Всекидневна на Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот subzero » 22 авг 2012 20:27

калпазанчо написа:Мерси за ЛС със снимката с холандците. Данчо, ама тов верно беше много голям - гледам над една глава е по-голям от мен :mrgreen:

Само дет аз още чакам Тошковите снимки. Ари ва!!! :mrgreen:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот subzero » 22 авг 2012 20:29

grud написа:
subzero написа:

Според изнесени предварителни данни на Националния статистически институт средната работна заплата за Бургаска област за второто тримесечие на 2012 година е 671 лева и по този показател областта заема незавидното 6-о място в страната. По-напред в своеобразната класация са София-столица (1031 лв.), Стара Загора (808 лв.), Враца (801 лв.), София-област (776 лв.) и Варна (744). След Бургас е Габрово (655 лв.).

За кви пътища и магистрали си говорим ??? :o 3 лв. бензина и ниски заплати,за кво са ни пътища??


Данчо :o точно затова са ниски заплатите...

Светльо,седя от година-две и се чудя как магистралите ще ми вдигнат доходите ??? Как ли не го въртя и се не ми излизат сметките. Освен,ако не работя на магистралата.... :mrgreen: А шанса да я ползвам става все по-малък с тия цени на бензина.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
burgazliqta
Мнения: 1625
Регистриран на: 01 апр 2012 23:40
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот burgazliqta » 22 авг 2012 21:39

Саше, Честит рожден ден и от мен! Жив и здрав, много кинти-минти, женици-ц*ци и яки колици. :lol: :lol:
И Черноморец шампион. ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Converse
Мнения: 3884
Регистриран на: 21 май 2009 20:25
Местоположение: Бургас, Изгрев
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот Converse » 22 авг 2012 21:57

burgazliqta написа:Саше, Честит рожден ден и от мен! Жив и здрав, много кинти-минти, женици-ц*ци и яки колици. :lol: :lol:
И Черноморец шампион. ;)


Хаххахаха благодаря ! :) Еми айде дано, откога чакаме :) !
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
grud
Мнения: 484
Регистриран на: 26 яну 2011 17:58
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот grud » 22 авг 2012 21:57

Данчо :o точно затова са ниски заплатите...[/quote]
Светльо,седя от година-две и се чудя как магистралите ще ми вдигнат доходите ??? Как ли не го въртя и се не ми излизат сметките. Освен,ако не работя на магистралата.... :mrgreen: А шанса да я ползвам става все по-малък с тия цени на бензина.[/quote]

Данчо, ако се пуснем по тази плоскост няма да ни стигнат няколко дни, имам докторантура на тази тема, събрана на 2 CD .... но дълбоко не си прав...
огледай се около теб из града внимателно и ще разбереш какво имам предвид! ;)
ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС - ЗАВИНАГИ В СЪРЦЕТО МИ!
Писането на български с латиница е като писането на стена с лайно - чете се, ама не е приятно.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот subzero » 22 авг 2012 22:02

grud написа:Данчо, ако се пуснем по тази плоскост няма да ни стигнат няколко дни, имам докторантура на тази тема, събрана на 2 CD .... но дълбоко не си прав...
огледай се около теб из града внимателно и ще разбереш какво имам предвид! ;)

Абсолютно съм съгласен,че няма смисъл да спорим. Първо заради възрастта и второ заради образованието. ;) Аз казвам това,което виждам и това което изживявам. Оглеждам се Светльо и виждам хубави улици в Бургас,осветени,асфалтирани... А аз ходя с автобуса на работа. Щот няма кинти за бензин. ;) А преди не бяха такива улиците и ходих с колата. Наистина няма смисъл да спорим. Всеки гледа от своята камбанария. А моята гледа към чужбина. ;)
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот Bartolomej » 22 авг 2012 22:06

филийки с кашкаваллллл
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот subzero » 22 авг 2012 22:09

Bartolomej написа:филийки с кашкаваллллл

Бон апети ;)
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
grud
Мнения: 484
Регистриран на: 26 яну 2011 17:58
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот grud » 22 авг 2012 22:10

subzero написа:
grud написа:Данчо, ако се пуснем по тази плоскост няма да ни стигнат няколко дни, имам докторантура на тази тема, събрана на 2 CD .... но дълбоко не си прав...
огледай се около теб из града внимателно и ще разбереш какво имам предвид! ;)

Абсолютно съм съгласен,че няма смисъл да спорим. Първо заради възрастта и второ заради образованието. ;) Аз казвам това,което виждам и това което изживявам. Оглеждам се Светльо и виждам хубави улици в Бургас,осветени,асфалтирани... А аз ходя с автобуса на работа. Щот няма кинти за бензин. ;) А преди не бяха такива улиците и ходих с колата. Наистина няма смисъл да спорим. Всеки гледа от своята камбанария. А моята гледа към чужбина. ;)


Данчо нямам предвид как изглеждат улиците, а съдържанието по тях (марки коли, год. на производство, номерата и регистрацията им и т.н.) хората които се движат по тях и т.н. След това направи моментна "снимка" със същите условия в друг град напр. Монтана и след това град в чужбина.... ще ти светне! :)
ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС - ЗАВИНАГИ В СЪРЦЕТО МИ!
Писането на български с латиница е като писането на стена с лайно - чете се, ама не е приятно.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот subzero » 22 авг 2012 22:18

grud написа:Данчо нямам предвид как изглеждат улиците, а съдържанието по тях (марки коли, год. на производство, номерата и регистрацията им и т.н.) хората които се движат по тях и т.н. След това направи моментна "снимка" със същите условия в друг град напр. Монтана и след това град в чужбина.... ще ти светне! :)

Е,добре де. Ама това,че някои стават по-богати,не значи,че други не стават по-бедни.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта