Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот stefani » 15 ное 2013 19:52

Bourgas написа:
stefani написа:Нали знаеш в сряда на какво се сяда :lol:

Ние си сядаме на задниците, ти ако сядаш на пи*ки, не си ни в мокрите сънища и не държим да знаем :mrgreen:
Съдбата се решава, ама май е предрешена... Може и да ме изненадат положително, за което нямам вяра повече от 2%.


Съдбата ви е да сте мокри до кости , а не сънищата :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

taralej1913
Мнения: 23
Регистриран на: 03 ное 2013 22:08
Skype: kokaracha66
Контакти:

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот taralej1913 » 15 ное 2013 19:55

shark_91 написа:
Bourgas написа:
shark_91 написа:Ами сега кво правим Събев е соственик на Лазур, и май като мазута ще бъдем изритани от стадиона.

Дай Боже да си идем най-накрая на нашия тогава!


Дано да се върнем у дома, но сега ако на изгонят къде ще играем?


Вие май забравихте,че този отбор тръгна от Айтос с лиценза на "Вихър"......Не е ли ясно? Един такава съдба наверно ще имат и "Локомотив Пловдив" ,т.е."Велбъжд Кюстендил.....Или "Ботев" Пловдив дето са "Металик" Сопот.....

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 ное 2013 21:03

Ivo-Chernomoretz написа:Ами ако бъдем честни всичко зависи от руснака Кирсан Илюмжинов - ако има желание да даде пари наистина ни чака добро бъдеще ;)

Той е калмик... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот guglata » 15 ное 2013 21:09

Стадион Черноморец или стадиона на Черноморец (не знам дали има друго име) на какво дередже е?
Като играехте там беше симпатичен стадион.

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот hristo1306 » 15 ное 2013 21:12

Който гроб копае, в него пада ! ЗАКРИВАЙ !!! Бургас е бил е и ще бъде зелен ! Чувствайте се поздравени с песента на Е. Димитров - "сбогом Мария" !!!

Потребителски аватар
donDiego
Мнения: 1775
Регистриран на: 23 фев 2012 12:17
Skype: ooVoo

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот donDiego » 15 ное 2013 22:02

Съдбата на Черноморец е вече решена, утре в 10:00 на пресконференция ще бъдат обявени промените в управлението и новите цели на отбора..Няма да издавам повече тайни..бюджета ще е над 4 млн. лв. Ще бъде обявен и новият генерален спонсор, който ще изненада всички. Бюджета е изцяло осигурен от генералният спонсор ;)
Пак станахме за ташак на кучетата. Имаме пари, нямаме пари, ще продаваме, няма да продаваме..ЕЙ БОГУ, НАСР***Е СЕ ПРАВИ

Потребителски аватар
grud
Мнения: 484
Регистриран на: 26 яну 2011 17:58
Контакти:

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот grud » 15 ное 2013 22:02

hristo1306 написа:Който гроб копае, в него пада ! ЗАКРИВАЙ !!! Бургас е бил е и ще бъде зелен ! Чувствайте се поздравени с песента на Е. Димитров - "сбогом Мария" !!!


Ти пък кво общо имаш с Бургас?
ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС - ЗАВИНАГИ В СЪРЦЕТО МИ!
Писането на български с латиница е като писането на стена с лайно - чете се, ама не е приятно.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот subzero » 15 ное 2013 22:03

donDiego написа:Съдбата на Черноморец е вече решена, утре в 10:00 на пресконференция ще бъдат обявени промените в управлението и новите цели на отбора..Няма да издавам повече тайни..бюджета ще е над 4 млн. лв. Ще бъде обявен и новият генерален спонсор, който ще изненада всички. Бюджета е изцяло осигурен от генералният спонсор ;)

Шегаджия. :mrgreen:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
donDiego
Мнения: 1775
Регистриран на: 23 фев 2012 12:17
Skype: ooVoo

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот donDiego » 15 ное 2013 22:16

subzero написа:
donDiego написа:Съдбата на Черноморец е вече решена, утре в 10:00 на пресконференция ще бъдат обявени промените в управлението и новите цели на отбора..Няма да издавам повече тайни..бюджета ще е над 4 млн. лв. Ще бъде обявен и новият генерален спонсор, който ще изненада всички. Бюджета е изцяло осигурен от генералният спонсор ;)

Шегаджия. :mrgreen:

Такъв съм по принцип, сега съм сериозен
Пак станахме за ташак на кучетата. Имаме пари, нямаме пари, ще продаваме, няма да продаваме..ЕЙ БОГУ, НАСР***Е СЕ ПРАВИ

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот subzero » 15 ное 2013 22:18

donDiego написа:
subzero написа:
donDiego написа:Съдбата на Черноморец е вече решена, утре в 10:00 на пресконференция ще бъдат обявени промените в управлението и новите цели на отбора..Няма да издавам повече тайни..бюджета ще е над 4 млн. лв. Ще бъде обявен и новият генерален спонсор, който ще изненада всички. Бюджета е изцяло осигурен от генералният спонсор ;)

Шегаджия. :mrgreen:

Такъв съм по принцип, сега съм сериозен

Ако това се случи,ща черпя да знайш. Дано не пиеш много. :roll:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта