Черноморец - Любимец FT. 5-0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец - Любимец 16 март от 17:30

Мнениеот k.dimitrov » 17 мар 2014 10:12

subzero написа:
k.dimitrov написа:Данчо, а кой да продължава. Че най-слабите на терена бяха нашите Станислав, Милчо, Милен, Крум. Те, наистина, ако бъдат освободени, липсата им няма да се почувства. Преди да дойдеш до нас, си говорихме, че ако разчитаме само на нашите кадри, то спокойно може да отпаднем и от Б група.

При положение,че отбора е отпаднал не виждам смисъл да се дават високи заплати. ;)


Тогава по-добре да заиграем в Областната група с аматьори. Няма да има заплати и ще направим страшни икономии. И да забравим излизане оттам. Пък и да отпаднем в регионалните, какво ни пука.

Един отбор с претенции, даже и в Б група, трябва да поддържа ниво.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец - Любимец FT. 5-0

Мнениеот ntodorov » 17 мар 2014 13:24

Аз мисля, че трябва и е разумно да се мисли ВЕЧЕ в перспектива. Изтървахме питомното, когато го държахме в ръцете си, а да се надяваме на нещо изключително и бих казал непосилно от тук нататък си е безпредметно. Моите уважения към всички момчета, които играят в момента за отбора, но от сега трябва в Ръководството да са наясно, какво ще правим от тук насетне в...Б група. Ще го има ли отбора, кой евентуално ще остане в него, на кои момчета ще се разчита и прочие неясноти. Ние сме САМО на една загуба от Локо или Славия за да изчезнат и илюзорните ни теоретични шансове да се спасим...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец - Любимец FT. 5-0

Мнениеот cena62 » 17 мар 2014 17:16

ntodorov написа: Моите уважения към всички момчета, които играят в момента за отбора, но от сега трябва в Ръководството да са наясно, какво ще правим от тук насетне в...Б група.

Вчера след мача нашите заговориха един от футболистите на Любимец, та нищо чудно вече да е почната лятна селекция.
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец - Любимец FT. 5-0

Мнениеот k.dimitrov » 17 мар 2014 17:20

ntodorov написа:Аз мисля, че трябва и е разумно да се мисли ВЕЧЕ в перспектива. Изтървахме питомното, когато го държахме в ръцете си, а да се надяваме на нещо изключително и бих казал непосилно от тук нататък си е безпредметно. Моите уважения към всички момчета, които играят в момента за отбора, но от сега трябва в Ръководството да са наясно, какво ще правим от тук насетне в...Б група. Ще го има ли отбора, кой евентуално ще остане в него, на кои момчета ще се разчита и прочие неясноти. Ние сме САМО на една загуба от Локо или Славия за да изчезнат и илюзорните ни теоретични шансове да се спасим...


Вчера разбрах, че Фонсека ще бъде продаван в Китай, за Чико и Лъчо също има кандидати. Е, трябва ли да играят. Тези пари са необходими на отбора, независимо къде ще играе. Ако смятаме да се връщаме в А група останалите спокойно могат да играят и в Б група. Заплатите им не са кой знае колко големи. Могат да бъдат и редуцирани. Стига те да го пожелаят. В момента всички имат договори, ако ги освобождаваме трябва да им плащаме неустойки. Според мен за догодина твърдо отпадат само Райков и Ванче.
Вече писах, ако разчитаме само на нашите кадри, то спокойно може да отпаднем и от Б група. Вчерашната среща бе показателна, най-слабите на терена бяха нашите Станислав, Милчо, Милен, Крум.
По важното е да се уточни чий клуб сме и нека собственикът взема решенията.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец - Любимец FT. 5-0

Мнениеот ivan56 » 17 мар 2014 17:25

k.dimitrov написа:
ntodorov написа:Аз мисля, че трябва и е разумно да се мисли ВЕЧЕ в перспектива. Изтървахме питомното, когато го държахме в ръцете си, а да се надяваме на нещо изключително и бих казал непосилно от тук нататък си е безпредметно. Моите уважения към всички момчета, които играят в момента за отбора, но от сега трябва в Ръководството да са наясно, какво ще правим от тук насетне в...Б група. Ще го има ли отбора, кой евентуално ще остане в него, на кои момчета ще се разчита и прочие неясноти. Ние сме САМО на една загуба от Локо или Славия за да изчезнат и илюзорните ни теоретични шансове да се спасим...


По важното е да се уточни чий клуб сме и нека собственикът взема решенията.


Ако мога да перефразирам.В момента сме една разлагаща се мърша и лешоядите които кражат около нея кълват и последните остатъци от нея.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта