Спасение му е майката

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спасение му е майката

Мнениеот FLANKER » 08 дек 2013 10:27

allez_les_blues написа:
b.s.crew написа:Ще трябва да се спасяваме ми се струва акули.Гледам сега "Трето полувреме".Тези беройци много задружни и футболисти и ръководство и града целият.Ще трябва пълна мобилизация и при нас за да се спасим.Без серия няма да стане работата пет-шест победи и всичко като юмрук няма друг начин.Много тумори има в отбора като почнеш от ръководство ,през портиери ,че и по трибуните.После ще се чистят сега целта е ясна борба със берое до края (да кажем ,че шопите ще живнат)
Как ги виждате вие нещата?.
Ние точки сигурно ще разменяме само с три отбора.


Стискам палци на Черноморец да се спаси- Бургас заслужава да има отбор в А-група. В същото време двете безмислици Славия и Локо СФ, не виждам никакъв смисъл от съществуването им.Черноморец ще се спаси, Славия ще изпадне-това е положението тоя сезон ;)

А ти, нямаш право да мислиш ;)
Последна промяна от FLANKER на 08 дек 2013 11:31, променено общо 1 път.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Спасение му е майката

Мнениеот James Beattie » 08 дек 2013 10:32

FLANKER написа:
КироВарна написа:И аз ви желая късмет,защото в спорта и той е нужен.С треньор като Херо,спасението е напълно реално.Мисля,че ще останете в А група.Както всички "Моряци" и аз бих искал да видя Локото в Б група.А и Славия,също не ми е ясно какво прави в елита.Отбори с по 11 души публика,не са интересни даже на своите привърженици.Желая успех на Черноморец!

Ти лично ли изброи публиката?

Снощи в кошарата ги преброих точно 10 :mrgreen: Но все пак , похвално е , че имаше гостуваща агитка на Локо (Сф) в Стара Загора, като се има предвид по-късния час и студа.

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спасение му е майката

Мнениеот FLANKER » 08 дек 2013 10:39

James Beattie написа:
FLANKER написа:
КироВарна написа:И аз ви желая късмет,защото в спорта и той е нужен.С треньор като Херо,спасението е напълно реално.Мисля,че ще останете в А група.Както всички "Моряци" и аз бих искал да видя Локото в Б група.А и Славия,също не ми е ясно какво прави в елита.Отбори с по 11 души публика,не са интересни даже на своите привърженици.Желая успех на Черноморец!

Ти лично ли изброи публиката?

Снощи в кошарата ги преброих точно 10 :mrgreen: Но все пак , похвално е , че имаше гостуваща агитка на Локо (Сф) в Стара Загора, като се има предвид по-късния час и студа.

Ами другите ако са им в това състояние отборите и 10 няма да имат! Изключвам Ботев (Пловдив) ;)
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Спасение му е майката

Мнениеот James Beattie » 08 дек 2013 11:10

FLANKER написа:Ами другите ако са им в това състояние отборите и 10 няма да имат! Изключвам Ботев (Пловдив) ;)

Състояние: Шампиони на България, 1/16 финалист в Лига Европа. ----

"Нито един фен на шампиона Лудогорец не присъства на днешното гостуване на тима в Стара Загора на Берое. Двубоят завърши 1:0 в полза на разградчани, чийто сектор остана празен."

:mrgreen:

Нямам спомени и за слависти.

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спасение му е майката

Мнениеот FLANKER » 08 дек 2013 11:32

James Beattie написа:
FLANKER написа:Ами другите ако са им в това състояние отборите и 10 няма да имат! Изключвам Ботев (Пловдив) ;)

Състояние: Шампиони на България, 1/16 финалист в Лига Европа. ----

"Нито един фен на шампиона Лудогорец не присъства на днешното гостуване на тима в Стара Загора на Берое. Двубоят завърши 1:0 в полза на разградчани, чийто сектор остана празен."

:mrgreen:

Нямам спомени и за слависти.

Тук си много прав!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Спасение му е майката

Мнениеот hd29 » 08 дек 2013 12:21

James Beattie написа:
Човек, излез малко да подишаш чист морски въздух и да те повее малко ветреца, че нещо ти е замътена главата.
Разликата между Берое и Черноморец в момента е 8 точки. Имаме домакинства с Пирин и Любимец.
Викаш 5-6 победи и всичко ще се нареди :) Кажи ми, от къде ще ви дойдат тези 5-6 победи - Левски (Г) , Славия (Г) , ЦСКА (Д) , Локо (Пд) (Г) , Берое (Д) ?
След тези мачове, сигурно ще има непосилна за преодоляване разлика между Берое, Славия, Локо - Черноморец. Бат Венци няма да позволи Славия да изпадне, Берое ще си останат защото имат добри футболисти и с малко напън ще дойдат точки. Имате шанс , само с Локото да направите врътка, ако и те не се засилят с 2-3 победи.

Шанса им е в това през зимната пауза да намерят пари и Херо да направи нова селекция и да сглоби отбор.Във този си вид са си пътници и резултатите,като срещу Любимец и Пирин не бива да ви заблуждават :lol:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Спасение му е майката

Мнениеот ivan56 » 08 дек 2013 12:45

Има шанс,ама трябва да стане чудо.
Чудо№1 Да се намерят качествени играчи без пари.
Чудо№2Да се направи селекция с пари.
Чудо№3 и не на последно място.Славия и Локо сф да играят истински мачове.
Като Чудо№3 няма как да стане.
Но все пак,подкрепа до край,пък каквото стане.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Спасение му е майката

Мнениеот subzero » 08 дек 2013 12:53

След това полягване на Берое вчера,шанса да се спасим е малък. явно кръводаряване ще има за Локо-то и Славия. :x
Все пак има доста мачове.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Спасение му е майката

Мнениеот stefani » 08 дек 2013 13:27

Трудна му е майката :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Спасение му е майката

Мнениеот ntodorov » 08 дек 2013 14:27

Аз пък мисля, че дори и да не се спасим няма да е фатално, дори напротив.
На този отбор му трябва оздравяване, пък независимо в коя група.
На стадиона се чувствам най-добре, когато съм/сме в компания на съмишленици - бургазлии, които истински милеят за отбора.
Снощи в студа бяхме само такива и се чувствах сред свои. Топлеше ми се душата.
ПС: И друг път съм писал. На помпозния, надут и натруфен по Балъково време Черноморец съм ходил само на 4-5 мача. Безплатно съм го гледал само с Академик Сф преди 3 сезона, в мача на откриването. Очистването, което се наблюдава сред публиката трябва да продължи и сред ръководители, футболисти и ангажираните с каузата Черноморец.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта