Всекидневна на Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот cena62 » 22 авг 2012 13:26

Честит рожден ден на колегата Converse :) !
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 22 авг 2012 13:28

ЧРД, Converse :) Жив и здрав, прав и кУрав ;)
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
Converse
Мнения: 3884
Регистриран на: 21 май 2009 20:25
Местоположение: Бургас, Изгрев
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот Converse » 22 авг 2012 14:00

Благодаря ви, колеги ! :) :lol:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот kartago » 22 авг 2012 14:02

Честит рожден ден, Саше! Да си жив и здрав!

xadez
Мнения: 293
Регистриран на: 02 авг 2012 14:30
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот xadez » 22 авг 2012 14:03

Пичове да ви питам какво става със стадион Черноморец и прилежащата база.Позачудих се още по време на олимпиадата над този въпрос,в тази база са прохождали и се изграждали не един и двама европейски,световни,и олимпийски шампиони,а сега сигурно трудно има дори републикански шампиони.Имаше едно интервю и с Георги Марков който казва,че е пълна мизерия,зимата също бях чел ,че водата и токът са лукс общината и Ад-то нещо не се разбираха кой колко има да плаща и ги бяха спрели.Пък и покрай продажбата на Петрол холдинг и както се говори и пише,че Кирсан ще придобие 100% от акциите става още по притеснително.Защото без да съм сигурен но най-вероятно е така,тези десетки милиони дългове които има Черноморец са от фирми "близки" до Събев.Като отпуска кредити за издръжка на отбора от приближени или негови фирми(май почти всички в България действат по подобна схема)Докато той е в играта проблем няма да има.Но ако остане извън Петрол и тези фирми заведат дела за своите взимания,става страшно.Трябва или новият собственик да плаща или.....За Лазур знам,че не е към АД-то а на фирма "близка" на Събев,за Кампуса идея нямам но най-вероятно и той не е към АД-то.И ако е така както съм описал единствените активи остават играчите от които я се вземат 1-2млн, я не се вземат и стадиона в Акациите..Защото според мен има реална опасност стадион Черноморец да мине в частни ръце ,заради това,че когато някой е харчел не си е правил сметката,или по-скоро много точно си е направил и е действал нарочно така ;)
За кмета е ясно ,че си мълчи защото знае какъв таралеж си е вкарал в гащите,миналата година уж се опитаха от общината да изкарат стадиона от АД-то но им беше обяснено,че ако излезе от активите, АД-то фалирва и нещата си останаха както си бяха.

пп:Целта на коментара ми не е въобще с цел на някакво заяждане.Този стадион си е на Черноморец и така трябва да бъде.Но притеснението ми идва от факта,че може Бургас да остане без стадион в най-скоро време или да се налага да се плаща колосална сума за да си остане на общината.Дано тези мои размишления да са далеч от реалната истина.Но ако има някой по запознат ще ми е интересно да прочета за какво става въпрос,защото не вярвам да има каквато и медия да говори или пише по този въпрос.

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 22 авг 2012 14:45

Иначе сега има от някакъв проект наречен странно защо "Козлодуй" (най-вероятно това е за компенсация за спрените реактори на КОзлодуй от ЕС) са отпуснати пари за 17 обекта в Бургас - един от тях е озаглавен ремонт на спортна база "Черноморец", така че мисля има някаква яснота около това кой как къде и защо, защо лично Бойко Борисов го е подписал този договор, не вярвам да има съмнение, че ще мине в частни ръце и да отпускат пари за нещо, което ще стане скоро частно....
Иначе сега отскоро са с нови партиди клубовете - всеки си има отделна партида за ток и вода и трябва да си плаща сам и не би трябвало да има спорове за дълговете...
п.п. Хадез, на нас ни е разрешено да играем там безплатно на 3тото тренировъчно игрище и скоро ще подновим дербитата помежду отделните фракции. Заповядай да играеш с нас ако я умееш играта ;) Готини хора сме, няма и да ти е скучно.
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
natrapnika
Мнения: 138
Регистриран на: 03 авг 2012 16:59
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот natrapnika » 22 авг 2012 15:01

Коя фирма на кой стадион била никои не може да разбере. :roll: То тука е такава какафония че няма накъде повече. Ама истината е че за да си дойдат нещата на място. Нефтохимик трябва да си заиграе на ст.Нефтохимик а Черноморец на ст. Черноморец. Другото са си празни приказки. Това което се случва в Бургас го няма никъде другаде по света. Един мръсен гагауз да дойде и да се разпорежда с Бургаския футбол. :evil: И да нарежда кой с какви екипи щял да играе и кой на кой стадион щял да играе. Ае палячо ти не си вечен. :twisted: Но Нефтохимик е вечен и знам че рано или късно по един или друг начин нещата ще си дойдат на място. Извинявам се че си изпускам така нервите. Но за мене тази работа с стадионите ми е болна тема.

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот Bourgas » 22 авг 2012 15:16

Никой не иска това, което се случва, 100 пъти съм го писал. А иначе го има - Милан и Интер.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот Искам си Акаунта » 22 авг 2012 15:38

ntodorov написа:МОМЧЕТА. ТУК Е МОМЕНТА ДА СЕ ИЗВИНИМ НА ТЕНИСЛАВ И СТОЯН - ФЕНОВЕ НА НЕФТОХИМИК.
Аз се извинявам на Стоян за това, че го упрекнах и няколко пъти го нарекох СтоЕнчо.
Ванка. Предай извиненията ни във вашия форум.
Подробности от мен и Петьо ( Картаго). На лични.

Много държа да се разгранича от направеното извинение . Когато се извиняваш за нещо , трябва наистина да съжаляваш . Иначе си е откровено лицемерие . Лично за себе си НЕ ВИЖДАМ ПРИЧИНА ДА СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА НИЩО . Ако има лица които изпитват душевен дискомфорт от "несправедливи" обвинения , техен си проблем . Има и лесно решение - казват кои са виновниците . За мен НЯМА РАЗЛИКА , между биячите и тези които в момента ги крият .

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот subzero » 22 авг 2012 15:48

Ч.Р.Д ,Саше. Здраве,щастие и късмет. ;)
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта