Лондон 2012: Ден 7

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Wishes
Мнения: 1317
Регистриран на: 11 юли 2012 23:57
Skype: JHONNY COOL
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 7

Мнениеот Wishes » 03 авг 2012 22:54

В борбата постигаме най - добри резултати в индивидуалните спортове ( засега ).
Последна промяна от Wishes на 03 авг 2012 23:32, променено общо 2 пъти.
Всеки от нас се появява тук не по собствено желание и без да е молил за кратък престой, без да знае защо и за какво, във всекидневния живот ние само чувстваме, че човек е тук заради тези, които обича, и много други свързани с него човешки същества.Айнщайн

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 7

Мнениеот Niksh0 » 03 авг 2012 23:03

Ще гледаме повторение на финала от Уимбълдън след като Мъри може би не толкова сензационно победи Джокович 7-5 7-5. Очаквам първи индивидуален златен медал за Федерер.
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 7

Мнениеот Без име » 03 авг 2012 23:19

Не говорете глупости. След 5 или 6 нули и то поне две на фаворити, да не можеш, да вземеш медал е грехота.
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 7

Мнениеот ros » 03 авг 2012 23:28

Без име написа:Не говорете глупости. След 5 или 6 нули и то поне две на фаворити, да не можеш, да вземеш медал е грехота.

според предварителните заявки Иван беше седми, така че той горе долу си е вдигнал тежестите. И аз искам да да скачам по 3 метра от място, ама стигам до 2.50, колкото и да се напъвам повече не мога
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 7

Мнениеот acmilan » 03 авг 2012 23:33

Общо взето от тези, които не са на туризъм в Лондон, а те са 7 състезатели, Иван е пети, просто защото двама регистрираха нули. Няма какво да се лъжем, това е така. Но самият факт, че е бил със седма заявка показва, че това са предвиждали от щаба. Това, което видях аз обаче е, че Марков има възможности да бъде медалист и именно от това най - много ме е яд. И в предното си мнение написах, че съм свикнал с това вече. Национална черта, колкото и тъпо, изтъркано, глупаво и каквото още искате да ви звучи.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 7

Мнениеот Без име » 03 авг 2012 23:36

Ще се напъваш повече. Ако се решаваше по предварителни заявки щеше да е много лесно. То трябва да се бориш за медал, не става само с гледане и вдигане на лекички щанги.
А, по-горе питаха защо нашия не се състезава за Азербайджан - може би защото е слаб щангист ? Може и да не е, но днес въобще не ме убеди в това. Много съм ядосан за този пропуснат шанс и може би не съм го преценил правилно. Явно аз искам от спортистите ни повече отколкото могат да дадат.
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 7

Мнениеот ros » 03 авг 2012 23:40

acmilan написа:Общо взето от тези, които не са на туризъм в Лондон, а те са 7 състезатели, Иван е пети, просто защото двама регистрираха нули. Няма какво да се лъжем, това е така. Но самият факт, че е бил със седма заявка показва, че това са предвиждали от щаба. Това, което видях аз обаче е, че Марков има възможности да бъде медалист и именно от това най - много ме е яд. И в предното си мнение написах, че съм свикнал с това вече. Национална черта, колкото и тъпо, изтъркано, глупаво и каквото още искате да ви звучи.

и национална черта да е ние, а и те от това не могат да избягат, затова не бива да ги съдим. На това дередже в спорта - толкова. Звучи банално, звучи изтъркано но такива са фактите.Ако някой от нас тук си мисли, че точно спортистите не искат да се докажат, да скочат, да хвърлят, да вдигнат повече е глупак.Но като толкова могат или толкова им издържа психиката...
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

vasko1
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2012 00:39
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 7

Мнениеот vasko1 » 03 авг 2012 23:42

Полша за 1/2 час взеха 2 златни медала.
А Беларус - комунистите вече са с 4 медала.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 7

Мнениеот ros » 03 авг 2012 23:47

Без име написа:Ще се напъваш повече. Ако се решаваше по предварителни заявки щеше да е много лесно. То трябва да се бориш за медал, не става само с гледане и вдигане на лекички щанги.
А, по-горе питаха защо нашия не се състезава за Азербайджан - може би защото е слаб щангист ? Може и да не е, но днес въобще не ме убеди в това. Много съм ядосан за този пропуснат шанс и може би не съм го преценил правилно. Явно аз искам от спортистите ни повече отколкото могат да дадат.

Определено в България имаме идиотското мислене, че от нас по-силни няма, че ние сме най-добри във всичко, че ако някой друг, а не онзи дето е там би се справил по-добре... Създаването на илюзорни представи и нагласи, измислянето на непостижими по себе си цели ни кара след това да се чувстваме нещастни и нищожни... Погледнете се... Ти като беше ученик с пълно отличие ли завърши, ако да - класирал ли си се на национална олимпиада по математика примерно, на кандидатстудентските изпити шестица ли изкара. Риторичните ми въпроси целят да покажат, че това че ти искаш не значи че те могат и е толкова лесно, колкото от дивана пред телевизора или пред лаптопа
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 7

Мнениеот acmilan » 03 авг 2012 23:57

Ros, разликата между нас и тях е, че те с това се занимават цял живот, това им е животът реално погледнато. Несериозен е аргументът, че понеже аз и ти не можем да вдигнем толкова, едва ли не не бива да искаме и да очакваме. Просто няма нужда да се чувстваш задължен да защитаваш всеки наш спортист от лошите му сънародници, казвам ти го най - приятелски. Тук просто си коментираме, всеки си казва мнението, нищо повече, нито сме обидили някого, нито пък някой от тях ще влезе в този форум, че да прочете какво пишем. Пък може и да влезе, възможно е, аз сигурно бих чел какво се говори за мен, всеки човек е различен. И да, национална черта ни е, почти винаги се случва едно и също, при това не откакто аз гледам спорт, а това е вече 16 години. Примери колкото искаш. И когато пиша това, съвсем не означава, че не уважавам и не оценявам тези спортисти. Напротив, за да се ядосам, значи ми пука, освен това значи и, че съм видял нещо в тях. Ако не ми пукаше, нито щях да пиша, нито да се интересувам, да гледам и т. н.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта