Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Klaatu
Мнения: 368
Регистриран на: 01 сеп 2009 12:12
Местоположение: Русе
Контакти:

Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Klaatu » 30 юли 2012 14:43

Очаквана победа за нашите срещу Великобритания вчера. Утре излизаме срещу поляците, които вчера разбиха Италия с 3:1. Поляците са много балансиран тим, а особено като си повярват нямат спиране.

Според мен в никакъв случай не трябва да допускаме да ни повеждат в началото, защото после много трудно ще ги настигнем. Освен това играят много добре на блокада и е добре да търсим блокаут като ни затворят или по-леки удари по блокадата и нова атака, защото вчера италианците си изпатиха от блъскането на топката в четвъртия гейм.

Никой няма да ги съди нашите утре дори и да паднат, важното е да са спокойни и концентрирани. Според мен поляците вече летят в облаците (донякъде с право) и ако не им тръгне мача срещу нас както искат може и да не издържат психически. При всички положения ще трябва да играем на максимума на възможностите си във всички компоненти, за да бием.

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот iliyan » 30 юли 2012 14:53

С Найден Найденов да бием поляците си е фантастика ! Гола вода е Найденчо !

"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Klaatu
Мнения: 368
Регистриран на: 01 сеп 2009 12:12
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Klaatu » 30 юли 2012 14:55

Гола вода или не - това е положението. Аз мисля, че може да бием поляците и в конфигурацията, в която сме, макар и много трудно, но за да стане това, в никакъв случай не трябва да излизаме пораженчески срещу тях.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот ros » 30 юли 2012 14:58

Klaatu написа:Гола вода или не - това е положението. Аз мисля, че може да бием поляците и в конфигурацията, в която сме, макар и много трудно, но за да стане това, в никакъв случай не трябва да излизаме пораженчески срещу тях.

Владо Николов: Ако вземем гейм на Полша, ще е успех
http://www.sportal.bg/news.php?news=377951
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12575
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот BRF » 30 юли 2012 15:15

Нашият мач е с Австралия!Не вярвам да се хвърлим срещу поляците.Трябва да излезем от групата!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Eminem » 30 юли 2012 15:16

Самият капитан на отбора казва, че ако вземат гейм на Полша ще е чудо. Каза, че не могат да бият и Италия.
И това ни е капитана ? :shock: Съотборниците като го слушат какво да си кажат ? Той въобще какво прави на Олимпиадата при това положение ?
Искрено се надявам след нея да се разкара от отбора и никога повече да няма каквито и да е отношения с него.

Klaatu
Мнения: 368
Регистриран на: 01 сеп 2009 12:12
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Klaatu » 30 юли 2012 15:17

ros написа:
Klaatu написа:Гола вода или не - това е положението. Аз мисля, че може да бием поляците и в конфигурацията, в която сме, макар и много трудно, но за да стане това, в никакъв случай не трябва да излизаме пораженчески срещу тях.

Владо Николов: Ако вземем гейм на Полша, ще е успех
http://www.sportal.bg/news.php?news=377951


Точно това имах предвид (че не трябва да става). Вярно е, че поляците са с класа над нас в момента, но не са непобедими. Това може да го направи обаче някой отбор със самочувствие. С тая примиренческата нагласа колкото и малки да са ни шансовете, ще намаляват допълнително.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Eminem » 30 юли 2012 15:28

Владо Николов:
"Тренирахме това, което ни се казва, но за мен това не е максималното. Плачи се опитва да има някаква намеса в работата, но не напълно."

Аз го разбирам така: Найденов е некадърник и не може да ги тренира, Плачи се опитва да вкара тактически указания, но му е неудобно да се прави на старши треньор.

Потребителски аватар
vladitol
Мнения: 2170
Регистриран на: 17 юли 2009 10:56
Местоположение: Стадион ,,Георги Аспарухов"
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот vladitol » 30 юли 2012 15:37

Eminem написа:Владо Николов:
"Тренирахме това, което ни се казва, но за мен това не е максималното. Плачи се опитва да има някаква намеса в работата, но не напълно."

Аз го разбирам така: Найденов е некадърник и не може да ги тренира, Плачи се опитва да вкара тактически указания, но му е неудобно да се прави на старши треньор.


Точно така си е!
Support Stan!

Левски София 26 пъти Шампион на България, 28 пъти носител на купата на България,ЕДИНСТВЕНИЯ български клуб играл в групите на ШЛ !

Барселона: 21 пъти шампион на Испания,25 пъти носител на купата на Краля, Шампионска лига 4,

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 юли 2012 15:41

Това не е нашият мач !
Нашият главен двубой е срещу "Кенгурата" !!
От другите двубои ако измъкнем 1 т. ще е повече от добре ...

Няма значение срещу кой ( евентуално ) ... Бихме могли да загубим с 2-3 !!!
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта