Уникален гаф на организаторите на Олимпиадата

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Уникален гаф на организаторите на Олимпиадата

Мнениеот ros » 25 юли 2012 23:08

Летните олимпийски игри дори не са открити официално, а организаторите вече сътвориха уникален гаф. Мачът между женските отбори между Северна Корея и Колумбия стартира с повече от час закъснение, защото азиатките отказаха да излязат на терена. Причината?... Организаторите представиха севернокорейките със знамето на Южно Корея Това ще е един от куриозите на Олимпиадата, но и сериозен повод англичаните да си вземат поука и да не стават повече за смях.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Уникален гаф на организаторите на Олимпиадата

Мнениеот MoNteSo » 25 юли 2012 23:14

ros написа:Летните олимпийски игри дори не са открити официално, а организаторите вече сътвориха уникален гаф. Мачът между женските отбори между Северна Корея и Колумбия стартира с повече от час закъснение, защото азиатките отказаха да излязат на терена. Причината?... Организаторите представиха севернокорейките със знамето на Южно Корея Това ще е един от куриозите на Олимпиадата, но и сериозен повод англичаните да си вземат поука и да не стават повече за смях.


хххаехаехаехаехаеаеае :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Уникален гаф на организаторите на Олимпиадата

Мнениеот mormona » 25 юли 2012 23:15

ros написа:Летните олимпийски игри дори не са открити официално, а организаторите вече сътвориха уникален гаф. Мачът между женските отбори между Северна Корея и Колумбия стартира с повече от час закъснение, защото азиатките отказаха да излязат на терена. Причината?... Организаторите представиха севернокорейките със знамето на Южно Корея Това ще е един от куриозите на Олимпиадата, но и сериозен повод англичаните да си вземат поука и да не стават повече за смях.

умник - сичко ще свърши скоро
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3185
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Уникален гаф на организаторите на Олимпиадата

Мнениеот sirius123 » 25 юли 2012 23:48

Хич не е смешно. Все едно и нас да ни изтипосат с някои червен байряк.

Потребителски аватар
BLUE CHAMPIONS
Мнения: 8858
Регистриран на: 06 авг 2010 15:32

Re: Уникален гаф на организаторите на Олимпиадата

Мнениеот BLUE CHAMPIONS » 25 юли 2012 23:50

MoNteSo написа:
ros написа:Летните олимпийски игри дори не са открити официално, а организаторите вече сътвориха уникален гаф. Мачът между женските отбори между Северна Корея и Колумбия стартира с повече от час закъснение, защото азиатките отказаха да излязат на терена. Причината?... Организаторите представиха севернокорейките със знамето на Южно Корея Това ще е един от куриозите на Олимпиадата, но и сериозен повод англичаните да си вземат поука и да не стават повече за смях.


хххаехаехаехаехаеаеае :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Кое точно е смешното??? :roll:
[offtopic][wrapimg=]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s480x480/576815_272513049560227_557336297_n.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Уникален гаф на организаторите на Олимпиадата

Мнениеот MoNteSo » 26 юли 2012 00:09

Абе вас ви е хванала носталгията от мача на Лудогорец :lol: Ако ми каже некой, че не е смешно да сбъркаш на олимпиада флаговете на две от най-враждебно настроените помежду им страни.... :lol: :lol: :lol:

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Уникален гаф на организаторите на Олимпиадата

Мнениеот rebel » 26 юли 2012 00:09

ох омразо омразо.....на теб най ти е виновна англия.

Потребителски аватар
shumkar_44
Мнения: 1009
Регистриран на: 23 юли 2012 10:27
Местоположение: Рожен
Контакти:

Re: Уникален гаф на организаторите на Олимпиадата

Мнениеот shumkar_44 » 26 юли 2012 00:13

ros написа: Организаторите представиха севернокорейките със знамето на Южно Корея


Иска им се на Ю.корейците! Дисциплинарно уволнение и суров бой за виновника! Потъпкаха вълшебството на Олимпийските игри с непрофесионализъм и некомпетентност, граничеща единствено със синдрома на Даун!!!
Толстолоб, на теб съм роб.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Уникален гаф на организаторите на Олимпиадата

Мнениеот Neron » 26 юли 2012 00:13

Това е доста глупава грешка и не е нормално на такова събитие като ОИ да се допуска подобно нещо.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
fen na stanley roise
Мнения: 58
Регистриран на: 23 юли 2012 10:42
Контакти:

Re: Уникален гаф на организаторите на Олимпиадата

Мнениеот fen na stanley roise » 26 юли 2012 00:38

Това е безобразна гавра с достойния народ на Северна Корея! По-добре да бойкотират Олимпиадата и без това ще бъде един цирк, в който ще се фавориризират спортистите от капиталистическите страни.
Целият вътре сух!


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта