Олимпиада, Лондон 2012-Предсказанието на Бенджамин Правичини

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

messi710
Мнения: 130
Регистриран на: 10 май 2012 19:39
Контакти:

Олимпиада, Лондон 2012-Предсказанието на Бенджамин Правичини

Мнениеот messi710 » 05 юни 2012 10:27

Кой е Бенджамин Солари Паравичини? Един аржентински склуптор и художник, който е роден в Буенос Айрес през 1889г. и починал през 1974г.Но освен с артистичната си дейност, Паравичини е бил познат с една серия от предсказателни рисунки, реализирани през живота му.

Психографията или автоматичната рисунка е метод на създаване на рисунка свободно на подсъзнателно ниво и експресно рисуване без да се контролира съзнателно от този, който рисува.Като цяло психографията се реализира
в едно състояние на психически транс и се използва от някои медиуми за
осъществяване на контакт с мъртвите.

Паравичини е предал със своите странни рисунки предсказания от отвъдното.За всички важни поредни земни събития, той е създавал предварително рисунки.Нещо подобно като известните стихове-предсказания на Нострадамус, но комбинирайки текста с илюстрации и символи.Някои от тях показват изненадващо случилото се през последните деситилетия.Но сега ние ще обърнем внимание си към една от всички рисунки на Паравичини.Тя преставя случващото се на Олимпиада 2012.Тази психография е направена през 1972г....


http://vimeo.com/43362529

Прекалено много съвпадения...

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21438
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Олимпиада, Лондон 2012-Предсказанието на Бенджамин Правичини

Мнениеот metodito » 05 юни 2012 11:39

Изображение

Нищо лично към автора. Видял е нещо, сторило му се е интересно, постнал го е.
Идеята ми е за такива като автора на клипа, за пернишките лъжепророци и всякакви такива, които в егоистичните си пориви, че всичко им е шибано, че им се иска да идва КРАЙ, но понеже не могат да си представят как живота им ще свърши (ако не на телесна, то със сигурност на духовна основа), а другите ще продължат да живеят и те не са съгласни с това,те проектират своето нещастие и чувство на безпомощност (понякога става за сериозни клинични отклонения и на такива хора не само не трябва да бъдат им бъде давано гласност, а да бъдат мерки за институционализирането им) върху другите. "Нямам това, нямам онова. Ще стане нещо (с мен)" и тук идва егоистичното чувство за споделеният личен апокалипсис: "Ще стане нещо с всички."
Такива хора са тъжни, но трябва да се вземат мерки задължително!
Защо ли подобни "пророчества" излизат непосредствено преди да са се случили събитията?
Нали? Някой да е чувал за майското пророчество през 2001? Подобни неща трябва да се преследват съдебно!

messi710
Мнения: 130
Регистриран на: 10 май 2012 19:39
Контакти:

Re: Олимпиада, Лондон 2012-Предсказанието на Бенджамин Правичини

Мнениеот messi710 » 05 юни 2012 11:43

metodito написа:Изображение

Нищо лично към автора. Видял е нещо, сторило му се е интересно, постнал го е.
Идеята ми е за такива като автора на клипа, за пернишките лъжепророци и всякакви такива, които в егоистичните си пориви, че всичко им е шибано, че им се иска да идва КРАЙ, но понеже не могат да си представят как живота им ще свърши (ако не на телесна, то със сигурност на духовна основа), а другите ще продължат да живеят и те не са съгласни с това,те проектират своето нещастие и чувство на безпомощност (понякога става за сериозни клинични отклонения и на такива хора не само не трябва да бъдат им бъде давано гласност, а да бъдат мерки за институционализирането им) върху другите. "Нямам това, нямам онова. Ще стане нещо (с мен)" и тук идва егоистичното чувство за споделеният личен апокалипсис: "Ще стане нещо с всички."
Такива хора са тъжни, но трябва да се вземат мерки задължително!
Защо ли подобни "пророчества" излизат непосредствено преди да са се случили събитията?
Нали? Някой да е чувал за майското пророчество през 2001? Подобни неща трябва да се преследват съдебно!



Явно някои хора са прекалено слепи... преди време бях публикувал друга статия с конкретни ФАКТИ, или ще кажеш че всичко е просто съвпадение, а ?

Потребителски аватар
MaRTo1233
Мнения: 5244
Регистриран на: 08 май 2008 20:07
Skype: Ко?Не!
Контакти:

Re: Олимпиада, Лондон 2012-Предсказанието на Бенджамин Правичини

Мнениеот MaRTo1233 » 05 юни 2012 11:45

Интересно ... даже доста .... ще разберем след около месец два какво ще става. Все пак се надявам тоя италианец да е поредният на който не му се сбъдват прогнозите :)

ПП: Аржентинец е .... грешка :lol:
[center]ИзображениеИзображениеИзображение[/center]

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21438
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Олимпиада, Лондон 2012-Предсказанието на Бенджамин Правичини

Мнениеот metodito » 05 юни 2012 11:57

messi710 написа:

Явно някои хора са прекалено слепи... преди време бях публикувал друга статия с конкретни ФАКТИ, или ще кажеш че всичко е просто съвпадение, а ?

Ти предполагам си младеж, и на теб ти е нещо като екшън, нещо си там, но замислял ли си се какво причиняват подобни неща на възрастни хора? Представяш ли си възрастния ти родител (баба, дядо, вуйчо, леля...) повярвал на това да му стане нещо със сърцето? И какво ще направиш с разпространителят на тази информация. Сляп не знам дали съм, но порови се малко, прочети. "Пророчества" бол. Може ежедневник с 100 страници да правиш! Вервай ми. Но прочети малко и психология и малко философия. Може и някой учебник по клинична психиатрия да отвориш. Надявам се, тогава ще си разбрал нещо повече.
И ПОВЯРВАЙ МИ! всяко събитие от нашето настояще може да се свърже дали чрез умело изопачаване на фактите или чист съвпадеж (пример: араби и евреи воюват от повече от 2000 години. Слънчеви затъмнения могат да се видят от различни точки на Земята през 5-7 години и по-малко. Някой написал: "Аврам и Исмаил ще се сбият, когато слънцето изчезне. Буууууу!" Сещаш ли се?) с предсказание направено във времето.
Замисли се също и за хората, които правят тези свързвания. Мотиви? Не е само пари. Може да е нужда от внимание, ксенофобия...всичко може да е.
Я да те питам: гледах "Wrong is Wright". там накрая терористи слагат ядрен експлозив на кулите-близнаци. Филмът е от 1982 - http://www.imdb.com/title/tt0084920/. Сега какво, сценаристът е бил Нострадамус?
Не. Началото на 80-те арабите пак се размърдват. Руснаците вече не са такава заплаха за САЩ, както през 60-те и 70-те. И т.н., и т.н. Правителството на САЩ търсят нов враг.
Във филма има други смущаващи неща, но ... офтопик...

Това, което искам да кажа е: свързвай точките, човек! Не ги зяпай просто. ;)
А то ако се случи нещо, ще се случи.
П.С. Замислял ли си се защо именно по време на кризи - духовни, социални, финансови рязко се увеличава броят на пророците и пророчествата? ФАКТ!

Какво е времето в което живее Нострадамус, какво е времето в което живее Ален Кардек, майското пророчество и много, много други...?

Потребителски аватар
B3ATS
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2011 09:38
Контакти:

Re: Олимпиада, Лондон 2012-Предсказанието на Бенджамин Правичини

Мнениеот B3ATS » 05 юни 2012 12:27

Ще ми кажете ли с две думи , какви са предсказанията , защото не мога да заредя клипа ?

Потребителски аватар
bultras4e
Мнения: 1809
Регистриран на: 21 май 2008 18:28
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Олимпиада, Лондон 2012-Предсказанието на Бенджамин Правичини

Мнениеот bultras4e » 05 юни 2012 12:46

B3ATS написа:Ще ми кажете ли с две думи , какви са предсказанията , защото не мога да заредя клипа ?



[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Bt9XRmAfJOE[/youtube]
[wrapimg=]http://static.football24.bg/cache/470x0/assets/2013_novi/a/botev/todor_nedelev1.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
B3ATS
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2011 09:38
Контакти:

Re: Олимпиада, Лондон 2012-Предсказанието на Бенджамин Правичини

Мнениеот B3ATS » 05 юни 2012 13:02

Проблема не е в клипа , а в това , че в момента съм с един глобулски нет с минимална скорост и не може да ми зареди. Ако може , ми кажи 2-3 предсказания на кратко.

Потребителски аватар
MaRTo1233
Мнения: 5244
Регистриран на: 08 май 2008 20:07
Skype: Ко?Не!
Контакти:

Re: Олимпиада, Лондон 2012-Предсказанието на Бенджамин Правичини

Мнениеот MaRTo1233 » 05 юни 2012 13:06

B3ATS написа:Проблема не е в клипа , а в това , че в момента съм с един глобулски нет с минимална скорост и не може да ми зареди. Ако може , ми кажи 2-3 предсказания на кратко.


Сложно е .... трябва да се гледа ... образи , снимки , картини ... няма как да се преразкаже ... интересно е ама дали е вярно ме съмнява
[center]ИзображениеИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Олимпиада, Лондон 2012-Предсказанието на Бенджамин Правичини

Мнениеот DmG » 05 юни 2012 13:25

Супер слаб художник , тия драсканици и аз ги мога . Те тези "рисунки" може да са всичко , само трябва да имаш въображение след някое събитие да намериш най-близката драсканица.


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта