Представянето на Данчо Йовчев на Олимпиадата

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Велик Данчо на 6-ти финал

Мнениеот защо » 30 юли 2012 00:10

Във всеки случай, точно като във вица, никой не пробва да обясни на Марми, защо е голямо постижението на Данчо Йовчев, всички тръгнаха да му обясняват, колко е тъп. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Велик Данчо на 6-ти финал

Мнениеот ros » 30 юли 2012 00:15

защо написа:Във всеки случай, точно като във вица, никой не пробва да обясни на Марми, защо е голямо постижението на Данчо Йовчев, всички тръгнаха да му обясняват, колко е тъп. :lol:

ако някой тръгне да обяснява на друг защо черното е черно, то тъп е не този който слуша, а този който обяснява.Всяко нормално човешко око различава черното като цвят. Затова не си струва никой да казва защо Данчо е великан.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Велик Данчо на 6-ти финал

Мнениеот Unforgiven_M » 30 юли 2012 01:05

[offtopic]Хора, дайте да помогнем на Марми - да го свържем със свестен психолог. Мисля си, че има много остра нужда.
Всеки има право на мнение,разбира се, но да го натрапва n пъти на всички във форума, като вижда, че остава неразбран, това говори за някакъв комплекс или нужда.[/offtopic]

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Велик Данчо на 6-ти финал

Мнениеот marmi52 » 30 юли 2012 02:51

8-)

Айде да ви го кажа по-направо, че ми писна да ми говорите глупости с промитите си мозъци:
Спортната гимнастика е един тъп и непопулярен спорт ! Никой не гледа и не се интересува от спортна гимнастика ! Доказателство е полупразната зала, в която се виждат много празни седалки при изпълнението на Йовчев. И ние нямаше да се интересуваме от този спорт, ако не беше огромния шум по нашите медии за "извънземния" Йордан Йовчев. Ние тук го изкарахме по-популярен от Майкъл Фелпс, Юсеин Болт, Бланка Влашич и Меси взети заедно ! :lol: Реално по света никой не знае кой е Йордан Йовчев, освен тези, които се интересуват от спортна гимнастика, а те, както казах никак не са много.
Стигна се до пълна истерия в последните два дни. Истерия на една умираща и изчезваща нация, която няма с какво друго да се похвали, освен с дълголетието на един-двама от своите спортисти, които се явяват за шести път на Олимпиада.
Така другите държави ще си броят медалите, а ние ще броим олимпиадите ... :lol: :lol: :lol:
Да бяхте го оставили поне да спечели медал Йовчев, пък тогава да се вдига такава истерия !

PS: Очаквам скоро да се появи български олимпийски шампион по "Не се сърди човече", с който да смаем света ! :lol:
С него успешно ще прикрием и замажем пълния провал, който предстои на тези олимпийски игри за България ... :(
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

slstefanov
Мнения: 18
Регистриран на: 20 сеп 2010 13:38
Контакти:

Re: Велик Данчо на 6-ти финал

Мнениеот slstefanov » 30 юли 2012 07:48

marmi52 написа:8-)

Е, съжалявам, че не се прихласвам като вас по Йордан Йовчев ... Имам право, нали ? И когато говорите за комунизъм и обвинявате други в него, не им отнемайте правото да имат собствено мнение, защото това е доста комунистическо !
А, що се отнася до Йордан Йовчев все си мисля, че в този субективно оценяван спорт, той нямаше да има толкова успехи, ако не беше факта, че живееше и се състезаваше в САЩ ... Ако си беше останал в България - сигурен съм, щяха да го режат здраво съдиите ...
Иначе, че е добър спортист с внушителна кариера - спор няма. Ама чак пък "велик" и "уникален" !

Простотията не ходи по гората, а по хората. Дали осъзнаваш какви глупости говориш или просто си злобар по рождение... ГОЛЯМО БРАВО ДАНЧО!

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Велик Данчо на 6-ти финал

Мнениеот RedeviL » 30 юли 2012 10:07

Ivanov84 написа:Ами Данчо Йовчев реално си е олимпийски шампион.Това че група мошенници се подиграха с гимнастиката и дадоха титлата на онзи грък (който сам си призна после че е подарък) просто показва тъмната страна и политиката в спорта (нещо недопустимо,но факт),има и други примери за спортисти лишени от заслужени титли заради фактори които не са от спортно естество.

Този грък тогава не заслужаваше дори и сребро да вземе!!Тогава и Данчо и италианецът(който взе бронза) направиха много по-добри изпълнения от него!! ;)

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10165
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Велик Данчо на 6-ти финал

Мнениеот шивача » 30 юли 2012 23:20

кога е финала на халки :?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Delyan
Мнения: 44
Регистриран на: 06 мар 2011 15:11
Skype: xerion85
Контакти:

Re: Велик Данчо на 6-ти финал

Мнениеот Delyan » 31 юли 2012 00:38

Най-големият спортист, дано успее да вземе медал и да видим отново българският флаг!!!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Велик Данчо на 6-ти финал

Мнениеот защо » 01 авг 2012 01:19

marmi52 написа:Спортната гимнастика е един тъп и непопулярен спорт ! Никой не гледа и не се интересува от спортна гимнастика ! Доказателство е полупразната зала, в която се виждат много празни седалки при изпълнението на Йовчев. И ние нямаше да се интересуваме от този спорт, ако не беше огромния шум по нашите медии за "извънземния" Йордан Йовчев. Ние тук го изкарахме по-популярен от Майкъл Фелпс, Юсеин Болт, Бланка Влашич и Меси взети заедно ! :lol: Реално по света никой не знае кой е Йордан Йовчев, освен тези, които се интересуват от спортна гимнастика, а те, както казах никак не са много.


И тука си в грешка. Спортната гимнастика е от най-популярните олимпийски спортове, заедно с плуването и леката атлетика. Става въпрос по време на Олимпиада, щото футболът, баскетболът, тенисът са друга работа, при тях олимпийският турнир е нещо не толкова сериозно, не че не са по-популярни иначе.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
anna_belle
Мнения: 2
Регистриран на: 06 авг 2012 15:40
Контакти:

Re: Велик Данчо на 6-ти финал

Мнениеот anna_belle » 06 авг 2012 15:52

Ох, да, то защото е супер никакъв спорт, за това когато беше финала по тенис на Мъри, Кейт Мидълтън беше в залата по спортна гимнастика, защото това е един много задръстен и тъп спорт, мда...... :o :o :o


(facepalm)


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта