Черноморец (Бургас) - Любимец FT. 5-0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Любимец FT. 5-0

Мнениеот ntodorov » 07 дек 2013 19:28

Bourgas написа:5:0, голям студ и смях и 11 номер от Любимец да***! Сега видях, че е Славчо Шоколаров, не го познах, футболен терорист!

Няма, какво да добавя. Момчетата ни играха с такава лекота, че на моменти добивахме представа, че могат да вкарат толкова голове, колкото си искат,
Смяхме се, забавлявахме се, комуникирахме с момчетата на терена, валя сняг, треперихме от студ, викахме на Орлин Орлинов...и на Шоколаров явно.
Балабанчето ме притесни в края на мача, когато си остана завито в термо - чувала си на резервната скамейка...Подканихме Лъчо да го прибере и последния изпълни заръката ни.
Голям мач направиха Амари, Яни, отново Ванчо ( до принудителната му смяна ). Огромно желание за игра имаше в "Балабанов", който трудно преживя смяната си. След 70-тата минута на терена обаче имаше един играч и той се казУваше Петъъъъъър Атанасоооооовввввввв. :P
За тези пък, които не бяха на мача: Намерете начин да видите втория ни гол - този на Амари...Изкусен, красив, далечен...Гол на кръга ми се чини. :|
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Любимец, 7 декември от 16:00 часа

Мнениеот BRF » 07 дек 2013 20:20

BRF написа:Очаквам поредния разгром над гостуващ отбор :lol: !

Добър съм понякога 8-) !

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Любимец FT. 5-0

Мнениеот hd29 » 07 дек 2013 20:42

Devian написа:5:0 на втори пореден домакински мач :shock: Видно е,че сме по-добри от тези под нас и то доста сега остава момчетата да докажат,че и тези над нас не са повече като класа :roll:

На твое място не бих се ентусиазирал толкова от мачове,като този и предишния ви с ГД ;)

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Любимец FT. 5-0

Мнениеот Bourgas » 07 дек 2013 21:16

hd29 написа:
Devian написа:5:0 на втори пореден домакински мач :shock: Видно е,че сме по-добри от тези под нас и то доста сега остава момчетата да докажат,че и тези над нас не са повече като класа :roll:

На твое място не бих се ентусиазирал толкова от мачове,като този и предишния ви с ГД ;)

Ти ли говориш за предрешени мачове?
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Любимец FT. 5-0

Мнениеот anker1878 » 08 дек 2013 00:40

hd29 написа:
Devian написа:5:0 на втори пореден домакински мач :shock: Видно е,че сме по-добри от тези под нас и то доста сега остава момчетата да докажат,че и тези над нас не са повече като класа :roll:

На твое място не бих се ентусиазирал толкова от мачове,като този и предишния ви с ГД ;)

Шубето е голям страх , нали , кондуктор ?!
Кво правиш още в последните вагони , нали вие играете от кушет вагон нагоре :mrgreen:

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Любимец FT. 5-0

Мнениеот Devian » 08 дек 2013 03:25

hd29 написа:
Devian написа:5:0 на втори пореден домакински мач :shock: Видно е,че сме по-добри от тези под нас и то доста сега остава момчетата да докажат,че и тези над нас не са повече като класа :roll:

На твое място не бих се ентусиазирал толкова от мачове,като този и предишния ви с ГД ;)

А не са само те,ентусиазират ме и други мачове като например днешните резултати на Берое и Славия,една скорошна 5-ца на запасняците от Армията и други такива интересни резултати :mrgreen:
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Любимец FT. 5-0

Мнениеот petkan » 08 дек 2013 15:22

Браво АКУЛИИИИ !!!
Втори мач петичка :) :) :)
Мачкайте, а аз ще ви се радвам отдалеч, че явно съм на карък там :)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Любимец FT. 5-0

Мнениеот hd29 » 08 дек 2013 18:46

Devian написа:А не са само те,ентусиазират ме и други мачове като например днешните резултати на Берое и Славия,една скорошна 5-ца на запасняците от Армията и други такива интересни резултати :mrgreen:

Очаквам много "интересни резултати'' във втората седмица този сезон и дори леко ти завиждам,че теб могат да те ентусиазират такива резултати,а мен просто ме отблъснаха от стадион и телевизор вече.Разни хора,разни идеали :lol:

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Любимец FT. 5-0

Мнениеот ntodorov » 08 дек 2013 19:28

petkan написа:Браво АКУЛИИИИ !!!
Втори мач петичка :) :) :)
Мачкайте, а аз ще ви се радвам отдалеч, че явно съм на карък там :)

Дори се върнахме на старите си места. На мен никога не ми се е случвало да присъствам в два поредни домакински мача, в които громим. :|
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта