Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 1-3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот ntodorov » 09 мар 2014 20:39

subzero написа:
cena62 написа:Споко момчета, догодина в "Б" ще играем само с юноши и с треньор умеещ да работи с млади играчи. ;)

Ники Кръстев ???

И той, ама в "Звездичка" има много, които работят с младите и със сигурност няма да имат афинитет към дъртото, македонското, черното, френското и излишното за другите отбори...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
burgazliqta
Мнения: 1625
Регистриран на: 01 апр 2012 23:40
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот burgazliqta » 09 мар 2014 23:02

Немога да разбера какъв футбол вижда Херо в този македонски некролог. Та той още средата на първото полувреме сърши въздуха, да не говорим какви тъпи грешки прави в средата на терена и разваля атаките. Крум днеска беше отчайващо слаб в сравнение в предишните два мача кадето надхвърли себе си.
Райков и Бекое незнам какво правят в отбора....
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот subzero » 09 мар 2014 23:06

burgazliqta написа:Немога да разбера какъв футбол вижда Херо в този македонски некролог. Та той още средата на първото полувреме сърши въздуха, да не говорим какви тъпи грешки прави в средата на терена и разваля атаките. Крум днеска беше отчайващо слаб в сравнение в предишните два мача кадето надхвърли себе си.
Райков и Бекое незнам какво правят в отбора....

За Бекое не мога да се съглася. Беше единствения,който правеше някакви опити да се бори в атака.
Мен ме учудва какви бяха тия центрирания при ниските ни футболисти. И за къв чеп изваи най-високия ни футболист ??? А и най-кадърен. :roll:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
burgazliqta
Мнения: 1625
Регистриран на: 01 апр 2012 23:40
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот burgazliqta » 09 мар 2014 23:10

subzero написа:
burgazliqta написа:Немога да разбера какъв футбол вижда Херо в този македонски некролог. Та той още средата на първото полувреме сърши въздуха, да не говорим какви тъпи грешки прави в средата на терена и разваля атаките. Крум днеска беше отчайващо слаб в сравнение в предишните два мача кадето надхвърли себе си.
Райков и Бекое незнам какво правят в отбора....

За Бекое не мога да се съглася. Беше единствения,който правеше някакви опити да се бори в атака.
Мен ме учудва какви бяха тия центрирания при ниските ни футболисти. И за къв чеп изваи най-високия ни футболист ??? А и най-кадърен. :roll:

Мене също ме узадачи тази смяна, но в атака Фонсека игра много по добре от Бекое(освен гола и удара с глава кадето трябваше да вкара нищо друго не направи... повежда си едни топки и после едвам ги стига и се забива на корнера). Истината е че чист нападател все още нямаме, а и така като гледам няма и да имаме.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
burgazliqta
Мнения: 1625
Регистриран на: 01 апр 2012 23:40
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот burgazliqta » 09 мар 2014 23:13

Другото което ми направи впечатление, защо Василев не игра. Момчето направи много силен мач срещу Локото и всички атаки минаваха през него. Днеска даже и като резерва не влезе, а Херо за пореден път направи нелогични за мен неща. В пореден мач в който изоставаме в резултата правим само две смени, като втората е в самия край на мача. :?: :?: :?: Няма абсолютно никаква логика в това.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот ntodorov » 09 мар 2014 23:19

burgazliqta написа:Другото което ми направи впечатление, защо Василев не игра. Момчето направи много силен мач срещу Локото и всички атаки минаваха през него. Днеска даже и като резерва не влезе, а Херо за пореден път направи нелогични за мен неща. В пореден мач в който изоставаме в резултата правим само две смени, като втората е в самия край на мача. :?: :?: :?: Няма абсолютно никаква логика в това.

Ами за това вече и хората не издържаха. През второто се преместихме зад него. Накрая на мача определено хората бяха изнервени.
Дори му подвикнахме да играе с високи топки към снажния таран. Визирахме липсата на изявен нападател в този мач. Херо ни "чу" и вкара Милчо в...88'. :o
Херо с неговите странни решения вече ни запъти и си заслужи освиркванията и виковете "оставка". Чух ги за сефте след толкова време в отбора.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
burgazliqta
Мнения: 1625
Регистриран на: 01 апр 2012 23:40
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот burgazliqta » 09 мар 2014 23:33

ntodorov написа:
burgazliqta написа:Другото което ми направи впечатление, защо Василев не игра. Момчето направи много силен мач срещу Локото и всички атаки минаваха през него. Днеска даже и като резерва не влезе, а Херо за пореден път направи нелогични за мен неща. В пореден мач в който изоставаме в резултата правим само две смени, като втората е в самия край на мача. :?: :?: :?: Няма абсолютно никаква логика в това.

Ами за това вече и хората не издържаха. През второто се преместихме зад него. Накрая на мача определено хората бяха изнервени.
Дори му подвикнахме да играе с високи топки към снажния таран. Визирахме липсата на изявен нападател в този мач. Херо ни "чу" и вкара Милчо в...88'. :o
Херо с неговите странни решения вече ни запъти и си заслужи освиркванията и виковете "оставка". Чух ги за сефте след толкова време в отбора.

Незнам какво става с Херо този сезон не една или две глупави грешки и то всеки мач. Не искам да говоря нищо против него, защото е направил толкова много за отбора, но от всяка грешка човек се учи, а при нас е обратното... Незнам вече какво да си мисля, че изпадаме е ясно, с това съм се преммирил още преди нова година, но тези грешки в състава вече почвам да си мисля, че не са неумишлени. Неможе да пускаш дядо Коледа(опа дядо Ванчо беше май) при положения, че разполагаш с напълно здравия физически и борбен Гамаков на пейката. Неможе да смениш Дамчевски за Манзоро(който не видях да прави нещо след като влезе), смяната на Райков бе твърде късна, трябваше още към 65-тата - 70-тата минута да бъде сменен и не Милчо да влезе на негово място, а Василев който в предния мач беше много добър и всички атаки минаваха през него. И вече към 75-тата минута трябваше да влезе Милчо. Според мен смените трябваше да са в този ред: 55-та минута Ванчо Траянов излиза Гамака влиза, 65-та минута Райков излиза Василев влиза, 75-та минута Бекое излиза Милчо влиза.
[center]Изображение[/center]

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот James Beattie » 10 мар 2014 12:59

1:3 беше справедлив резултат. Зрителите на стадиона също бяха в съотношение 1 към 3.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10901
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот ivan56 » 10 мар 2014 14:58

James Beattie написа:1:3 беше справедлив резултат. Зрителите на стадиона също бяха в съотношение 1 към 3.


Умника ми той,и точно ти да говориш за автентичност на отборите аре моля ти се тетевенски :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот James Beattie » 10 мар 2014 15:18

ivan56 написа:
James Beattie написа:1:3 беше справедлив резултат. Зрителите на стадиона също бяха в съотношение 1 към 3.


Умника ми той,и точно ти да говориш за автентичност на отборите аре моля ти се тетевенски :mrgreen:

Чакай малко :mrgreen: Твоето е Offtopic - Това за автентичността беше в друга тема - пиши там. Тука говорим за броя зрители ;) Нима ще отречеш, че снощи имаше 100-150 беройци и само 30-максимум 40 черноморци ? Тука няма лъжа и измама. Има си снимки , а и мача се излъчи директно по ТВ :) Има си доказателства за думите ми. Явно не си бил от 10-ната души агитка на Черноморец , която мръзна цяла вечер и викаше "Чипев - к*рво".


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта