Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Ще вземем ли медал ?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Nikona
Мнения: 569
Регистриран на: 12 ное 2008 10:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот Nikona » 04 авг 2012 00:09

Ивет, Стамболова и Данчо Йовчев участието във финал е феноменален успех, но за повече нека не се самонавиваме и след това да има "ееее тия па нали медал щяха да вземат". Данчо си го каза "нямам сили да направя съчетанието", Ивет "Битката за финал ще е жестока", Стамболова "Контузена до преди 1 месец"........

П.П. Нека се радваме на малките успехи.
Изображение

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3176
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот sirius123 » 04 авг 2012 00:18

Станка Златева със злато в борбата.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот защо » 04 авг 2012 00:19

Колкото - толкова. Едни 3-4 медала е реално да вземем. И стига с тая държава и премиер, не може пенсионерите да живеят с 200 лева, деца да умират в домовете, всеки, който има повече от две гънки на мозъка да ходи да следва в чужбина, да не можем да завършим магистрали, почнати преди 40 години и да искаме държавата да дава още и пари за спорт. Дава, който си е решил по-важните проблеми. Впрочем, САЩ и без помощта на държавата май ще взимат най-много медали.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот haha » 04 авг 2012 00:42

Гласувалите в анкетата са големи оптимисти :lol: А нашите "герои" (с много малки изключения) са се пуснали на олимпийския принцип.
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот soad » 04 авг 2012 00:48

Мисля, че 2 медала са ни сигурни - от Станка и художествената гимнастика. Можем да стискаме палци и на момчета от бокса, както и волейбола (не е невъзможно да се случи чудо). Данчо Йовчев дано завърши подобаващо последните си Олимпийски игри. Класиране на финала на 100м за Ивет би било равно на медал. От всички серии днес Ивет е дала 8-мо време, така че може и да успее да влезе във финала. Попаднала е в най-трудната серия заедно с Шели-Ан Фрейзър-Прайс, Кели-Ан Баптист и Алисън Феликс. Дано тези 3 я дръпнат с времето.

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот za nas e toj religiq » 04 авг 2012 01:38

Начетох се на глупости , първо половината от пишещите нямат елементарно понятие от спорт :!: Останалата половина пък се имат за огромни капацитети зад своите клавиатури и пишат все едно имат по 5 златни медала зад гърба си :x Много е лесно да даваш акъл и да се използват звучни епитети , при положение че се потите само когато ядете шкембе или имате запек :evil: Минава ли ви през акъла колко труд и време са отделили тия хора за да стигнат до там ? И какви сте вие да им викате туристи ? Колкото спечелят, толкова ! И не парите са виновни че младите надежди са ни кът , както каза някой преди мен ямайците да не получават повече? Въпроса е там че днешната ни младеж , освен от компа на масата и от масата по баровете , друго не ги интересува ! Когато аз бях ученик в класа имаше най много по 1-2 дебели хлапета и всички ги спукваха от подигравки ! А сега ??? В клас от 30 деца 20 са с наднормено тегло и на никой не му пука ! Даже си го имат за нормално :oops:

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот acmilan » 04 авг 2012 01:58

Ще вземем повече от един медал. Доста хора подценявате борбата, там всички са сред фаворитите за медал. Според мен, там имаме повече шанс, отколкото предишни години даже. В бокса е същото, Детелин и Тервел са на победа от отличието, вярвам, че ще го постигнат, Сашо Александров също не е за отписване. Волейболът, художествената гимнастика и Петър Стойчев са в сферата на пожеланията, малко или много. Може да стане, ама хич няма да е учудващо, ако не стане :) За Ивет забравете. Тя обаче е единствената, която и да искаш, няма как да упрекнеш, просто е бяла, най - бързата и в момента, и в историята, номер едно в Европа. В днешно време обаче, няма как да се бори с негърките, чисто физически. Времената на неспирното зобене и мустаците отминаха безвъзвратно, поне в атлетиката, колкото и да не вярват много хора. Няма вече ГДР :mrgreen: Аз обаче й се радвам много на Ивет, доказала се е достатъчно, да не забравяме и, че преди счупването на крака си, беше четвърта на 100 и пета на 200 м. в Атина, тогава постави и уникалния си личен рекорд 10.77 на късия спринт. Страхотен талант, който просто беше забавен, а и до голяма степен вече лимитиран от тежката контузия. Въпреки това обаче, тя прави големи неща. Дано влезе във финала. За съжаление, Ваня Стамболова няма да вземе медал. А наистина можеше...
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
kola_di_rienzo
Мнения: 234
Регистриран на: 06 ное 2009 09:04
Skype: koladirienzo
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот kola_di_rienzo » 04 авг 2012 02:18

Защоо толкова песимизъм. Въпреки всичките гадости в България има спортисти, които напук на "помощта" на федерациите ще вземат медал. Напълно реално е да имаме повече от един медал. Анкетата наистина подценява българските спортисти. Имаше друга в която опциите бяха по-нормални - 0, 1, 3-4, 5 или 10 :)
И господ от свода, през гъстия дим,

гледаше на всичко тих, невъзмутим!...

Потребителски аватар
zlostar
Мнения: 616
Регистриран на: 07 фев 2009 01:14
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот zlostar » 04 авг 2012 03:00

Реално можем да чакаме медали от 5 спорта:
- бокс:
Памперса има трудни противници и не мисля, че ще стигне до 1/2. Детелин си мисля, че ще е порязан срещу англичанина и също няма да вземе медал. Тервел с противник от Аржентина на 1/4 финал не трябва да има проблеми за 1/2 и медал;
- плуване:
Плуване в открити води вече е олимпийски спорт и реално Петър Стойчев е основен фаворит не само за медал, а дори и за титла. До сега се мъчеше в басейн и му е време и за олимпийска титла;
- художествена гимнастика:
Имаме най-добрия ансамбъл. Вече дали ще е злато или друго ще го решат съдиите;
- лека атлетика:
Всички говорите за Ивет и Ваня, но за мен голямата надежда е Венелина Венева. Винаги се е представяла успешно на големи състезания. Трудно може да се чака нещо повече от бронз, но 3то място е много възможно;
- борба:
За мен всеки един от 8те борци + Станка е потенциален медалист. Доколко ще се реализира всеки един е въпрос на моментна форма и малко късмет.

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот hajitsu » 04 авг 2012 07:25

Според мен ще вземем 3 или 4, дано не се изхвърлям много - Ивет, Станка, Детелин и волейболистите. :roll:
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта