97 години Черноморец Бургас

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: 97 години Черноморец Бургас

Мнениеот HEATSEEKER » 01 авг 2016 14:18

ivan56 написа:
HEATSEEKER написа:Pirgos, имаш ли мачовете от Националната футболна дивизия през 1937-38 , смисъл не резултата,а играч по играч :?:


Мисля, че не е насочено към теб, а оня урунгел който сере във всяка тема за другите отбори, със линкчета от измислени бг сайтчета и уикито.Много скоро ще има книга с историята на Черноморец ;)

Ясно е това, въпроса е , че събирам инфо и за Националните дивизии, но е много трудно за намиране, може някой да е попадал на такава информация.
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 97 години Черноморец Бургас

Мнениеот anihilator » 01 авг 2016 14:27

Честита годишнина пожелавам ви за 100 годишнината да се върнете там където ви е мястото :!:

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 97 години Черноморец Бургас

Мнениеот icko65 » 01 авг 2016 15:03

pirgos написа:Доста нелепо е фен на отбор който е бил едновременно първи и втори в един шампионат да учи бургазлии на история :| Черноморец Буграс не е титли,купи,припознати уроди от Етрополе и Коматево-Черноморец Бургас е състояние на духа и гордост на всички бургазлии от 1965та до 2002 година.Намесиха се посткомунистически крадци,гербераски далавшраджии и отбора сега е на боклука,отбор няма,няма и да има скоро,докато не се разкарат всички убитаци работили в бургаския футбол в послените 20 години

Ти къде видя един отбор да е едновременно на 1-во и 2-ро място бе умник?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 97 години Черноморец Бургас

Мнениеот icko65 » 01 авг 2016 15:06

ivan56 написа:
HEATSEEKER написа:Pirgos, имаш ли мачовете от Националната футболна дивизия през 1937-38 , смисъл не резултата,а играч по играч :?:


Мисля, че не е насочено към теб, а оня урунгел който сере във всяка тема за другите отбори, със линкчета от измислени бг сайтчета и уикито.Много скоро ще има книга с историята на Черноморец ;)

Кукер не ти ли изнасят фактите?Аз не сера-давам факти без значение от кои сайтчета са.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12591
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 97 години Черноморец Бургас

Мнениеот BRF » 01 авг 2016 15:08

Честито от мене!Може да направите един купон по случай!И да поканите някой чорбар :) !

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: 97 години Черноморец Бургас

Мнениеот ivan56 » 01 авг 2016 15:24

icko65 написа:
ivan56 написа:
HEATSEEKER написа:Pirgos, имаш ли мачовете от Националната футболна дивизия през 1937-38 , смисъл не резултата,а играч по играч :?:


Мисля, че не е насочено към теб, а оня урунгел който сере във всяка тема за другите отбори, със линкчета от измислени бг сайтчета и уикито.Много скоро ще има книга с историята на Черноморец ;)

Кукер не ти ли изнасят фактите?Аз не сера-давам факти без значение от кои сайтчета са.


Еклер, щото не сереш най редовно си с бан и пишеш от другият си профил.Ама нали си варненски овчар и ти личи от километри.А за твоите "факти" ни боли кОра, както ти се каза.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

pirgos
Мнения: 68
Регистриран на: 20 апр 2016 16:53
Контакти:

Re: 97 години Черноморец Бургас

Мнениеот pirgos » 01 авг 2016 15:49

Не съм наясно много с футбола по Варна,ама чичко Гугъл казва така сезон 1937-38-1.Тича,2.Владислав,3.Славия :o сезон 1938-39-1.Славия,2.Владислав,3.Тича :o :o :o И тоя точно фен на ТИча Мутренска да обяснява на бургазлии за бургаски футбол :mrgreen: Аре ходете си ги мерете с феновете на Мастерхаус-Нефтокомик,глорихънтъри :idea: Пубиката на Черноморец никога не е имала проблем с фенове на други отбори през годините,не мисля че някой може да ни изкара извън нерви :!:

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 97 години Черноморец Бургас

Мнениеот anihilator » 02 авг 2016 01:05

pirgos написа:Не съм наясно много с футбола по Варна,ама чичко Гугъл казва така сезон 1937-38-1.Тича,2.Владислав,3.Славия :o сезон 1938-39-1.Славия,2.Владислав,3.Тича :o :o :o И тоя точно фен на ТИча Мутренска да обяснява на бургазлии за бургаски футбол :mrgreen: Аре ходете си ги мерете с феновете на Мастерхаус-Нефтокомик,глорихънтъри :idea: Пубиката на Черноморец никога не е имала проблем с фенове на други отбори през годините,не мисля че някой може да ни изкара извън нерви :!:

Чичко ти Гугъл и друго ще ти каже обединението между Тича и Владислав е наложено с идването на комунистическата власт под предлог , че има много клубове във Варна и за да се даде път на новото отроче ЦСКА :!: НеЩО ПОВЕЧЕ МОГА ДА КАЖА новият обединен Варненски отбор е обявен за военен и отново за да даде път на ЦСКА е пратен във В група поради много военни отбори в елита :!: Разбира се той бързо се връща в А група .Пиша това без да обръщам внимание на простотиите дето си ги наредил и без лоши чуства към феновете на Черноморец и отново от мен честит празник.

Потребителски аватар
starozagorec
Мнения: 140
Регистриран на: 27 апр 2013 09:34
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: 97 години Черноморец Бургас

Мнениеот starozagorec » 02 авг 2016 01:18

честита годишнина.за мен това е отбора на Бургас и винаги ще си остане той.незнам,защо,но много ми харесва стадиона ви дали,защото е направен на интересно място или незнам.пожелавам да го оправите и за 100 годишнината в ППЛ.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: 97 години Черноморец Бургас

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 02 авг 2016 05:40

ЧРД.Гостувал съм в Бургас на двубой Черноморец-Тракия сред 25 000 фена.Колеги престанете с глупостите и сравненията.Понякога ставате смешни.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта