КБ: Локомотив София - Черноморец Общ резултат 4:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: КБ: Локомотив София - Черноморец

Мнениеот Devian » 19 мар 2014 19:58

Няма еврофутбол,има си треньор,на който му бягат смените.Според вас логична ли е смяната на Райков с Василев при 2:0,за мен лично не
[offtopic]На други места си хвърлиха оставките,само в Бургас се правим на мъже в ущърб на отбора :x[/offtopic]
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: КБ: Локомотив София - Черноморец

Мнениеот ivan56 » 19 мар 2014 20:05

С тея ментета данчевски и живкович толкова.Ебаси и играчите че и заплати им дават.Срещу тези умряли буфери да допускаш такива елементарни грешки е направо смешно .Ама кво да очакваш от ментета от 3 -4 девизия.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
burgazliqta
Мнения: 1625
Регистриран на: 01 апр 2012 23:40
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: КБ: Локомотив София - Черноморец

Мнениеот burgazliqta » 19 мар 2014 20:15

Devian написа:Няма еврофутбол,има си треньор,на който му бягат смените.Според вас логична ли е смяната на Райков с Василев при 2:0,за мен лично не
[offtopic]На други места си хвърлиха оставките,само в Бургас се правим на мъже в ущърб на отбора :x[/offtopic]

За смените по горе си написах мнението. Не само в този мач, ами като цяло се правят нелогични и неадекватни смени. А коефициента за обръщала при 1:0 беше 41, при 2:0 ще е бил доста сериозен. Някой е прибрал парите....
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: КБ: Локомотив София - Черноморец

Мнениеот hristo1306 » 19 мар 2014 20:20

burgazliqta написа:Maча сериозно се е играл на обръщалка. С парите които са взели наще да ги дадат на тези 200 човека които отидоха да подкрепят отбора.


вируса "коко" сериозно е завладял Българския футбол ! До 60 - 65 мин "Черноморец" игра футбол.След това играха - "ела вълчо ме изяш". Странно защо !

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: КБ: Локомотив София - Черноморец

Мнениеот ntodorov » 19 мар 2014 20:47

hristo1306 написа:
burgazliqta написа:Maча сериозно се е играл на обръщалка. С парите които са взели наще да ги дадат на тези 200 човека които отидоха да подкрепят отбора.


вируса "коко" сериозно е завладял Българския футбол ! До 60 - 65 мин "Черноморец" игра футбол.След това играха - "ела вълчо ме изяш". Странно защо !

И за мен е необяснимо. Гледах мача по ТВ. За разлика от друг път този път бях по-разумен...
За мача: Фалшив, че дрънка. Дори коментатора недоумяваше явната НЕНАМЕСА на Дамчевски при втория гол на Локо Сф, шпалира за първия и "магистралата" за третия. А иначе коментатора си беше безпристрастен... Смените и воденето на мача ( ако се е играл ) са АБСУРДНИ за мен. Наличието на Ванчо в титулярния състав пък вече наподобява на това да си купиш скопен нерез и да го ползваш за...разплод.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: КБ: Локомотив София - Черноморец

Мнениеот subzero » 19 мар 2014 21:13

Започвам с уточнението,че гледах мача от 20-тата минута до 2:0.
Смея да твърдя,че през това време Черноморец не заслужаваше да загуби. Дори останах приятно изненадан от спокойствието и желанието. Имаше го онова блъскане на топката и неумение да се подава ,типично за тази година,но се компенсираше с желание.
Когато видях,че е станало 2:1,предчувствах че ще стане 2:2. Но загуба.....не очаквах.
Не ми се говори за уговорки и глупости. Дори и така да е.
Ще говоря в по-общ план. Скоро гледах някъде,че много от важните голове на ЦСКА през този сезон са вкарани след статични положения. Колко гола на Черноморец при Херо си спомняте от ъглов или фаул ??? Помните ли заучените положения при Балъков ??? Няма изпълнители ли ....????
Аз ли да ги търся ??? Аз ли да ги уча ???
Вижда се,че освен Фонсека няма кой да тича и да дава пасове. Лъчо се опитва,но не е такъв тип играч. Дедо-без коментар !!!! Като нямаш такива хора,търси корнера,търси фаула. Да,ама не.
Оставка !!! Кога ????
[offtopic]Добре,че играем мач за КБ. Отдавна не съм виждал толкова подробен репортаж за Черноморец в Гонг. Чак пише,че на Лъчо му бил 10-ти картон за сезона.[/offtopic]
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: КБ: Локомотив София - Черноморец

Мнениеот subzero » 19 мар 2014 21:17

Сега видях смените.
При 5:0 с Любимец правим 3,верно едната принудителна. Неска прай една.... :shock:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: КБ: Локомотив София - Черноморец

Мнениеот james » 19 мар 2014 21:43

Фонсека е средна класа футболист в страхотна форма , радвайте се докато я има и докато не е излъгал някой от смешните ни грандове и да го лапнат . И дано някога футбола в Бургас се обедини за да има истински резултати.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: КБ: Локомотив София - Черноморец

Мнениеот subzero » 19 мар 2014 21:57

james написа:Фонсека е средна класа футболист в страхотна форма , радвайте се докато я има и докато не е излъгал някой от смешните ни грандове и да го лапнат . И дано някога футбола в Бургас се обедини за да има истински резултати.

Щот в другите отбори са висша класа. ;)
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: КБ: Локомотив София - Черноморец

Мнениеот james » 19 мар 2014 22:43

subzero написа:
james написа:Фонсека е средна класа футболист в страхотна форма , радвайте се докато я има и докато не е излъгал някой от смешните ни грандове и да го лапнат . И дано някога футбола в Бургас се обедини за да има истински резултати.

Щот в другите отбори са висша класа. ;)

Не в другите отбори няма и такива.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта