Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 1-3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот ivan56 » 10 мар 2014 16:08

James Beattie написа:
ivan56 написа:
James Beattie написа:1:3 беше справедлив резултат. Зрителите на стадиона също бяха в съотношение 1 към 3.


Умника ми той,и точно ти да говориш за автентичност на отборите аре моля ти се тетевенски :mrgreen:

Чакай малко :mrgreen: Твоето е Offtopic - Това за автентичността беше в друга тема - пиши там. Тука говорим за броя зрители ;) Нима ще отречеш, че снощи имаше 100-150 беройци и само 30-максимум 40 черноморци ? Тука няма лъжа и измама. Има си снимки , а и мача се излъчи директно по ТВ :) Има си доказателства за думите ми. Явно не си бил от 10-ната души агитка на Черноморец , която мръзна цяла вечер и викаше "Чипев - к*рво".


В грешка си "Чипев - к*рво" не се викаше от агитката а от хората в средата където обикновенно гледаме мачовете.Ти под зрители само агитките ли броиш,щото аз не.Да бях на стадиона и освен студ събрах и доста ядове :mrgreen:
А бе вие що се е@авахте с мазута :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот ntodorov » 10 мар 2014 16:17

ivan56 написа:
James Beattie написа:
ivan56 написа:
James Beattie написа:1:3 беше справедлив резултат. Зрителите на стадиона също бяха в съотношение 1 към 3.


Умника ми той,и точно ти да говориш за автентичност на отборите аре моля ти се тетевенски :mrgreen:

Чакай малко :mrgreen: Твоето е Offtopic - Това за автентичността беше в друга тема - пиши там. Тука говорим за броя зрители ;) Нима ще отречеш, че снощи имаше 100-150 беройци и само 30-максимум 40 черноморци ? Тука няма лъжа и измама. Има си снимки , а и мача се излъчи директно по ТВ :) Има си доказателства за думите ми. Явно не си бил от 10-ната души агитка на Черноморец , която мръзна цяла вечер и викаше "Чипев - к*рво".


В грешка си "Чипев - к*рво" не се викаше от агитката а от хората в средата където обикновенно гледаме мачовете.Ти под зрители само агитките ли броиш,щото аз не.Да бях на стадиона и освен студ събрах и доста ядове :mrgreen:
А бе вие що се е@авахте с мазута :mrgreen:

Майтап няма. Какво общо имаше мазута в този мач ? И аз не разбрах.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот James Beattie » 10 мар 2014 16:20

Честно казано , Вие ни надиграхте през първото полувреме. Дори и второто имахте доста положения. Късметът беше на наша страна. Можеше да е 5:1 за вас. Малшанс или напрежение, че ви трябват точки.... Берое не бяха кой знае каква сила , но когато изтърваш , ти вкарват. Това се случи снощи.
Иначе , Балтанов заслужаваше директен червен картон за проявата си. Изрита топката, а и се засили на съдията. То няма значение де , пак пропуска следващият мач. А за Херо ... трябва да го накажят за няколко мача. Не прави чест на такъв треньор да псува играчите на противниковия отбор след мача. Много селска проява.

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот ivan56 » 10 мар 2014 16:35

James Beattie написа:Честно казано , Вие ни надиграхте през първото полувреме. Дори и второто имахте доста положения. Късметът беше на наша страна. Можеше да е 5:1 за вас. Малшанс или напрежение, че ви трябват точки.... Берое не бяха кой знае каква сила , но когато изтърваш , ти вкарват. Това се случи снощи.
Иначе , Балтанов заслужаваше директен червен картон за проявата си. Изрита топката, а и се засили на съдията. То няма значение де , пак пропуска следващият мач. А за Херо ... трябва да го накажят за няколко мача. Не прави чест на такъв треньор да псува играчите на противниковия отбор след мача. Много селска проява.


Нищо не заслужавахме,с такива елементарни отигравания толкова.Хванахте ни на контри и нормалното се случи.Така май ще е най добре за нашия отбор,малко прочистване в Б от лешояди и лапачи.Херо си е такъв а питаш ли ги нашите играчи :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот James Beattie » 10 мар 2014 16:45

ivan56 написа:Нищо не заслужавахме,с такива елементарни отигравания толкова.Хванахте ни на контри и нормалното се случи.Така май ще е най добре за нашия отбор,малко прочистване в Б от лешояди и лапачи.Херо си е такъв а питаш ли ги нашите играчи :mrgreen:

Ами и срещу ЦСКА и Локо играхте добре, но както казах , малшанс... Нещо ви липсва в завършващата фаза. Сега имате мачове с Пирин , Любимец и Нафтата. Ако ги вземете, долу горе ще се оправите. По-добре вие да се спасите, отколкото Гигов и Венци ;) Ама ... знаем им игричките (мръсни). Ще направят всичко , за да останат в елита.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот ntodorov » 10 мар 2014 20:54

Балтанов се ядоса заради картона, който му вдигнаха. Тоест - гори за следващия ни мач с Локо Сф за купата.
Бяхме до ситуацията. Лъчо не извърши сериозно нарушение. Ядоса се на играча ви за явната симулация и за това, че рефера се подведе.
Когато изрита топката към трибуните му се плачеше. Искаше да се прибере в съблекалнята дори, защото изгоря за важния мач с Локо Сф за купата. Херо го върна...Иначе - не знам, кога Херо е обиждал вашите играчи. Мисля, че беше ядосан на хората зад него, които му подвикваха по време на мача и след него.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот Devian » 11 мар 2014 04:40

cena62 написа:Споко момчета, догодина в "Б" ще играем само с юноши и с треньор умеещ да работи с млади играчи. ;)

А тези хора дават ли си сметка,че отвращават и малкото останали подкрепящи този отбор :x И след като е ясно,че ще изпадаме и след това ще ни бутат за А група и че ще играем с юноши и треньор умеещ да работи с тях защо е целия този цирк с тази зимна селекция и т.н. и защо така се подиграват с нас вместо промените да си бяха налице и добри или лоши да си подкрепяхме нашите момчета :?: Малоумници ли работят в този клуб :evil: :x
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот James Beattie » 14 мар 2014 00:47

ntodorov написа:...Иначе - не знам, кога Херо е обиждал вашите играчи. Мисля, че беше ядосан на хората зад него, които му подвикваха по време на мача и след него.


След мача викаше "Селчо" към тунела. На нашите играчи го каза това, докато се прибираха.

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот cena62 » 14 мар 2014 01:01

James Beattie написа:
ntodorov написа:...Иначе - не знам, кога Херо е обиждал вашите играчи. Мисля, че беше ядосан на хората зад него, които му подвикваха по време на мача и след него.


След мача викаше "Селчо" към тунела. На нашите играчи го каза това, докато се прибираха.

Последните минути на мача ги изгледах на 5 метра от Херо. Наистина не съм очаквал такова нещо от него, но може би не се е стърпял. След третия гол на Берое скочи на Веско Пенев.
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) 9 март от 17:15

Мнениеот James Beattie » 14 мар 2014 01:35

cena62 написа:
James Beattie написа:
ntodorov написа:...Иначе - не знам, кога Херо е обиждал вашите играчи. Мисля, че беше ядосан на хората зад него, които му подвикваха по време на мача и след него.


След мача викаше "Селчо" към тунела. На нашите играчи го каза това, докато се прибираха.

Последните минути на мача ги изгледах на 5 метра от Херо. Наистина не съм очаквал такова нещо от него, но може би не се е стърпял. След третия гол на Берое скочи на Веско Пенев.

Както казха и преди ... не прави чест на треньор като Херо да се извиква по този начин. Ние сме си приятели все пак ... през последните години си играем приятелски мачове. Редовно посещаваме "Гездото на Акули" . Общият ни враг са "Нафталините".


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта