18 часа на ден с Олимпиадата по БНТ

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

veselin111
Мнения: 272
Регистриран на: 03 авг 2008 10:35
Контакти:

Re: 18 часа на ден с Олимпиадата по БНТ

Мнениеот veselin111 » 16 юли 2012 09:54

ros написа:
veselin111 написа:Какви са тези игри посред нощ в българско време? Това записи ли ще бъдат? На олимпиадата в Сидни часовете за гледане бяха по удобни.

При положение, че стартовете за деня приключват около 24 часа местно време (2 часа през ноща българско) всичко останало са записи. Все пак хората са се погрижили да покажат колкото се може повече неща, вие пак мрънкате. Все пак акцентът на БНТ за преки предавания са българите, затова другите състезания нормално е да са на запис. Те и Евроспорт ще имат преки предавания само в рамките на действащите събития, а 24 часова програма няма как да е постоянно пряко


Не мрънкаме, просто да отбележат кое е на запис и кое на живо.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: 18 часа на ден с Олимпиадата по БНТ

Мнениеот ros » 16 юли 2012 09:58

Ми то е близко до акъла... А и тази програма ще търпи още промени в зависимост от участията на българите в по-продължителните турнири като тенис, бокс, бадминтон, волейбол, така че нищо чудно да не е точна към момента, а ориентировъчна
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: 18 часа на ден с Олимпиадата по БНТ

Мнениеот Federer91 » 16 юли 2012 11:27

Евроспорт и Евроспорт 2 ще предават, така че доста повече състезания ще се предават директно. Не знам дали правата са само за БНТ 1, или може и по БНТ 2 да предават.

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: 18 часа на ден с Олимпиадата по БНТ

Мнениеот THE G.A.M.E » 16 юли 2012 12:04

Много пара ще се потроши покрай тая Олимпиада !
Особено с тия студиа и командированите коментатори и журналисти ...
Предполагам, хотелите и дневните ще си ги бива.

После се питаме, що БНТ не предава мачовете на футболните ни тимове от ЕКТ ... :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

RUSE
Мнения: 658
Регистриран на: 12 сеп 2008 10:48
Контакти:

Re: 18 часа на ден с Олимпиадата по БНТ

Мнениеот RUSE » 16 юли 2012 13:20

Ами при положение, че най-вероятно си имат бюджет за спорт, тази година имат "А" група, Лига Европа, Европейско по футбол, Олимпиада, Олимпийски квалификации по волейбол, Световна лига, квалификации по баскетбол - мъже, жени, Евробаскет за младежи, НБЛ - мъже и жени, НВЛ, Еврокъп - мъже/жени и Евролига по баскетбол по-късно през годината и още една камара спортове, които дават. Като се събере всичко това пак е повече спорт отколкото всички други телевизии взети заедно.

Потребителски аватар
football_fb
Мнения: 318
Регистриран на: 13 май 2012 08:50
Контакти:

Re: 18 часа на ден с Олимпиадата по БНТ

Мнениеот football_fb » 17 юли 2012 10:16

Е това вече е нещо! Браво! Въпреки, че обичам футбол - Олимпиадата ми е любима защото гледам по цял ден и вечер! Суперрррр!
За всички, които обичат футбола: http://on.fb.me/T5nKCm - най-голямата група фенове на великата игра!

vasko1
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2012 00:39
Контакти:

Re: 18 часа на ден с Олимпиадата по БНТ

Мнениеот vasko1 » 17 юли 2012 13:17

RUSE написа:Ами при положение, че най-вероятно си имат бюджет за спорт, тази година имат "А" група, Лига Европа, Европейско по футбол, Олимпиада, Олимпийски квалификации по волейбол, Световна лига, квалификации по баскетбол - мъже, жени, Евробаскет за младежи, НБЛ - мъже и жени, НВЛ, Еврокъп - мъже/жени и Евролига по баскетбол по-късно през годината и още една камара спортове, които дават. Като се събере всичко това пак е повече спорт отколкото всички други телевизии взети заедно.

Незнам дали си запознат, но федерацията плаща, за да може бнт да излъчва мачовете на волейнационалите.
Бойко плати, за да дават "А" група. А, другите неща даже ги излъчват по бнт2 и бнт свят, защото няма толкова хора които да го гледат и Националната телевизия иска не иска ги излъчва.

RUSE
Мнения: 658
Регистриран на: 12 сеп 2008 10:48
Контакти:

Re: 18 часа на ден с Олимпиадата по БНТ

Мнениеот RUSE » 18 юли 2012 16:55

Правителството обеща на БНТ целева субсидия, за да излъчва "А" група, но така и не преведе повечето от парите и те ще бъдат платени от бюджета на телевизията.
Световната лига всички разходи по реализацията на ТВ продукцията остават за сметка на телевизията...

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: 18 часа на ден с Олимпиадата по БНТ

Мнениеот mormona » 20 юли 2012 21:15

football_fb написа:Е това вече е нещо! Браво! Въпреки, че обичам футбол - Олимпиадата ми е любима защото гледам по цял ден и вечер! Суперрррр!

Да наистина е суперрррр - ще видиш целия езически ритуал с огромната Статуя по време на откриването, и най-вече атентата на Острова . ;)


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта