Локомотив София - Черноморец FT. 1-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив София - Черноморец FT. 1-1

Мнениеот FLANKER » 10 апр 2014 19:53

subzero написа:Не гледах мача и не мога да коментирам.
Не приемам факта,че съдията е виновен при мач загубен в 92-та минута. И то при положение,че Локото са натискали в последните 10-20 минути.
Загубихме много мачове по този начин и сами сме си виновни. Сега гледах репортаж,тоя фаул е никъв фаул. Друг е въпроса дали други такива са били свирени.
За феновете на Локото-цял живот Георги Марков-шеф,Гигов-президент !!!
За FLANKER -Респект,човече !!!

Благодаря!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Локомотив София - Черноморец FT. 1-1

Мнениеот Bourgas » 10 апр 2014 20:38

Фланкера е пич :)
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локомотив София - Черноморец FT. 1-1

Мнениеот petkan » 10 апр 2014 21:05

Единият гледал мача от 78-та минута, другият въобще не го гледал, пък и двамата дават оценки :shock: Женски полови органи, не знам си кво.
Респект само и единствено за онези 9-тима истински фена, които отново отидоха и подкрепиха момчетата!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10822
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локомотив София - Черноморец FT. 1-1

Мнениеот ivan56 » 10 апр 2014 22:53

Само след подновяването сме загубили 5 точки в 90+
Няма такива нещастници като нас :cry:
И аз днеска накрая си викам не може в трети важен мач да допуснем гол в 90+ и.............
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локомотив София - Черноморец FT. 1-1

Мнениеот ntodorov » 10 апр 2014 22:56

Zelen_Burgas написа:Фостата шарани!
Съдбата си знае работата!

Туй ли ти пръдна картунката ? :)
За мача: Нещастен отбор и туй то.
Но отдавна съм казал: Всяко зло за добро и " Когато печелим не знаем,какво ще загубим и, когато губим не знаем, какво ще спечелим". Така, че горе главите.
Живота е низ от превратности...Иначе нямаше да е интересно.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Локомотив София - Черноморец FT. 1-1

Мнениеот Devian » 11 апр 2014 05:48

petkan написа:Единият гледал мача от 78-та минута, другият въобще не го гледал, пък и двамата дават оценки :shock: Женски полови органи, не знам си кво.
Респект само и единствено за онези 9-тима истински фена, които отново отидоха и подкрепиха момчетата!

Абе и аз гледах мача след 65-та минута,по простата причина,че незнайно защо хората на бюрека са отрязали онлайн-излъчването на Нюз 7 и Тв 7 за чужбина и отне време докато намеря алтернативни източници.Освен изброените по горе ситуации,в които се видя тенденциозност на съдията пропуснах и едно остро влизане с бутоните напред в краката на Славчо Шоколаров в последните минути,при което Таско Педер.сков дори не отсъди нарушение на плешивия дървар от Локото,който го извърши,а за сходно нарушение същия Славчо получи директен червен картон в реванша за купата срещу Локомотив.Иначе браво на подкрепилите отбора и още по-голям респект за тези,които ще помогнат за оправянето на стадион Черноморец :)
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Локомотив София - Черноморец FT. 1-1

Мнениеот k.dimitrov » 11 апр 2014 16:08

Devian написа:
petkan написа:Единият гледал мача от 78-та минута, другият въобще не го гледал, пък и двамата дават оценки :shock: Женски полови органи, не знам си кво.
Респект само и единствено за онези 9-тима истински фена, които отново отидоха и подкрепиха момчетата!

Абе и аз гледах мача след 65-та минута,по простата причина,че незнайно защо хората на бюрека са отрязали онлайн-излъчването на Нюз 7 и Тв 7 за чужбина и отне време докато намеря алтернативни източници.Освен изброените по горе ситуации,в които се видя тенденциозност на съдията пропуснах и едно остро влизане с бутоните напред в краката на Славчо Шоколаров в последните минути,при което Таско Педер.сков дори не отсъди нарушение на плешивия дървар от Локото,който го извърши,а за сходно нарушение същия Славчо получи директен червен картон в реванша за купата срещу Локомотив.Иначе браво на подкрепилите отбора и още по-голям респект за тези,които ще помогнат за оправянето на стадион Черноморец :)


Като си тръгнал да посочваш тенденциозните отсъждания, да спомена за още едно. При една бърза контраатака отляво през второто полувреме последва пас към Манзоро в центъра на атаката. Страничният вдигна засада, макар че на повторението се видя, че Манзоро бе на близо 2 метра зад противниковите защитници при паса. Но тъй като вратарят стигна до топката преди нашия нападател, то никой не обърна внимание на ситуацията.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Локомотив София - Черноморец FT. 1-1

Мнениеот subzero » 11 апр 2014 21:20

petkan написа:Единият гледал мача от 78-та минута, другият въобще не го гледал, пък и двамата дават оценки :shock: Женски полови органи, не знам си кво.
Респект само и единствено за онези 9-тима истински фена, които отново отидоха и подкрепиха момчетата!

Вероятно визираш мен. :roll:
Само дето никъде не съм дал оценки. Само твърдя,че не Таско е виновен за отпадането. Факт,който смятам не можеш да отречеш. ;)
За останалото съм съгласен.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта