Херо вади Кишишев от нафталина?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Херо вади Кишишев от нафталина?

Мнениеот James Beattie » 25 яну 2014 02:07

Няма проблем. Излейте си гнева върху мен. Нямам нищо против. Все пак, имате доста голяма болка за преглъщане. Цели 2(два) отбора в елита и нито един не оцеля. За успокоенеие, догодина ще гостувате пак в голям град ;) Верея (Стара Загора) е на път да влезне в професионалния футбол. Ще ви гледам на Трейс Арена с удоволствие. Там няма трибуни или кошара за гостуваща агитка, ама това си е без значение. И без това не се очаква някой от вашите да дойде.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Херо вади Кишишев от нафталина?

Мнениеот subzero » 25 яну 2014 09:33

James Beattie написа:Няма проблем. Излейте си гнева върху мен. Нямам нищо против. Все пак, имате доста голяма болка за преглъщане. Цели 2(два) отбора в елита и нито един не оцеля. За успокоенеие, догодина ще гостувате пак в голям град ;) Верея (Стара Загора) е на път да влезне в професионалния футбол. Ще ви гледам на Трейс Арена с удоволствие. Там няма трибуни или кошара за гостуваща агитка, ама това си е без значение. И без това не се очаква някой от вашите да дойде.

Ти си бахти объркания хрищенски селянин. Честно !
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Херо вади Кишишев от нафталина?

Мнениеот James Beattie » 25 яну 2014 10:49

subzero написа:
James Beattie написа:Няма проблем. Излейте си гнева върху мен. Нямам нищо против. Все пак, имате доста голяма болка за преглъщане. Цели 2(два) отбора в елита и нито един не оцеля. За успокоенеие, догодина ще гостувате пак в голям град ;) Верея (Стара Загора) е на път да влезне в професионалния футбол. Ще ви гледам на Трейс Арена с удоволствие. Там няма трибуни или кошара за гостуваща агитка, ама това си е без значение. И без това не се очаква някой от вашите да дойде.

Ти си бахти объркания хрищенски селянин. Честно !

Аз съм селянин? Изчакай 3-4 месеца и пак ще говорим ;) Тогава ще гостувате в Гълъбово, Бистрица, Разлог, Каварна и т.н.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Херо вади Кишишев от нафталина?

Мнениеот subzero » 25 яну 2014 12:28

James Beattie написа:
subzero написа:
James Beattie написа:Няма проблем. Излейте си гнева върху мен. Нямам нищо против. Все пак, имате доста голяма болка за преглъщане. Цели 2(два) отбора в елита и нито един не оцеля. За успокоенеие, догодина ще гостувате пак в голям град ;) Верея (Стара Загора) е на път да влезне в професионалния футбол. Ще ви гледам на Трейс Арена с удоволствие. Там няма трибуни или кошара за гостуваща агитка, ама това си е без значение. И без това не се очаква някой от вашите да дойде.

Ти си бахти объркания хрищенски селянин. Честно !

Аз съм селянин? Изчакай 3-4 месеца и пак ще говорим ;) Тогава ще гостувате в Гълъбово, Бистрица, Разлог, Каварна и т.н.

Няма лошо от един уикенд на село. Лошо е когато селенията се е превърнала в начин на живот. Като при теб. ;)
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

pevono
Мнения: 59
Регистриран на: 22 сеп 2009 13:38
Skype: dpeevv2020
Контакти:

Re: Херо вади Кишишев от нафталина?

Мнениеот pevono » 26 яну 2014 19:38

тази година ние.догодина вие.и по следващата година дерби с Верея за оставане във "В"група.ай честито.да го духате под вода............

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Херо вади Кишишев от нафталина?

Мнениеот ntodorov » 26 яну 2014 20:47

James Beattie написа:Айде нов бан от оня боклук "ntodorov", или нещо си там. Дано Кишишев последва съдбата на жена си. Както и ти ;) Зле се представи ... само една седмица бан. Давай! Можеш и повече ;) Да те видим този път колко ще дадеш. По-малко от месец, ще е разочарование.

ПС: Сайтът prikachi.com в момента не работи, за това не мога да предоставя снимка с "обяснението" , с което ме банна.
Клубните пристрастия трябва да се забранят, като причина за бан.

Второ ПС: на 9-ти март ви го тургаме и изпадате!

Трябва да знаеш, че земна твар не може да бъде наказвана с БАН. Еволюцията е подминала такива амеби, като теб, а многото ти превъплъщения във форума трудно могат да бъдат скрити. ;) ...
И още нещо преди да бъде пуснат коментара на тази гнида:
Тема: Футболни Басове
... бас държа, че ще съм баннат за поне 2 месеца след няколко часа :P До сега бях бан за едно тъпо изказване за Черноморец... сега след новият коментар ме чака направо смъртна присъда от "ntodorov".
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Херо вади Кишишев от нафталина?

Мнениеот ntodorov » 26 яну 2014 21:35

James Beattie написа:Футболни Басове ... бас държа, че ще съм баннат за поне 2 месеца след няколко часа :P До сега бях бан за едно тъпо изказване за Черноморец... сега след новият коментар ме чака направо смъртна присъда от "ntodorov".

Бан-нах FCH... изрева Джеймс Бийти.
Ха познайте, колко зайчета се крият зад това храстче... :|
...И вижте минути след това, по какъв начин тази гнида се е опитала да изостри "интересът" ми при това...пожелавайки моята смърт и тази на Кишишев. Оставям на вас - вие да прецените душевното състояние на това момченце.
Айде нов бан от оня боклук "ntodorov", или нещо си там. Дано Кишишев последва съдбата на жена си. Както и ти ;) Зле се представи ... само една седмица бан. Давай! Можеш и повече ;) Да те видим този път колко ще дадеш. По-малко от месец, ще е разочарование

Въпреки, че се е скрил зад много ИП специализираните органи вече са известени...Като му почукат на вратата мога да се басирам с вас, че ще изглежда почти толкова жалко, колкото и помислите му.

Цитирам и едно мое мнение в една друга тема, където нашия герой се е подвизавал. Наглостта му обаче не свършва с това. Вече под другото си име е докладвал мнение на наш съфорумник, който ме е защитил след, като съм бил смъртно пожелан от амебата. :shock:
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Херо вади Кишишев от нафталина?

Мнениеот Bourgas » 26 яну 2014 21:53

С колко никнейма е този, дай ни ги. Че да му знам превъплъщенията.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Херо вади Кишишев от нафталина?

Мнениеот ntodorov » 26 яну 2014 22:38

Bourgas написа:С колко никнейма е този, дай ни ги. Че да му знам превъплъщенията.

За сега баннах FCH...изрева Джеймс Бийти. Скоро ще получа и другите...Абе може да си има подфорум. :mrgreen:
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Херо вади Кишишев от нафталина?

Мнениеот James Beattie » 26 яну 2014 22:40

ntodorov написа:
Bourgas написа:С колко никнейма е този, дай ни ги. Че да му знам превъплъщенията.

За сега баннах FCH...изрева Джеймс Бийти. Скоро ще получа и другите...Абе може да си има подфорум. :mrgreen:

???
Само този ми е.

ПС: Нямам нищо против да ми дадеш бан. Заслужавам си го. Алкохола не прощава :mrgreen:


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта