Левски (София) - Черноморец (Бургас) FT. 2-0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Левски (София) - Черноморец (Бургас) FT. 2-0

Мнениеот ivan56 » 12 дек 2013 18:05

shark_91 написа:Виновен е кво ми пуска тоя Дашев, всеки мач прави елементарни грешки, защо не пуска Свилен Нотев?


И кво е виновен Дашев,че пред него само манекени.Викаш Нотев където му вкарват гол от дъгата с глава.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Левски (София) - Черноморец (Бургас) FT. 2-0

Мнениеот ivan56 » 12 дек 2013 18:10

Херо я разбира играта ама като имаш играч на 100 и кусур години който трябва да ти прави играта в средата какво очакваш.Те два паса не можаха да си вържат,то не е дабягаш само като конник без глава
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
shark_91
Мнения: 98
Регистриран на: 06 мар 2013 00:38
Контакти:

Re: Левски (София) - Черноморец (Бургас) FT. 2-0

Мнениеот shark_91 » 12 дек 2013 18:11

Аве ти видяли Дашев като му вкараха първият гол изобщо, направо да се маха тоя палячо всеки мач прави грешки то аз ще пазя по добре от него, кой го е излъгал да става вратар?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Левски (София) - Черноморец (Бургас) FT. 2-0

Мнениеот ivan56 » 12 дек 2013 18:15

Да видях,ама преди това видях сбъркана топка на центъра от там бек се разхожда като манекен,централния ни защитник не прави никакви усилия да си мръдне плеш.глава случайно да не се изпоти.Другия си дава гъза и Дашев кво да я направи тази топка сурук по земята като тея защитници само му пречат пред него.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Левски (София) - Черноморец (Бургас) FT. 2-0

Мнениеот tevez » 12 дек 2013 18:23

Очаквах с повече да ви бием, но първото полувреме имаше подценяване от наша страна. Вие не играхте толкова зле. Едва ли сте очаквали чудеса от този двубой.
Успех в борбата за оцеляване, дано да биете Славия.

Потребителски аватар
shark_91
Мнения: 98
Регистриран на: 06 мар 2013 00:38
Контакти:

Re: Левски (София) - Черноморец (Бургас) FT. 2-0

Мнениеот shark_91 » 12 дек 2013 18:28

ivan56 написа:Да видях,ама преди това видях сбъркана топка на центъра от там бек се разхожда като манекен,централния ни защитник не прави никакви усилия да си мръдне плеш.глава случайно да не се изпоти.Другия си дава гъза и Дашев кво да я направи тази топка сурук по земята като тея защитници само му пречат пред него.


Да ве на Дашев всеки път някой му е виновен. :lol:

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Левски (София) - Черноморец (Бургас) FT. 2-0

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 12 дек 2013 18:37

tevez написа:Очаквах с повече да ви бием, но първото полувреме имаше подценяване от наша страна. Вие не играхте толкова зле. Едва ли сте очаквали чудеса от този двубой.
Успех в борбата за оцеляване, дано да биете Славия.


Благодарим дано !

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Левски (София) - Черноморец (Бургас) FT. 2-0

Мнениеот cena62 » 12 дек 2013 18:40

shark_91 написа:Виновен е кво ми пуска тоя Дашев, всеки мач прави елементарни грешки, защо не пуска Свилен Нотев?

Приятел, не говори без да знаеш, че Дашев е зле- всички го виждаме, ама поне отиди на една тренировка и виж качествата на Свилен Нотев, мислиш ли ,че ако имаше качества за нещо Херо щеше да го държи резерва в мачове с Шумен или Монтана примерно?
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

Потребителски аватар
shark_91
Мнения: 98
Регистриран на: 06 мар 2013 00:38
Контакти:

Re: Левски (София) - Черноморец (Бургас) FT. 2-0

Мнениеот shark_91 » 12 дек 2013 18:52

Добре като неможе да пази Нотев защо изобщо го взимат, само гледат да взимат чужденци който играят в предни позиций да може да ги продадът, Херо си взима комисионите и изобщо не му пука за Черноморец?!

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Левски (София) - Черноморец (Бургас) FT. 2-0

Мнениеот Bourgas » 12 дек 2013 18:57

cena62 написа:
shark_91 написа:Виновен е кво ми пуска тоя Дашев, всеки мач прави елементарни грешки, защо не пуска Свилен Нотев?

Приятел, не говори без да знаеш, че Дашев е зле- всички го виждаме, ама поне отиди на една тренировка и виж качествата на Свилен Нотев, мислиш ли ,че ако имаше качества за нещо Херо щеше да го държи резерва в мачове с Шумен или Монтана примерно?

Тия фенове, които и един мач не са изгледали извън Бургас, не им обръщай внимание. Всичките са компетентни, ама много!
При първия гол, грешка, Яни ходи по бека, Траян го нямаше на камерите, Ник нямаше как да я хване, няма вина. Вторият гол беше въпрос на време. А, че няма един с мисъл, тоест има - Манзоро, ама той пък не може да подава грам, да не говорим. Ванчо се разходи за този мач, очаквам следващия да направи същото. Но тогава няма да съм толкова добър като след Ботев, да ми мрънка под носа. Добрите и културни фенове бяха до тук.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта