Вероятните групи за Лондон 2012

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Вероятните групи за Лондон 2012

Мнениеот ros » 10 юни 2012 16:01

България е на крачка от класиране за Летните Олимпийски игри в Лондон 2012. Вече са известни 10 финалисти за игрите - Великобритания, Бразилия, Русия, Италия, Полша, САЩ, Сърбия, Аржентина, Австралия и Тунис. Последните две квоти щи се вземат днес. България трябва да вземе точка от Египет, а Германия и Куба ще определят последния участник в Лондон.
На предишните Олимпийски игри групите се определяха на база ранклиста, като домакинът Китай бе поставен на първо място, а първия в списъка - Бразилия, бе изместен втори и така всички класирали се бяха смъкнати с едно място надолу. След това на стъпаловиден принцип бяха определени групите. При спазване на същото правило групите биха изглеждали така:
Приемаме, че ние се класираме - вярвам нямате съмнение в това, въпросителните са относно Германия (13) и Куба (5).

При положение, че германците вземат квотата разделението би трябвало да е следното:

Група А - Великобритания (д), Русия (2), Полша (4), Сърбия (7), България (9), Тунис (18)
Група В - Бразилия (1), Италия (3), САЩ (6), Аржентина (8), Германия (13), Австралия (22)

При положение, че Куба вземат квотата от Берлин групите ще се пообъркат ето така:

Група А - Великобритания (д), Русия (2), Полша (4), САЩ (6),Аржентина (8), Тунис (18)
Група В - Бразилия (1), Италия (3), Куба (5), Сърбия (7), България (9), Австралия (22)

Това са предполагаемите варианти, ако остане определянето на групите като на миналите игри.

Вашите предпочитания?
ЕСТЕСТВЕНО ДОВЕЧЕРА НИЕ ТРЯБВА ДА БИЕМ!!! :)
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Вероятните групи за Лондон 2012

Мнениеот siniq_fen » 10 юни 2012 16:03

По 4 отбора ли излизат от групите ?
Само Левски!

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Вероятните групи за Лондон 2012

Мнениеот ros » 10 юни 2012 16:04

siniq_fen написа:По 4 отбора ли излизат от групите ?

Да, първите четири продължават и на принципа първи-четвърти, втори-трети итн се определят четвъртфиналните двойки
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Вероятните групи за Лондон 2012

Мнениеот siniq_fen » 10 юни 2012 16:06

ros написа:
siniq_fen написа:По 4 отбора ли излизат от групите ?

Да, първите четири продължават и на принципа първи-четвърти, втори-трети итн се определят четвъртфиналните двойки

Ако не се лъжа през 2008 можеше да играят втори-трети и от една група, и сега ли ще е така ?
Само Левски!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Вероятните групи за Лондон 2012

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 10 юни 2012 16:13

Нека да не слагаме каруцата пред коня. Групите ще се формират и без нашето (на съфорумците) съдействие. ;) По-важното е, тази вечер да не стане някаква издънка. Иначе съм споменавал и друг път: България може да победи на волейбол (мъже) всички отбори в света, без тези на Бразилия и Русия. :)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 10 юни 2012 16:18, променено общо 3 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Вероятните групи за Лондон 2012

Мнениеот ros » 10 юни 2012 16:13

siniq_fen написа:
ros написа:
siniq_fen написа:По 4 отбора ли излизат от групите ?

Да, първите четири продължават и на принципа първи-четвърти, втори-трети итн се определят четвъртфиналните двойки

Ако не се лъжа през 2008 можеше да играят втори-трети и от една група, и сега ли ще е така ?

Никъде не открих да има жребий между вторите и третите за този турнир, така че най-вероятно схемата е тази
1А - 4В
2А - 3В
3А - 2В
4А - 1В
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Вероятните групи за Лондон 2012

Мнениеот ros » 10 юни 2012 16:16

Captain Stottlemeyer написа:Нека да не слагаме каруцата пред коня. Групите ще се формират и без нашето (на съфорумците) съдействие. ;) По-важното е, тази вечер да не стане някаква издънка. Иначе съм споменавал и друг път: България може да победи на волейбол (мъже) всички отбори в света, без тези на Бразилия и Русия. :)

И аз се чудех дали да пусна тази тема, за да не изпържим рибата предварително, даже реших да я изтрия, но колегата много бързо писа и вече беше безпредметно :) Иначе, вярвам в нашите, гледах и двата мача на Египет и съм сигурен, че издънка не може да има, въпреки, че в спорта едиственото сигурно е че докато не свирне главния съдия края нищо не се знае
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
никки1912
Мнения: 575
Регистриран на: 06 юни 2011 21:25
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Вероятните групи за Лондон 2012

Мнениеот никки1912 » 10 юни 2012 16:37

Германците вчера победиха Куба с 3:2 гейма така, че на 80% също са класирани.
Настане вечер-месец изгрее, звезди обсипят свода небесен; гора зашуми, вятър повее, Балканът пее хайдушка песен!

Dembele39
Мнения: 72
Регистриран на: 15 май 2011 00:11
Контакти:

Re: Вероятните групи за Лондон 2012

Мнениеот Dembele39 » 10 юни 2012 16:38

Много интересно как така решихте, че не можем да победим Бразилия и Русия, при положение, че сме го правили, и то не един път. :roll:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Вероятните групи за Лондон 2012

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 10 юни 2012 16:43

ros написа:
Captain Stottlemeyer написа:Нека да не слагаме каруцата пред коня. Групите ще се формират и без нашето (на съфорумците) съдействие. ;) По-важното е, тази вечер да не стане някаква издънка. Иначе съм споменавал и друг път: България може да победи на волейбол (мъже) всички отбори в света, без тези на Бразилия и Русия. :)

И аз се чудех дали да пусна тази тема, за да не изпържим рибата предварително, даже реших да я изтрия, но колегата много бързо писа и вече беше безпредметно :) Иначе, вярвам в нашите, гледах и двата мача на Египет и съм сигурен, че издънка не може да има, въпреки, че в спорта едиственото сигурно е че докато не свирне главния съдия края нищо не се знае

Даже и тогава не е съвсем сигурно. ;) Спомням си един баскетболен финал на олимпийски игри САЩ - СССР (Мюнхен '72). :lol:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0% ... D0%B8_1972
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост