От HERO до ZERO

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

От HERO до ZERO

Мнениеот subzero » 09 мар 2014 21:26

Хладна есенна вечер преди няколко години. Един голям човек и бургазлия само преди дни е признал пред цяла България,че е болен от най-страшната болест. "Лазур" ври. На гости е "Левски". Безкомпромисен Черноморец размазва кандидата за шампион. Херо е щастлив,стадиона е щастлив,Бургас е щастлив.
В същата и следващата година Черноморец се превръща в страшилище за грандовете. В Бургас с наведени глави си тръгват и Левски и ЦСКА и Лудогорец. И всичко това благодарение на Херо и неговия нюх за играчи и поглед върху играта. Футболисти като Шаешу,Платини,Анисе правят фурор в България. Клуба оцелява трудно,но Херо не се предава,показва че за него футбола е живот. Следват моменти на радости и разочарования,но Херо и феновете не се предават. Те са заедно,заедно мечтаят и заедно страдат. До тази година.....
Нещо стана. Странни смени,странни решения. Разделяме се с Траян Дянков и Стоян Колев за сметка на недоказани футболисти. Губим мачове заради вратари и, продължаване да ги налагаме. Виждаме,че Траянов (Ванчо) няма въздух и го налагаме. Виждаме,че изпадаме и продължаваме да вършим глупости. Аз не вярвам,че Херо не знае възможностите на играчите си. Не вярвам и че не е уцелил през трансферните прозорци. Не вярвам и че вече не разбира от футбол. Остава да не иска или просто вече толкова може.
Херо,ти си нашата икона . Бургас те обича и ще те обича . Аз нямам нищо против човека Херо. Имам против треньора Херо,който вече пречи на МОЯ отбор.
Благодаря и довиждане !!!
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
Йогата
Мнения: 152
Регистриран на: 26 окт 2013 17:39
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот Йогата » 09 мар 2014 21:31

subzero написа:Хладна есенна вечер преди няколко години. Един голям човек и бургазлия само преди дни е признал пред цяла България,че е болен от най-страшната болест. "Лазур" ври. На гости е "Левски". Безкомпромисен Черноморец размазва кандидата за шампион. Херо е щастлив,стадиона е щастлив,Бургас е щастлив.
В същата и следващата година Черноморец се превръща в страшилище за грандовете. В Бургас с наведени глави си тръгват и Левски и ЦСКА и Лудогорец. И всичко това благодарение на Херо и неговия нюх за играчи и поглед върху играта. Футболисти като Шаешу,Платини,Анисе правят фурор в България. Клуба оцелява трудно,но Херо не се предава,показва че за него футбола е живот. Следват моменти на радости и разочарования,но Херо и феновете не се предават. Те са заедно,заедно мечтаят и заедно страдат. До тази година.....
Нещо стана. Странни смени,странни решения. Разделяме се с Траян Дянков и Стоян Колев за сметка на недоказани футболисти. Губим мачове заради вратари и, продължаване да ги налагаме. Виждаме,че Траянов (Ванчо) няма въздух и го налагаме. Виждаме,че изпадаме и продължаваме да вършим глупости. Аз не вярвам,че Херо не знае възможностите на играчите си. Не вярвам и че не е уцелил през трансферните прозорци. Не вярвам и че вече не разбира от футбол. Остава да не иска или просто вече толкова може.
Херо,ти си нашата икона . Бургас те обича и ще те обича . Аз нямам нищо против човека Херо. Имам против треньора Херо,който вече пречи на МОЯ отбор.
Благодаря и довиждане !!!

С удоволствие бихме го взели при нас, само че в тая обстановка и с ТКБ за шеф няма да изкара дълго.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот sandi74 » 09 мар 2014 21:41

Когато неможещи играчи и треньор играят срещу отбора си това се получава.Жалко,наистина много жалко за Черноморец.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот ntodorov » 09 мар 2014 21:45

Не знам и аз. Трудно ми е да напиша всичко, което мисля, най-вече за това, че този човек ме е правил много пъти щастлив и доволен от футбола, който
той наложи в града ни. Лично аз ще се въздържа от крайна оценка за работата на този човек, но в интерес на истината налагането на играчи, недоказани, излишни ( за другите клубове ) застаряващи , а в същото време с лека ръка да пренебрегваш местните млади момчета е меко казано - непонятно. За 4-5 месеца да загубиш два пъти от Левски по един и същ начин може да е случайност, да губиш важен мач в Бургас и да променяш схемата на игра в...88-та минута на мача също може да е случайност, да държиш Гамаков на резервната скамейка за сметка на Ванче и да твърдиш, че първия не е във форма - може и да е заблуда. Не вярвам да са грешки, защото те се правят рядко и от тях( грешките ) се взимат поуки. За да съм по-директен, па макар и с риск да зачеркна с лека ръка нещо в, което съм вярвал безрезервно ще трябва да напиша следното: Определено имам основания да се съмнявам, че в момента сме с тренЕР, който води отборът ни към нещо, което в никакъв случай не се нарича възход...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот subzero » 09 мар 2014 21:48

Бих искал да добавя към колегата Тодоров и загубите от Нефтохимик. Това са мачове,които можеш да спечелиш и без супер футболисти,а с желание и настройка за игра.
Ако трябва да сме до край точни,важния въпрос е дали само Херо е виновен ??? Или е просто изпълнител ??? Но,ако е само изпълнител не трябваше ли по мъжки да си тръгне ??
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот dodo7271 » 09 мар 2014 21:51

Доколкото знам, в положението, в което се намира Херо (и негови близки), последното нещо, за което може да мисли, е футбол. Ама наистина е последното. Проблемът е, че Черноморец няма как да вземе нов треньор, щото никой не иска...И така малко се получава омагьосан кръг...
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот subzero » 09 мар 2014 21:54

dodo7271 написа:Доколкото знам, в положението, в което се намира Херо (и негови близки), последното нещо, за което може да мисли, е футбол. Ама наистина е последното. Проблемът е, че Черноморец няма как да вземе нов треньор, щото никой не иска...И така малко се получава омагьосан кръг...

Не е точно така. Херо дишаше футбол когато беше най-тежко. Сега когато болестта отминава(Дай,Боже да не се върне) би трябвало да диша още повече.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
Себастиан Фетел
Мнения: 2084
Регистриран на: 11 юни 2012 19:31
Skype: Байерн Мюнхен
Местоположение: Алианц Арена
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот Себастиан Фетел » 09 мар 2014 22:05

Има още доста мачове до края. Черноморец не са толкова слаби, колкото ги изкарват. Все още имате реален шанс да се спасите. Твърде рано е да губите надежда ;)
[wrapimg=center]https://c1.staticflickr.com/8/7511/16011066645_a2a38581e2_b.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот ivo_gf » 09 мар 2014 22:07

Дали ще изпаднете или не няма значение, то е ясно че Черноморец ще мине през фалита и В група, както много бг отбори вече го сториха.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: От HERO до ZERO

Мнениеот Der Führer » 09 мар 2014 22:22

Още преди няколко месеца бях писал , че е решено от така наречения президент , отбора да изпадне в "Б" група . И че лицето Киряков усърдно помага гонейки от отбора играчи които биха развалили пасианса . Херо ... от уважение към личността му , ще си спестя коментара . Само ще кажа , че единствените мачове в които показа някакви емоции , са тези срещу ЦСКА .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта