Лондон 2012: Ден 8

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MainEventer
Мнения: 1390
Регистриран на: 19 апр 2011 17:52
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 8

Мнениеот MainEventer » 05 авг 2012 01:43

Лелеле, как може тактическите указания на Найден - "айде, айде" да не подействат ? Потресен съм... Трябва да му казват човекът тактик, уникален е. :lol:

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 8

Мнениеот Без име » 05 авг 2012 11:35

Вчера беше страшен ден! Лошо българско участие с изключение на нашия боксьор, но другите дисциплини бяха много интересни.
В плуването имаше много интересни финали ! Браво на Раноми Кромивиджоджо и на Ян Сун!
Страхотни плувания направиха! В щафетата при жените нямаше и капка съмнение, че златото ще бъде за американките. Събрали са невероятен квартет.
При мъжката щафета съм очарован от невероятното плуване на японците ! Както каза Асен Спиридонов, ако имаха един Сезар Сиело в кроула можеше да се конкурират с американците.
Моят любимец Косуке Китаджима 8-) направи невероятно плуване, стопявайки преднината от гърба и излизайки начело, но в бътърфлайа просто Фелпс е недостижим, въпреки че Матсуда се държеше около 70 метра. Вече в кроула нямаше съмнения кой ще е новия олимпийски шампион. :x За мое щастие японците удържаха второто място. :)
От леката атлетика гледах само финалите на 10 000 метра мъже и 100 метра жени. Невероятно тактическо бягане на Мо Фара - не остави никакви съмнения, че е в по-добра форма от Кениса Бекеле. :)
Какво да кажем за Шели-Ан Фрейзър ? До последно мислех, че Джетер ще спечели, но много силни последни крачки на ямайката и титлата отново е в тази държава! Невероятни спринтьори се раждат там! :twisted:
Яд ме е за изключително слабото бягане на Лалова и шестото й място в полуфинала. Надявам се на 200 да развие бягането си по-добре. :(
[center]1914[/center]


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта