Дадено, ато си извоюваш квота лично ще те изпратя на самолета за Рио за да ти пожелая приятна разходка по Копакабана


Супер . Тя квотата какво включваше - да се познаваш с шефа на федерацията и да не се удавиш , плувайки по дистанцията !
Ще се видим на терминал 2 !

Потребителски аватар
just one is eric
Мнения: 144
Регистриран на: 03 сеп 2010 10:59
Контакти:

Re: Защо участваме на олимпиадата

Мнениеот just one is eric » 07 авг 2012 08:15

bajganjo написа:
ros написа:
Дадено, ато си извоюваш квота лично ще те изпратя на самолета за Рио за да ти пожелая приятна разходка по Копакабана


Супер . Тя квотата какво включваше - да се познаваш с шефа на федерацията и да не се удавиш , плувайки по дистанцията !
Ще се видим на терминал 2 !

Много ти подхожда неграмотно написания ник ! А дали си се събличал по физическо ?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Защо участваме на олимпиадата

Мнениеот metodito » 07 авг 2012 08:53

Знакова тема за поколението, което идва "отдолу". Да са ни честити!

Не става дума за глупашкия въпрос, а повече за хейтването и мразалянковщината.

Потребителски аватар
RealMCF
Мнения: 183
Регистриран на: 18 дек 2010 11:19
Контакти:

Re: Защо участваме на олимпиадата

Мнениеот RealMCF » 07 авг 2012 09:23

just one is eric написа:
bajganjo написа:
ros написа:
Дадено, ато си извоюваш квота лично ще те изпратя на самолета за Рио за да ти пожелая приятна разходка по Копакабана


Супер . Тя квотата какво включваше - да се познаваш с шефа на федерацията и да не се удавиш , плувайки по дистанцията !
Ще се видим на терминал 2 !

Много ти подхожда неграмотно написания ник ! А дали си се събличал по физическо ?


Защо се заяждаш с човека за глупости, бе? Какво му е неграмотното - това, че не използва тъпата "английска" ортография ли?!? Ако ти си неграмотен и вкаран в калъп, то това не значи, че друг няма право на избор, все пак!

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Защо участваме на олимпиадата

Мнениеот Alex » 07 авг 2012 09:23

Аз не съм то това поколение,д ето идва отдолу, ама сме трагедия навсякъде!!! Парите трябва да отиват за масов спорт (демек да спортуват хората и да са по-здрави, а не да даваме пари само за медали и големи форуми... който иска да печели Олимпиади да си тренира и печели (спомнете си "Социалната мрежа", тоя, дето се съдеше със Марк Файсбука, между другото накрая написаха и че бил еди кой си на Олимпийските игри)
Ние обаче от Комунизма си имаме една черта да се показваме пред чужденците и всичко да трябва да е излъскано и за показ, пък иначе отвътре сме пълна трагедия...

и липсата на пари не е оправдание... не са само финансови страшилища печелили медали от тая олимпиада, просто спорта в момента е отражение на състоянието на държавата ни и на полуаматьорско ниво...
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта