От HERO до ZERO

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот ntodorov » 10 мар 2014 10:31

Zelen_Burgas написа:Посърнахте ли, шаранчета? Нали много вярвахте на Събев, Киряков, Херо, Веро, Балъков, Бобич и т.н.? Години наред ви заблуждаваха с някакви проектчета, но вие нали сте шаранчета, лапнахте си въдичката. Каквото и да говорите, каквото и да пишете, това ПСФК е един изкуствен клуб, създаден през 2006 година, без да има и грам допирна точка с истинския Черноморец. Единствената реална причина този УРОД да съществува е онази апетитна хапка в кв. Акациите(да не кажа Комлука, че сте много тънкообидни на тая тема). Като добавим липсата на фенска маса и абсолютната некадърност по високите етажи в клуба, всичко си идва на мястото. Заслужавате си съдбата, приехте всичко чуждо за свое. То не беше пребоядисване на стадиони, на школи и прочие. Затваряхте си очите, защото ви отърваше, а сега подскачате като ощипани госпожички. Съдбата си знае работата и двата мача между ПСФК и Нефтохимик са истинското отмъщение, което чакахме с години и което получихме по най-сладкия начин. Усещам как в най-скоро време всъщност ще се отречете от този измислен отбор и ще тръгнете да правите нов Черноморец, който по някакъв начин да свържете с автентичния. Но късата памет не е чиста съвест...

Не ни занимавай с глупостите си бе пич. Колегата ти е отговорил на всичко...
Иначе: Да те питам. Имаш ли поне едно мнение в твоя подфорум или цъфтиш от време на време, като блатно кокиче само тук.
Иди помагай на твоя отбор вместо да пречиш на нашия. Полезен бъди там...Или изглежда, че ти е по-лесно и по-приятно да си вреден. :|
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот ntodorov » 10 мар 2014 10:33

Gruntax написа:Няма спасение за Ч-ц без значение кой е треньора. На 26 март ще бъде забит поредния пирон в ковчега! След изпадането не следва Б група, а закриване.

Вие пък сте цъфнали, че сте и вързали. :mrgreen:
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот bold » 10 мар 2014 11:07

ако не си го искате да идва при нас в Левски

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10857
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот ivan56 » 10 мар 2014 11:17

Всяко нещо си има край.Ама да си завираме главите в пясъка и да се правим че нищо не станало,поне аз не го приемам.Много е лесно да се оправдаваш със положението в клуба и със съперниците,ама като си се съгласил с тези условия няма да се оплакваш после.Нима аз изгоних една дузина играчи през последните години.Споделям мнението на един съфорумец от вчера на мача че на Херо силните периоди са му били винаги когато е имал силен президент зад гърба.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12638
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот BRF » 10 мар 2014 11:39

ivan56 написа:Всяко нещо си има край.Ама да си завираме главите в пясъка и да се правим че нищо не станало,поне аз не го приемам.Много е лесно да се оправдаваш със положението в клуба и със съперниците,ама като си се съгласил с тези условия няма да се оплакваш после.Нима аз изгоних една дузина играчи през последните години.Споделям мнението на един съфорумец от вчера на мача че на Херо силните периоди са му били винаги когато е имал силен президент зад гърба.

Ако ще играете догодина в Б група,което е почти сигурно,ще трябва да го правите с млади момчета и няколко "старчета"!При това положение,Херо не е вариант за вас.Според мен,той не може да работи с млади хора имайки в предвид характера му!

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот Нефтохимик » 10 мар 2014 11:50

nasko75 написа:
Zelen_Burgas написа:Посърнахте ли, шаранчета? Нали много вярвахте на Събев, Киряков, Херо, Веро, Балъков, Бобич и т.н.? Години наред ви заблуждаваха с някакви проектчета, но вие нали сте шаранчета, лапнахте си въдичката. Каквото и да говорите, каквото и да пишете, това ПСФК е един изкуствен клуб, създаден през 2006 година, без да има и грам допирна точка с истинския Черноморец. Единствената реална причина този УРОД да съществува е онази апетитна хапка в кв. Акациите(да не кажа Комлука, че сте много тънкообидни на тая тема). Като добавим липсата на фенска маса и абсолютната некадърност по високите етажи в клуба, всичко си идва на мястото. Заслужавате си съдбата, приехте всичко чуждо за свое. То не беше пребоядисване на стадиони, на школи и прочие. Затваряхте си очите, защото ви отърваше, а сега подскачате като ощипани госпожички. Съдбата си знае работата и двата мача между ПСФК и Нефтохимик са истинското отмъщение, което чакахме с години и което получихме по най-сладкия начин. Усещам как в най-скоро време всъщност ще се отречете от този измислен отбор и ще тръгнете да правите нов Черноморец, който по някакъв начин да свържете с автентичния. Но късата памет не е чиста съвест...


бате, ако за тебе два мача са истинско отмъщение, живей си с тази идея. Относно стадиона: никой от Черноморец не е искал да се местим на този стадион. Но когато има сделка и тази сделка е обоснована документално, за какъв ваш стадион изобщо говорим? Това е все едно родителите (които имат акт за собственост) да продадат имот, но децата, които само зяят, дървени философи са и мрънкат, да са против. И един ден децата, вече почнали да ходят на фитнес и да взимат хапчета, решават, че продадения от родителите имот, е техен. Е, техен ли е? Чисто принципно питам.
А какво значи пребоядисване на школи? Нито едно дете не е дошло насила. Условията се променят и децата избират по-доброто. Изведете 300 хиляди лева, вкарайте два отбора в Елитни групи, дайте шанс на децата и много от тях може и да се върнат, кой знае? Но когато ти подаряват клубна марка за 1 лев, без дългове, ти поне трябва да се потрудиш да построиш основа. А не само да се тупаш в гърдите какъв отбор си, колко си истински и т.н
Ако някой има къса памет, то определено това не са феновете на Черноморец. За пореден път се повтарям: Не приемайте доброто възпитание за мекушавост. Френският социолог Пол-Мишел Фуко има една Теория на махалото. Винаги когато натиснеш махалото в едната посока, то се връща със същата сила. Не сейте омраза

Точно така прав си.Децата винаги избират по-доброто,точно затова сега вашите юноши преминават в Литекс,Ботев и Лудугорец.Не вярвам на сила да го правят.Но това не променя нещата и теб те боли.Защото си гледал тези деца как се учат на "А"и "Б"във футбола и когато почти идва времето да "береш" плодовете от трудът и инвестицията която си вложил идва силният на денят и ти взима всичко което е качествено и от което има нужда.И за да не е офтопик само Херо е ясно,че близките години няма да работи в Бургас.Сега е момента да си тръгне като мъж и да не си опетнява репутацията.Защото дори аз като страничен наблюдател вчера като гледах мача ви седях и се чудих от някои негови решения или по-точно бездействия при този негативен резултат.Жалко като цяло за всички бургазлии които обичат футболът.Не стига,че и двата отбора отпадаме но има голяма вероятност дори на ниво Б група да няма бургаски отбор.Но действията на много от властимащите в градът последните години бяха в такава насока,че това като,че ли си бяха предизвестени събития.Явно тази година просто по стечения на някои обстоятелства дойде времето да "осребрят" своите усилия.

Zelen_Burgas
Мнения: 34
Регистриран на: 12 авг 2013 19:03
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот Zelen_Burgas » 10 мар 2014 12:00

Кеф ми е, че изкусвения урод потъва.
И ще пиша колко си искам и където си поискам. Имаме си фенски сайт и фейсбук група, в която обсъждаме проблемите на Нефтохимик. Тук съм, за да ви дразня. Умирам от кеф, че изпадате. Както вие умирахте от кеф, когато градихте всичко върху нашите основи, въпреки че нямаше грам морал в тези дела. И да, стадион Нефтохимик е наш дом и не ме интересуват никакви частни собствености и документи. Ние сме фенове, а не адвокати. Всеки отбор има свой дом, а там където сте настанени вие в момента всъщност е НАШИЯТ ХРАМ. Нагли сте и най-хубавото е, че краят ви се вижда. 8 години стигат! Радвам се, че и вашата светиня :!: също го разкриха що за стока е.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10857
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот ivan56 » 10 мар 2014 12:19

Zelen_Burgas написа:Кеф ми е, че изкусвения урод потъва.
И ще пиша колко си искам и където си поискам. Имаме си фенски сайт и фейсбук група, в която обсъждаме проблемите на Нефтохимик. Тук съм, за да ви дразня. Умирам от кеф, че изпадате. Както вие умирахте от кеф, когато градихте всичко върху нашите основи, въпреки че нямаше грам морал в тези дела. И да, стадион Нефтохимик е наш дом и не ме интересуват никакви частни собствености и документи. Ние сме фенове, а не адвокати. Всеки отбор има свой дом, а там където сте настанени вие в момента всъщност е НАШИЯТ ХРАМ. Нагли сте и най-хубавото е, че краят ви се вижда. 8 години стигат! Радвам се, че и вашата светиня :!: също го разкриха що за стока е.


Вашата болка е друга,че измекяра събев предпочете нас пред вас за да си направи далаверите,боядиса ви розови :mrgreen: и а другия профан киряка ви каза че не го е@e за вас и ако трябва ще играете и с лилави екипи на бели точки :mrgreen: и изпълнява поръчката на събев.А забравих и вашия бащица който като спря кранчето от завода и ви продаде ХРАМА.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот ntodorov » 10 мар 2014 12:27

Zelen_Burgas написа:Кеф ми е, че изкусвения урод потъва.
И ще пиша колко си искам и където си поискам. Имаме си фенски сайт и фейсбук група, в която обсъждаме проблемите на Нефтохимик. Тук съм, за да ви дразня. Умирам от кеф, че изпадате. Както вие умирахте от кеф, когато градихте всичко върху нашите основи, въпреки че нямаше грам морал в тези дела. И да, стадион Нефтохимик е наш дом и не ме интересуват никакви частни собствености и документи. Ние сме фенове, а не адвокати. Всеки отбор има свой дом, а там където сте настанени вие в момента всъщност е НАШИЯТ ХРАМ. Нагли сте и най-хубавото е, че краят ви се вижда. 8 години стигат! Радвам се, че и вашата светиня :!: също го разкриха що за стока е.

Умирам от кеф, че изпадате.

Обещаваш ли или вече умираш ? Ама по-добре недей. ЖУвей си живота - славните ви/ни дни предстоят...Ама друг път - не сега.
И да, стадион Нефтохимик е наш дом и не ме интересуват никакви частни собствености и документи. Ние сме фенове, а не адвокати
.
Бъди фен, защо се изказваш, като адвокат тогава.
И ще пиша колко си искам и където си поискам.

Тук със сигурност няма да можеш. Навсякъде другаде си свободен да пишеш, каквото ти душа сака...
И да, стадион Нефтохимик е наш дом и не ме интересуват никакви частни собствености и документи. Ние сме фенове, а не адвокати. Всеки отбор има свой дом, а там където сте настанени вие в момента всъщност е НАШИЯТ ХРАМ.

Заповядайте. Взимайте си го. Никога не сме го искали. Той ( стадиона )си върви със Събев. Знаеш как е.
Радвам се, че и вашата светиня :!: също го разкриха що за стока е.

Ако го нямаше Херо, за Нефтохимик ти нямаше да си чувал или поне отдавна щеше да си го забравил. Силния отбор беше създаден от него. Радваше ме и мен, но толкоЗ.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот Нефтохимик » 10 мар 2014 12:52

ivan56 написа:
Zelen_Burgas написа:Кеф ми е, че изкусвения урод потъва.
И ще пиша колко си искам и където си поискам. Имаме си фенски сайт и фейсбук група, в която обсъждаме проблемите на Нефтохимик. Тук съм, за да ви дразня. Умирам от кеф, че изпадате. Както вие умирахте от кеф, когато градихте всичко върху нашите основи, въпреки че нямаше грам морал в тези дела. И да, стадион Нефтохимик е наш дом и не ме интересуват никакви частни собствености и документи. Ние сме фенове, а не адвокати. Всеки отбор има свой дом, а там където сте настанени вие в момента всъщност е НАШИЯТ ХРАМ. Нагли сте и най-хубавото е, че краят ви се вижда. 8 години стигат! Радвам се, че и вашата светиня :!: също го разкриха що за стока е.


Вашата болка е друга,че измекяра събев предпочете нас пред вас за да си направи далаверите,боядиса ви розови :mrgreen: и а другия профан киряка ви каза че не го е@e за вас и ако трябва ще играете и с лилави екипи на бели точки :mrgreen: и изпълнява поръчката на събев.А забравих и вашия бащица който като спря кранчето от завода и ви продаде ХРАМА.

Далавери ли правил Събев с вас?Вие навреме се сетихте,че това което се случи с нас ще се върне с бумеранг към вас.Но за вас беше по-важно да вдигате транспаранти "мазута да ходи на Езерето и ,че кмета бил със зелени очила след една среща именно със същия профан както ти го наричаш Киряков.Вместо да се опитате да потърсите проблема вътре в кухнята.Късно е вече всичко вече е изпипано с документи стадиона ви и той отива в ръцете на Събев.Поне ако имахте него щяхте да бъдете апетитна хапка за някой инвеститор.Сега най-логичното е да последвате нас към небитието.Много скоро ще ви приюти кмета при нас на Езерето.Добре дошли!

пп:Не бих се смял ,че Киряков ни бил сменил екипте.Като го гледам колко е последователен като нищо утре ако намери малко пари да усъмнете с нова екипировка с нов цвят.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта