Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот Bourgas » 26 мар 2014 15:56

Жалко, че ги бихме само с 4. Можеха да влязат поне още 44. Жалко и за малкото народ, но това беше ясно и за това имаме вина всички. Не знам кой, какво и кога е казал, но ще си синтезирам мислите малко по малко. Така, на срещата с полицията предното ни символично домакинство (2:3) имаше ( какво и на всяка една оперативка за всеки един мач) предупреждения за пироефекти. Имало е и на последната такава. След този мач обаче решихме, че няма да наказваме по никакъв начин отбора ни, който няма 5 лева в касата и спряхме да се занимаваме с неща, които водят до наказание.
За Херо - какъвто и да е той, трябва паметник да му вдигнете, че ако не беше се пръкнал от женския към мъжкия футбол с чичо ви мустакат крадец и мошеник, никога нямаше да имате представа, как се играе в "А" група, освен ако не идвахте на "9 Септември". Докара капацитетите от Димитровград, Хасково, Казанлък и от къде ли не, за да станат "бургазлии" и да дават компетентни мнения за футбол, да хапят и да си мислят, че са с излишен акъл и имат за даване. Джамбаза и той изпатка, и не се сеща от къде е и що е. От коя купичка е ял до сега. Фара няма какво да го коментирам, на него дори и лапетата, които подават топката му се подиграват. Направихте си приятелския мач с Локомотив, за да можете да се хвърлите селската на шарана. Че то не бяха грубости, то не беше чобанщина. Футболисти ли бяха това или файтъри някакви? Лефтеров няма какво да го коментирам, пожелавам му цял живот на десния бек да ви играе, по-голямо наказание не мога да му измисля. Някой беше споменал Галин Димов, който бил псуван. Че Галинчо колкото псувни е пуснал по адрес на Черноморец (там какво беше, баща му?), толкова бира не сме изпили всички тука взети заедно. И на него му желая татуировки и футбол от величина шампионска лига. Митко ти Трендафилов показа през седмицата, къде му е родното място.
Относно децата, които псуват. Знаете, че е лесно да се подражава на лошото и малоумното. Трудно е да си добър. Надявам се да ме разберете.
За останалите неща не ми се пише. Няма смисъл. Дерзайте.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот ntodorov » 26 мар 2014 16:18

Тоше. Ще перифразирам.
Хубаво си написал всичко, но си много прав. :mrgreen:
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот ivan56 » 26 мар 2014 16:36

ntodorov написа:Тоше. Ще перифразирам.
Хубаво си написал всичко, но си много прав. :mrgreen:


А на всичко отгоре и културно написано ;)
Чак сега разбрах защо моето подобно мнение е било изтрито :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот ntodorov » 26 мар 2014 18:19

ivan56 написа:
ntodorov написа:Тоше. Ще перифразирам.
Хубаво си написал всичко, но си много прав. :mrgreen:


А на всичко отгоре и културно написано ;)
Чак сега разбрах защо моето подобно мнение е било изтрито :mrgreen:

...не съм го трил аз. В интерес на истината ''пут..ите майни'' на колегата зелен бургас оставих, че твоето ли мнение да дразни. :P
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот Bourgas » 26 мар 2014 18:22

ntodorov написа:
ivan56 написа:
ntodorov написа:Тоше. Ще перифразирам.
Хубаво си написал всичко, но си много прав. :mrgreen:


А на всичко отгоре и културно написано ;)
Чак сега разбрах защо моето подобно мнение е било изтрито :mrgreen:

...не съм го трил аз. В интерес на истината ''пут..ите майни'' на колегата зелен бургас оставих, че твоето ли мнение да дразни. :P

Той нещо колегата го няма днес :?
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот ivan56 » 26 мар 2014 18:35

ntodorov написа:
ivan56 написа:
ntodorov написа:Тоше. Ще перифразирам.
Хубаво си написал всичко, но си много прав. :mrgreen:


А на всичко отгоре и културно написано ;)
Чак сега разбрах защо моето подобно мнение е било изтрито :mrgreen:

...не съм го трил аз. В интерес на истината ''пут..ите майни'' на колегата зелен бургас оставих, че твоето ли мнение да дразни. :P


А аз не визирах теб,а и щом са го изтрили явно е било в разрез на правилата.Нищо той Тошко го е написал точно и ясно. :)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот Нефтохимик » 26 мар 2014 19:17

Bourgas написа:Жалко, че ги бихме само с 4. Можеха да влязат поне още 44. Жалко и за малкото народ, но това беше ясно и за това имаме вина всички. Не знам кой, какво и кога е казал, но ще си синтезирам мислите малко по малко. Така, на срещата с полицията предното ни символично домакинство (2:3) имаше ( какво и на всяка една оперативка за всеки един мач) предупреждения за пироефекти. Имало е и на последната такава. След този мач обаче решихме, че няма да наказваме по никакъв начин отбора ни, който няма 5 лева в касата и спряхме да се занимаваме с неща, които водят до наказание.
За Херо - какъвто и да е той, трябва паметник да му вдигнете, че ако не беше се пръкнал от женския към мъжкия футбол с чичо ви мустакат крадец и мошеник, никога нямаше да имате представа, как се играе в "А" група, освен ако не идвахте на "9 Септември". Докара капацитетите от Димитровград, Хасково, Казанлък и от къде ли не, за да станат "бургазлии" и да дават компетентни мнения за футбол, да хапят и да си мислят, че са с излишен акъл и имат за даване. Джамбаза и той изпатка, и не се сеща от къде е и що е. От коя купичка е ял до сега. Фара няма какво да го коментирам, на него дори и лапетата, които подават топката му се подиграват. Направихте си приятелския мач с Локомотив, за да можете да се хвърлите селската на шарана. Че то не бяха грубости, то не беше чобанщина. Футболисти ли бяха това или файтъри някакви? Лефтеров няма какво да го коментирам, пожелавам му цял живот на десния бек да ви играе, по-голямо наказание не мога да му измисля. Някой беше споменал Галин Димов, който бил псуван. Че Галинчо колкото псувни е пуснал по адрес на Черноморец (там какво беше, баща му?), толкова бира не сме изпили всички тука взети заедно. И на него му желая татуировки и футбол от величина шампионска лига. Митко ти Трендафилов показа през седмицата, къде му е родното място.
Относно децата, които псуват. Знаете, че е лесно да се подражава на лошото и малоумното. Трудно е да си добър. Надявам се да ме разберете.
За останалите неща не ми се пише. Няма смисъл. Дерзайте.

Съвсем нормално и за Димов си писал и за Лефтера,по някаква случайност най-вероятно ти е убегнало за Живко да напишеш.Тема която ти беше "любима" до скоро ;)

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот Devian » 26 мар 2014 19:52

rotamed написа:
Devian написа:
rotamed написа:абе все тая и двата отбора изпадат, а вие не се радвайте защото като изпаднете ще ви закрият поради липса на интерес от хората към Черноморец. Това никога няма да стане с Нефтохимик докато ги има фенчетата им колкото и да са жалки. Просто съм реалист, никой няма да поддържа отбор за 20 фена!

То тогава Славия и Локомотив отдавна нямаше да ги има,а Гришата щеше да си гледа конете,за Лудогорец е излишно да споменавам,там и 20 фена нямаше :mrgreen:

е да ама при вас няма нито Гришата, нито Домуса и няма и да има, защото няма защо! А сравнението с 2 от най-емблематичните софийски отбори е нелепо, Пирин ГД има има много повече фенове от вас, а къде е е ГД къде е Бургас като население! Това как си го обясняваш?

Напротив много си е точно сравнението със емблематичните Славия и Локомотив,защото точно когато те имат най-голяма посещаемост в историята си,а именно края на 70-те и началото на 80-те,така стоят нещата и с мачовете на Черноморец и могат да се намерят доста паралели и сходства затова как намаля публиката на тези 3 отбора 8-)
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот Bourgas » 26 мар 2014 20:56

Колегата Нефтохимик, не видях, че става въпрос и за Живко. Към него нямам нищо лично, всеки път го поздравявам и му желая успех. Все пак е син. Но ако е бил нареждан по някакъв начин, лошо. А ти странно защо не коментираш останалите неща?
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот ntodorov » 26 мар 2014 21:04

Bourgas написа:Колегата Нефтохимик, не видях, че става въпрос и за Живко. Към него нямам нищо лично, всеки път го поздравявам и му желая успех. Все пак е син. Но ако е бил нареждан по някакъв начин, лошо. А ти странно защо не коментираш останалите неща?

Да Тоше. Живко беше нареждан заради едно много остро влизане с бутоните срещу Живкович.
Беше "нареждан" от всички. Да не съм на мястото на Тяната. Преживя, когато мазутите нареждаха сина му в Поморие, сега преживя и своите. Впрочем Тоше, освен теб много от нашите акули не успяха да дойдат на мача - един в Доминикана, друг в Австрия, трети в Германия, четвърти в Англия...Пръснахме се из морета и океани. Не добре посетено дерби, но в лицето на няколко млади момчета все пак имахме активна агитка надхвърляща числото 20. :P
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта