Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот k.dimitrov » 20 ное 2013 21:18

Алабаланица написа:
k.dimitrov написа:
Алабаланица написа:
Garfildbg1929 написа:До дни ще разберете кой ще е новия силен човек във Петрол и ще разберете и за отбора.

П........в.


E, да де, и ние го очаквахме, ама Ершов нещо обърка картите.

Е да де , ама не би.Човекът ще е свързан с цифрите от ника на Гарфилдбг1929 :).


Опа, тези цифри набора ли са или разстоянието от Бургас. А и не знам футболен клуб от Пловдив, създаден през тази година.
Ако са набор, трябва да е подставено лице и от него нищо да не зависи, ако е разстояние, значи е извън родината ни, интересно в каква посока.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот volf » 21 ное 2013 00:08

Bourgas написа:
volf написа:
Bourgas написа:Лига Европа като носители на Купата. ;)

Да, веднага след обединението с Лудогорец по коледа, Лудоморец ще вършее в Шампионска.....
Най-накрая и Митко ще може да се съсредоточи само върху реализирането на проекта за Черноморец арена.

До кога само форумен многознайно? Появи се, ела, нека поговорим. Тези подмятания мога да ги правя и аз. Но защо да ги пиша тук и да създавам новини за ММ или СДС.

Колега аз просто се шегувам. Не търси конспирация в думите ми.
Смятам, че Черноморец ще продължи да съществува под някаква форма. То от сегашната кой знае колко по-зле не може да бъде.
А пък и да се заличи ще бъде времено и след някаква метаморфоза ей го пак на предна линия.
Каквото и да се случи, животът продължава - направи си го удобен без да зависи от името на футболен клуб.
Не че се крия, но в общуването си с хората аз обичм да съм пълноценен. Фенската част от живота ми все още не е приоритет в ангажиментите ми.
Нямам никакви причини да се срамувам от онова, което представлявам - напротив - но за сега предпочитам да се обозначавам на форумно миво. Това е малкото време в което мога да разпускам, без задължително да водя диалог лице в лице.

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот Parmalat » 21 ное 2013 08:45

Неможах да спа от вълнение.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
grud
Мнения: 484
Регистриран на: 26 яну 2011 17:58
Контакти:

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот grud » 21 ное 2013 09:15

Ми тъй ми, кво спане, кви 5 лева..... Чака ни златно бъдеще а пък ти ..... спане :o Никакъв сън до обявяването на петилетния план!Изображение
ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС - ЗАВИНАГИ В СЪРЦЕТО МИ!
Писането на български с латиница е като писането на стена с лайно - чете се, ама не е приятно.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот Der Führer » 21 ное 2013 12:41

Голямата новина е ... че няма новина :mrgreen: . Освен може би факта , че господарите на Цветан Василев май са жертвали Събев съвсем целенасочено . Всичко показва , че е имало предварителна договорка . Илюмжинов ще влезе във владение , а ДПС ( Доган ) ще влязат в Петрол Холдинг .
А да ... за феновете на Черноморец чичо Кирчо каза - няма да се притеснявате ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот ivan56 » 21 ное 2013 12:47

Милиардерът Кирсан Илюмжинов заяви, че няма да остави Черноморец да фалира и ще осигури на футболния клуб бюджет, гарантиращ достойно място в класирането. Собственикът на 53.5% от акциите на „Петрол Холдинг” даде специална пресконференция в столицата, по време на която хвърли светлина върху последните промени в компанията. На въпрос, касаещ бъдещето на ПСФК Черноморец, Илюмжинов гарантира, че ще бъдат осигурени средства за нормалното функциониране на футболния клуб.

„Гледаме на Черноморец като част от съпътстващите дейности на „Петрол Холдинг”. Със сигурност ще продължа да помагам на клуба, няма да го оставя да фалира. Ще бъде осигурен бюджет, гарантиращ едно достойно място в класирането. Издържал съм отбор в Калмикия и знам, че това е скъпо удоволствие. Въпреки това ще намерим средства, с които да осигурим един нормален бюджет за футболния отбор”, обеща милиардерът.

„Освен това ще бъдат преразгледани заплатите в отбора. Не може единият крак на футболиста да струва колкото заплатите на всички журналисти в тази зала”, добави той.

По време на днешната пресконференция беше засегнат и един от най-наболелите проблеми за бургазлии – изоставения стадион „Черноморец”. Стана ясно, че предстои да бъде направен одит и след като стане ясно, с какви активи и пасиви разполага съоръжението, ще се прецени как ще се процедира.

Илюмжинов обяви, че възнамерява да проведе разговор с Митко Събев, в който ще отправи предложение да изкупи неговите акции в „Петрол Холдинг”. В случай, че не се съгласи, милиардерът смята да му предложи своите акции. Ако Събев отхвърли и това предложение, дейностите в компанията ще бъдат разделени. При такъв сценарий не се знае, каква ще е съдбата на ПСФК Черноморец и дали Илюмжинов ще има интерес да инвестира средства във футболния клуб.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот ivan56 » 21 ное 2013 12:52

Der Führer написа:Голямата новина е ... че няма новина :mrgreen: . Освен може би факта , че господарите на Цветан Василев май са жертвали Събев съвсем целенасочено . Всичко показва , че е имало предварителна договорка . Илюмжинов ще влезе във владение , а ДПС ( Доган ) ще влязат в Петрол Холдинг .
А да ... за феновете на Черноморец чичо Кирчо каза - няма да се притеснявате ;)


А това дали означава че е възможно мача да се играе :?
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот Der Führer » 21 ное 2013 12:56

"Няма да зарежем клуба, знаете ръководих преди време Уралан (Елиста). Ще се постараем отборът да заеме достойно място в първенството на България. Ще помогнем на клуба. Миналата година имахме среща с кмета на града и той ми каза, че съдбата на Черноморец е нещо много важно за Бургас, каза най-напред Илюмжинов. В процеса на разговора му с журналистите той беше попитан и как вижда ситуацията около стадион Черноморец, който е вкаран като апортна вноска в АД-то на клуба, където акционери са Петрол и Община Бургас. "На миналогодишната ми среща с кмета на Бургас говорихме подробно, включително и за имотите. Смятам, че можем да осигурим един разумен бюджет, който ще бъде гарантиран. Но няма как единия крак на един футболист да струва повече от заплатите на всички хора в тази зала, каза още президентът на ФИДЕ. Преди него по въпроса с Черноморец и стадиона в бургаския квартал Акациите говори и Борис Деворкин, когото Илюмжинов показа като свой представител в България. Самият Деворкин демонстрира прилично ниво на българския език и заяви следното: "Темата за спорта в Петрол Холдинг е много сложна и объркана. Можем да говорим много време по нея. Футболът е един вид бизнес. Но ние в момента не знаем колко дължим на кого и в какъв вид са дълговете, дали са вътрешно-фирмени или не. Няма как да има проблеми в Петрол и те да не се отразят на свързаните с компанията структури, в това число и с футболния отбор. След края на срещата пък в неофициален разговор с привърженици на Черноморец, които присъстваха на срещата, Илюмжинов и Деворкин демонстрираха загриженост и готовност да помогнат на клуба. Окончателното приключване на сделката ще бъде през декември, когато ще бъде извършено и прехвърлянето на акциите от страна на Денис Ершов и Александър Мелник към Илюмжинов. Президентът на автономната Република Калмикия заяви също така, че ще предложи цена и на собственика на клуба Митко Събев, който има 47,5 процента от акциите и се надява всички да работят заедно. Илюмжинов е имал вчера среща с шефа на КТБ Цветан Василев, като двамата имат 50 % съгласие за погасяването на дълговете на Петрол към банката. Общо дълговете на компанията към тази банка са над 100 милиона евро.


Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=458988
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Съдбата на Черноморец се решава идната сряда

Мнениеот Der Führer » 21 ное 2013 13:01

ivan56 написа:
Der Führer написа:Голямата новина е ... че няма новина :mrgreen: . Освен може би факта , че господарите на Цветан Василев май са жертвали Събев съвсем целенасочено . Всичко показва , че е имало предварителна договорка . Илюмжинов ще влезе във владение , а ДПС ( Доган ) ще влязат в Петрол Холдинг .
А да ... за феновете на Черноморец чичо Кирчо каза - няма да се притеснявате ;)


А това дали означава че е възможно мача да се играе :?

Въпрос на интепретация на информацията ... може мача да е изигран вече и Черноморец да е спечелил ( ако ще се спасява отбора ) , а може и Ботев ( все пак гони Евротурнири ) . ;)
Според мен Чернеморец не разполага със спортно-технически аргументи да се противопостави на Ботев . Така че за мен 1-цата в мача няма да е изненада . 8-)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта