Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 авг 2012 23:04

Ами в крайна сметка се случи логичното ...
Полша като че ли си изгърмя патроните в Световната лига и за Олимпиадата не оставиха нищо.

Руснаците подходиха по-коренно различният начин - дори и не се класираха за финалите на Лигата в София, като наблегнаха на олимпийската подготовка.
Като добавим и това, че по-принцип Русия си е най-силният отбор в света, нещата наистина изглеждат логични.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот mistreated » 09 авг 2012 16:23

След като поутихнаха емоциите от снощната победа, реших да изкажа моите впечатления от вчерашните сблъсъци.

Аржентина - Бразилия: Тук всичко беше ясно още преди да започне мача. Бразилия никога не са имали проблем с комшиите си, а и като цяло Аржентина не успя да затрудни нито един силен отбор на тази Олимпиада, с изключение на мачът им с нас.

Русия - Полша: Очаквано поляците изпуснаха парата рано рано и си тръгнаха също толкова бързо от това първенство. Големите надежди и очаквания, явно не им се отразиха добре и те играха много под нивото си почти във всички срещи. Вчера все още мислеха за загубата от Австралия и дори не разбраха кога започна мача и кога свърши. Русия игра добре, но не чак толкова добре, колкото изглежда от разликата в точките. Близо 20 грешки от начален удар можеха да поставят "братушките" в много по-трудна ситуация, ако срещу тях имаше събран и концентриран отбор. Полша обаче не им остана длъжна и сгреши поне 15 сервиса. Направиха впечатление и няколкото пропуквания на Хтей при поемането на флот сервис и се надявам нашите да успеят да използват това утре.

САЩ - Италия: Изненадата на деня. Жабарите изглеждаха толкова жалки срещу нас и все още не мога да проумея какво се случи с американците вчера. Дали подцениха прекалено много съперника, дали развоят на първия гейм промени тотално облика на мача или просто им свършиха батериите на възрастния отбор на САЩ. Може би по малко от всичко това. Но Италия победи и за пореден път се промъкна до полуфиналите на голямо първенство.


Сега очаквам Бразилия безпроблемно да стигне до поредния си голям финал. Италия вече направиха своята изненада, но нямат потенциал за нещо повече. Центровете им просто няма как да спрат тези булдозери на бразилския отбор.

За нашия мач какво да кажа. Много исках да играем точно с Русия на полуфинал. Знам, че може би това е най-добрия отбор в света в момента. Но пък знам, че и това е и най-силната България, която съм гледал от поне 5-6 години насам. Досега винаги сме излизали в полуфиналите мислейки, че сме фаворити. Сега просто ще излезем и ще дадем всичко от себе си, пък каквото стане. Няма непобедими отбори. Иска се просто мъжество, себераздаване и малко спортен шанс. Вярвам, че имаме още какво да покажем в Лондон.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот siniq_fen » 09 авг 2012 18:00

mistreated написа:След като поутихнаха емоциите от снощната победа, реших да изкажа моите впечатления от вчерашните сблъсъци.

Аржентина - Бразилия: Тук всичко беше ясно още преди да започне мача. Бразилия никога не са имали проблем с комшиите си, а и като цяло Аржентина не успя да затрудни нито един силен отбор на тази Олимпиада, с изключение на мачът им с нас.

Русия - Полша: Очаквано поляците изпуснаха парата рано рано и си тръгнаха също толкова бързо от това първенство. Големите надежди и очаквания, явно не им се отразиха добре и те играха много под нивото си почти във всички срещи. Вчера все още мислеха за загубата от Австралия и дори не разбраха кога започна мача и кога свърши. Русия игра добре, но не чак толкова добре, колкото изглежда от разликата в точките. Близо 20 грешки от начален удар можеха да поставят "братушките" в много по-трудна ситуация, ако срещу тях имаше събран и концентриран отбор. Полша обаче не им остана длъжна и сгреши поне 15 сервиса. Направиха впечатление и няколкото пропуквания на Хтей при поемането на флот сервис и се надявам нашите да успеят да използват това утре.

САЩ - Италия: Изненадата на деня. Жабарите изглеждаха толкова жалки срещу нас и все още не мога да проумея какво се случи с американците вчера. Дали подцениха прекалено много съперника, дали развоят на първия гейм промени тотално облика на мача или просто им свършиха батериите на възрастния отбор на САЩ. Може би по малко от всичко това. Но Италия победи и за пореден път се промъкна до полуфиналите на голямо първенство.


Сега очаквам Бразилия безпроблемно да стигне до поредния си голям финал. Италия вече направиха своята изненада, но нямат потенциал за нещо повече. Центровете им просто няма как да спрат тези булдозери на бразилския отбор.

За нашия мач какво да кажа. Много исках да играем точно с Русия на полуфинал. Знам, че може би това е най-добрия отбор в света в момента. Но пък знам, че и това е и най-силната България, която съм гледал от поне 5-6 години насам. Досега винаги сме излизали в полуфиналите мислейки, че сме фаворити. Сега просто ще излезем и ще дадем всичко от себе си, пък каквото стане. Няма непобедими отбори. Иска се просто мъжество, себераздаване и малко спортен шанс. Вярвам, че имаме още какво да покажем в Лондон.

Напълно съм съгласен с анализа, само искам да кажа, както го направих и преди четвъртфиналите, че Италия не бива да бъдат отписвани ;)
Само Левски!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Viktor4o_Rs » 10 авг 2012 03:20

Принципно и аз смятам, че бразилците ще отнесат Италия, ама знае ли човек вече :mrgreen:
Изображение

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Sisi 1914 » 10 авг 2012 21:11

Знаех си, че ще загубим от руснаците!
Дано, поне бронза да вземем!
:cry:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот siniq_fen » 10 авг 2012 21:16

Шнур за бразилците, не ги искам тия боклуци да играят финал! Айде Италия!
Само Левски!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Viktor4o_Rs » 11 авг 2012 02:03

Бразилците както винаги правят-струват и са на финал :roll: Не мога да ги понасям, не ги харесвам изобщо с техните циркаджилъци и номера, но отбор, който показва такова постоянство като тях е достоен за уважение, на практика са обрали всички възможни титли в последните години, само американците ги биха на последната Олимпиада, ще видим сега дали руснаците ще успеят. Бразилия - Русия е доста непредвидим сблъсък, не вярвам да се повтори смазващата победа с 3:0 на кариоките в предварителната група ;)
Изображение

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот siniq_fen » 11 авг 2012 17:00

Бразилия ще бият, ама дори да не успеят ми е все тая. Важното е ние да си спечелим мача.
Само Левски!

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 авг 2012 19:02

siniq_fen написа:Бразилия ще бият, ама дори да не успеят ми е все тая. Важното е ние да си спечелим мача.

Аз очаквам равностоен мач на финала и развръзка с тайбрек. :?
Русия определено не са този тим от преди 2 години ...
Паднала им е малко формата.
Докато "Златистите" изживяват втора младост.
Но ще видим ... Прогнозите са трудни, особено като става дума за финал. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Sisi 1914 » 12 авг 2012 11:12

3:0 за нас и бронза е взет.
:P
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта