Състоянието на БГ спорт и разочарованието от олимпиaдата

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
moonlight
Мнения: 711
Регистриран на: 14 авг 2008 22:44
Контакти:

Re: Моля, изтеглете BG туристите от Лондон !!!

Мнениеот moonlight » 05 авг 2012 23:38

Синьо сърце написа:Знам, бе, пич...Боли ме просто, какво бяхме и какви станахме...Геракът май беше казал нещо подобно. Но в много от случаите става дума за некадърност, за отдавна отминало време( без Големия), за вечно искане и нищо отсреща. Неслучайно казах за Гроздева, с всичките ми уважения към нея...Ами старост-нерадост, ръчица трепери, тя медал ще взима. Така не става, всичко е объркано, всеки гледа да осмуче парите. Виж само момчето снощи-" Никой не вярваше в мен...", аз пък смятам, че ще ни донесе медал! Ще видиш! Кой тъпак безсрамно осра пича на щангите и от 203 го хвърли на 209...Кой и кой му плаща? Ние, и затова да го д.хат такива! Глей как на Раева частният клуб ще засмуче някое медалче, а после педалите ще се снимат с децата...Срам!

Само в това си мнение изрече 3 глупости !
1) Гроздева направи 299/300 на бърза стрелба ! Исторически резултат, който никой не постигна на олимпиадата ... Няма и да постигне скоро !
2) Ти смяташ , че Александър Александров ще вземе медал? Ок, и аз се надявам ... Но съм на 99% сигурен , че преди олимпиадата не си го и чувал. Това ще го направи ли турист , ако случайно не вземе медал?
3) "Пича от щангите" му бяха необходими 209 за медал и имаше малшанса да ги изтърве! Тези 209 му бяха по възможностите .. То се видя.. Това, че ти пак не си видял си е лично твой проблем...

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Състоянието на БГ спорт и разочарованието от олимпиядата

Мнениеот shotgun blues » 05 авг 2012 23:38

В много от спортовете представителите ни са туристи ,но такива като Гроздева,Бонева,Стамболова - спъна се ..иначе си е доказано име,Далаклиев би се много добре ...но накраят по-слабо + съдиите и така ...не са
Ами не сме това което сме били в спортът преди 20/30 години,какво да с прави ...такива са времената
Последна промяна от shotgun blues на 05 авг 2012 23:41, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
david_villa
Мнения: 2625
Регистриран на: 29 юли 2008 14:23
Контакти:

Re: Състоянието на БГ спорт и разочарованието от олимпиядата

Мнениеот david_villa » 05 авг 2012 23:38

Един въпрос:
Как можете да слагате всички състезатели под един общ знаменател?

Пример: Детелин и Ваня.

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Състоянието на БГ спорт и разочарованието от олимпиядата

Мнениеот za nas e toj religiq » 05 авг 2012 23:41

david_villa написа:Един въпрос:
Как можете да слагате всички състезатели под един общ знаменател?

Пример: Детелин и Ваня.


И какво му е на Детелин и какво на Ваня ? Или сигурно си мислиш че е тренирала 4 години за да иде да се спъне на първото препятствие ?

100 години 100
Мнения: 573
Регистриран на: 12 мар 2012 14:41

Re: Състоянието на БГ спорт и разочарованието от олимпиядата

Мнениеот 100 години 100 » 05 авг 2012 23:41

Имаше една анкета преди време: колко медала ще вземе България на олимпиадата.Аз гласувах 0 и продължавам да го твърдя. Това не пречи да се прекланям пред всичките ни участници. Само този, който никога не е спортувал активно, може да си позволи да хейтва спортисти по този начин.
Последна промяна от 100 години 100 на 05 авг 2012 23:42, променено общо 1 път.
slabia_forever

Потребителски аватар
Обичам Левски
Мнения: 2317
Регистриран на: 13 фев 2012 15:01
Контакти:

Re: Състоянието на БГ спорт и разочарованието от олимпиядата

Мнениеот Обичам Левски » 05 авг 2012 23:42

Няма значение кой как отпаднал всички са във кюпа.Гледам,че волейболистите до 15 г са спечелили балканиадата.Имаме шампиони и при най-малките във тениса.При децата ми е надеждата,защото тези засега неоправдават очакванията

Потребителски аватар
Обичам Левски
Мнения: 2317
Регистриран на: 13 фев 2012 15:01
Контакти:

Re: Състоянието на БГ спорт и разочарованието от олимпиядата

Мнениеот Обичам Левски » 05 авг 2012 23:46

Като си ги харесвате толкоз ходете да ги посрещате на летището.Некъдърници посрамиха България

terrorist
Мнения: 690
Регистриран на: 31 яну 2012 19:07
Контакти:

Re: Състоянието на БГ спорт и разочарованието от олимпиядата

Мнениеот terrorist » 05 авг 2012 23:47

Когато 20 години се гавриш със спорта ( тук влиза и футбола) , неизбежно идва момента в който спорта почва да се гаври с теб, не се заблуждавайте че проблема е само в парите, трябва и много дисциплина а като гледам днешните младежи сигурно бият учителите си и треньорите си, и неможе без силно медикометозно ,сиреч хаповети които правят разликата между нас и силните на допинг тестовете ;)

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Състоянието на БГ спорт и разочарованието от олимпиядата

Мнениеот za nas e toj religiq » 05 авг 2012 23:48

Обичам Левски написа:Няма значение кой как отпаднал всички са във кюпа.Гледам,че волейболистите до 15 г са спечелили балканиадата.Имаме шампиони и при най-малките във тениса.При децата ми е надеждата,защото тези засега неоправдават очакванията


Аз пък немога да разбера кога ще порастнеш и ще вземеш да правиш разлика между ОЧАКВАНИЯ и РЕАЛНОСТ ! Толкова могат , като може повече някой да си печели квотата и да заминава ! Още повече пък , ти като не можеш и толкова , поне си трай :!: :!: :!:

madman
Мнения: 25
Регистриран на: 08 окт 2008 15:32
Контакти:

Re: Състоянието на БГ спорт и разочарованието от олимпиядата

Мнениеот madman » 05 авг 2012 23:51

Вие си говорите повече, за да се обидите, отколкото да обмените мнения.
Слагате различни неща под общ знаменател. Какво значи провал и туризъм в спорта? Зависи от спорта за който се говори. Примерно в бокса е късмет (жребий) и субективизъм (съдийство). Там трудно може да се говори за туризъм - винаги можеш да попаднеш на труден съперник и кофти съдии и да отпаднеш рано. Истинските туристи са в леката атлетика, плуването, колоезденето и тн. Там се бориш със себе си, уреда, пистата и тн. Там няма субективен фактор - или го скачаш/ избягваш или не. И там има рекорди и лични постижения. Е извинявайте ама като отидеш на олимпиада и си на 10 секунди от личното или на 15 см от личното си 100% турист. Приемаме, че всеки се готви за олимпиадата като за най-великото събитие в кариерата си. И накрая не преборваш себе си, дори не се и приближаваш до това. Ей на тия участници им се дразня. Какво да се сърдя на девойката от плуването с двата национални рекорда? Момичето направи това което ни е по мащаба. Ама примерно онзи капут от гюлле или диск (първия ден на леката атлетика), който беше едва ли не на половината от личното си постижение и после се хилеше без да му дреме как да го подкрепям??


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта