Какво мислите да гледате от предстоящата олимпиада!

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Какво мислите да гледате от предстоящата олимпиада!

Мнениеот rebel » 12 юли 2012 20:57

гражданин от село написа:Няма да гледам,защото съм обиден. :evil: Всички си пробутаха нек'ви "спортове" за олимпийски,а ние не можахме да се преборим за чилика и той да стане такъв. :cry:

само ако знаеш колко си прав.подкрепям. :P

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Какво мислите да гледате от предстоящата олимпиада!

Мнениеот rebel » 12 юли 2012 20:59

Без име написа:Футбол, Волейбол, Баскетбол, Лека атлетика( абсолютно всичко от 100 метра до овчарски скок), Бокс, Тенис, Плуване, плажен волейбол, скокове във вода, вдигане тежести, тенис на маса... Горе долу това :)

+ колоездене, конен спорт

Потребителски аватар
Svetlio
Мнения: 940
Регистриран на: 27 мар 2008 17:39
Контакти:

Re: Какво мислите да гледате от предстоящата олимпиада!

Мнениеот Svetlio » 14 юли 2012 15:32

Спортовете със сериозно българско участие, а не просто на Олимпийския принцип, са ми приоритетни в личната програма. Иначе от другите бих гледал спринтовете на кратки дистанции, плуване и евентуално футбол и волейбол.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Какво мислите да гледате от предстоящата олимпиада!

Мнениеот kingofpop » 16 юли 2012 10:25

Както винаги плуването и леката атлетика, отново ще са най-интересни предполагам.....дано Фелпс този път се издъни и не вземе повече от 2-3 златни, че не ми е любимец :) ....иначе ще отделям внимание и на футбола и волейбола заради нашите, но иначе последният като спорт не знам защо винаги ми е бил скучен :?
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта