Феноменална България смачка фаворита Полша!

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Феноменална България смачка фаворита Полша!

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 авг 2012 12:57

Българските "овчари" си намериха оФце ...
И както казва Краси Радков в ролята си на "Бай Шиле": >К'ва е тая улава порода, де да знам< ... :lol:

Аз ще добавя ... Ми полска е ! ... :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

peliforewer
Мнения: 9487
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Феноменална България смачка фаворита Полша!

Мнениеот peliforewer » 01 авг 2012 13:12

radorezila написа:
man_utd_ написа:Мазнийски и Стойчев дали не са си глътнали езиците?Само така,момчета


Точно Мазнийски хаха браво колега, с антибългарите трябва, да се гаврим винаги.

Волейболният ни национал Георги Братоев е възмутен от нападките към доскорошния си съотборник в държавния тим Матей Казийски и го защити, публикувайки съобщение на стената си в социалната мрежа "Фейсбук".

Суперзвездата на българския волейбол и на италианския Тренто отказа да участва на Олимпиадата в Лондон заради скандалите във федерацията. Липсата му на Игрите в комбинация с вчерашната невероятна победа на "трикольорите" над Полша с 3:1 гейма накара хейтърите да се активизират в мрежата и да атакуват Казийски. Това явно е накарало капитана на "Левски Волей" да се активизира и да го защити.

Съобщението на Георги Братоев:
„Само искам да помоля хората да спрат с олигофренските си нападки към Матей, този човек е един от нас, винаги е бил и ще бъде, когато някой не разбира нещо само може да плюе, но начинът не е това."
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Феноменална България смачка фаворита Полша!

Мнениеот mistreated » 01 авг 2012 13:34

СВОБОДЕН написа:Честита победа. Но нека не забравяме, че още нищо не сме постигнали. Това състезание тепърва ще набира скорост.


Чакай, чакай. До вчера много хора не вярваха дори да прескочим групата, а сега победа над Полша наричаме НИЩО? Напротив, постигнахме МНОГО. Доказахме, че в България се раждат и ще продължат да се раждат истински мъже!
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

drvasko98
Мнения: 6945
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Феноменална България смачка фаворита Полша!

Мнениеот drvasko98 » 01 авг 2012 14:31

Браво на Братоев! За защитата на Казийски имам предвид, макар че аз съм против него засега. Радващото е, че като негов бивш и вероятно бъдещ съотборник го подкрепя. Между другото Братоев показа вчера много по-добра игра отколкото на Световната лига. Явно наградата му е подействала стимулиращо. Начинът, по който се справи с критичния спад в своята игра в 4-ия гейм, когато вдигна две неудобни топки на Соколов и поляците направиха две поредни блокади ме впечатли. Също така ме впечатли, че завърши мача с игра през центъра (не знам италиански, за да съм сигурен какви са били указанията), което поляците въобще не очакваха. За това трябва самочувствие и вяра в себе си.

peliforewer
Мнения: 9487
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Феноменална България смачка фаворита Полша!

Мнениеот peliforewer » 01 авг 2012 15:05

drvasko98 написа:Браво на Братоев! За защитата на Казийски имам предвид, макар че аз съм против него засега. Радващото е, че като негов бивш и вероятно бъдещ съотборник го подкрепя. Между другото Братоев показа вчера много по-добра игра отколкото на Световната лига. Явно наградата му е подействала стимулиращо. Начинът, по който се справи с критичния спад в своята игра в 4-ия гейм, когато вдигна две неудобни топки на Соколов и поляците направиха две поредни блокади ме впечатли. Също така ме впечатли, че завърши мача с игра през центъра (не знам италиански, за да съм сигурен какви са били указанията), което поляците въобще не очакваха. За това трябва самочувствие и вяра в себе си.

И аз не знам италиански,но указанията бяха от рода на това че всички ще очакват Соколов да завърши и затова Братоев трябва да играе с центъра за да изненада поляците и се получи.А малко преди това Братоев от втора топка буквално се подигра с поляците,като им пусна топката в полето и спечели много важна точка.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта