"Футболна Академия Черноморец Бургас"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот cena62 » 17 мар 2014 17:18

Всеки които може да подкрепи юношите до 17 години. :) В четвъртък играят срещу Берое от 14:00, полуфинал за купата, мача ще е в Поморие.
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот nasko75 » 17 мар 2014 20:48

cena62 написа:Всеки които може да подкрепи юношите до 17 години. :) В четвъртък играят срещу Берое от 14:00, полуфинал за купата, мача ще е в Поморие.


Осама, Мосама, Соли, Боли, Радикули, Манзоро и Позоро ще играят ли? Ако не, никой да не ходи :P

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот k.dimitrov » 18 мар 2014 11:08

cena62 написа:Всеки които може да подкрепи юношите до 17 години. :) В четвъртък играят срещу Берое от 14:00, полуфинал за купата, мача ще е в Поморие.


Любчо, Гошо ти зададе въпроса във фейсбук: "Те в коя агитка ще бъдат на мача на 25". Попитай треньора им, когато искат подкрепа.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот ivan56 » 18 мар 2014 12:00

k.dimitrov написа:
cena62 написа:Всеки които може да подкрепи юношите до 17 години. :) В четвъртък играят срещу Берое от 14:00, полуфинал за купата, мача ще е в Поморие.


Любчо, Гошо ти зададе въпроса във фейсбук: "Те в коя агитка ще бъдат на мача на 25". Попитай треньора им, когато искат подкрепа.


А този въпрос не към Любчо,а трябва да е към ултрамегагига фенЪТ.Който с това АЗ,АЗ едвали някой ще го вземе на сериозно.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот k.dimitrov » 18 мар 2014 12:40

Винаги съм бил против крайностите, особено когато се изразяват от самозабравили се фенове. Но не мога да бъда безпристрастен към това, което се е случило в Сливен. Отсъствах от страната и не присъствах тогава на мача, но това, което ми разказаха, най-малкото ме удиви. Как ли биха реагирали агитките на Ботев и Локомотив в Пловдив, Левски и ЦСКА в София, Черно море и Спартак във Варна, ако техни юноши поддържат градския съперник и се присмиват на своите фенове. Смятам, че въпросът е риторичен.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот k.dimitrov » 18 мар 2014 13:04

k.dimitrov написа:
cena62 написа:Всеки които може да подкрепи юношите до 17 години. :) В четвъртък играят срещу Берое от 14:00, полуфинал за купата, мача ще е в Поморие.


Любчо, Гошо ти зададе въпроса във фейсбук: "Те в коя агитка ще бъдат на мача на 25". Попитай треньора им, когато искат подкрепа.

Извинявам се, въпросът във фейсбук е към Божо, но там той е постнал поканата.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот ntodorov » 19 мар 2014 20:56

Аз за това не ползвам Фейсбук. :mrgreen:
[offtopic]Иначе за мача в Сливен...Ако това са ни футболистите, които ще представляват след време клубът ни - аз си гася лампата и си лягам...Та те дори не поглеждаха към терена, забавляваха се, кой с телефона си, кой с по-възрастните ни фенове...Имаше и момчета, все пак, които симпатизираха на играта и се вълнуваха, но толкоЗ. Аз лично не видях дух у тях, видях новите Божиновци на БГ футбола. Някак си не ми легнаха на сърце тези деца, а малко трябваше.[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот k.dimitrov » 01 апр 2014 02:32

Победа и загуба за елитните формации на Черноморец, най-малките громят


Елитните юношески формации на Черноморец-Бургас записаха победа и загуба в изминалия кръг от първенството. Успехът дойде от по-малките „акули“, които победиха тима на Чавдар Етрополе с 2:1, след като реализираха пълен обрат. И двата гола отбеляза Николай Дамянов. След тази победа, възпитаниците на треньора Николай Кръстев заемат 5-то място във временното класиране, като имат 38 точки в актива си. В следващия кръг тази формация гостува на Черно море във Варна. Срещата е на 5 април /събота/ от 15:00 часа.

Другата елитна формация на Черноморец, до 19 години, загуби като гост морското дерби с 1:0. Момчетата на треньора Малин Орачев остават с 34 точки в актива си, заемайки 7-мо място във временното класиране. В следващия кръг те посрещат тима на Левски. Срещата е на 5-ти април /събота/ от 15:00 часа.
Най-малките „акули“ на Черноморец-Бургас буквално разгромиха своите съперници в първите мачове от първенството в подготвителната възраст. Набор 2003 победиха с безапелационното 15:0 отбора на Звездичка Възпитаниците на треньора Пламен Младенов за пореден път доказаха, че нямат равностоен претендент в областта. Другата победа дойде от година по- малките таланти, отново водени от Пламен Младенов, които победиха Поморие с 5:0.
РЕКЛАМА

Потребителски аватар
burgazliqta
Мнения: 1625
Регистриран на: 01 апр 2012 23:40
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот burgazliqta » 01 апр 2014 12:05

k.dimitrov написа:Победа и загуба за елитните формации на Черноморец, най-малките громят


Елитните юношески формации на Черноморец-Бургас записаха победа и загуба в изминалия кръг от първенството. Успехът дойде от по-малките „акули“, които победиха тима на Чавдар Етрополе с 2:1, след като реализираха пълен обрат. И двата гола отбеляза Николай Дамянов. След тази победа, възпитаниците на треньора Николай Кръстев заемат 5-то място във временното класиране, като имат 38 точки в актива си. В следващия кръг тази формация гостува на Черно море във Варна. Срещата е на 5 април /събота/ от 15:00 часа.

Другата елитна формация на Черноморец, до 19 години, загуби като гост морското дерби с 1:0. Момчетата на треньора Малин Орачев остават с 34 точки в актива си, заемайки 7-мо място във временното класиране. В следващия кръг те посрещат тима на Левски. Срещата е на 5-ти април /събота/ от 15:00 часа.
Най-малките „акули“ на Черноморец-Бургас буквално разгромиха своите съперници в първите мачове от първенството в подготвителната възраст. Набор 2003 победиха с безапелационното 15:0 отбора на Звездичка Възпитаниците на треньора Пламен Младенов за пореден път доказаха, че нямат равностоен претендент в областта. Другата победа дойде от година по- малките таланти, отново водени от Пламен Младенов, които победиха Поморие с 5:0.
РЕКЛАМА

При деца А в областните групи Черноморец 1 победи Черноморец 2 с 4:3. В зоналната подгрупа на юноши младша възраст Черноморец победи като гост Мастер с 0:3. ;) ;)
[center]Изображение[/center]

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот k.dimitrov » 17 апр 2014 19:19

U19 Любимец 3:1 Черноморец
Дани Стаматов
U17 ЦСКА 3:0 Черноморец,
Какво става с тези момчета. От мач на мач по-зле. И те трябва да са гръбнака ни в Б група.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта