Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) 03.11 от 14:30

Мнениеот FLANKER » 03 ное 2013 18:26

Стига с този песимизъм Акули! Все още е много рано за каквото и да е.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) 03.11 от 14:30

Мнениеот subzero » 03 ное 2013 18:26

ntodorov написа:
subzero написа:
Parmalat написа:Изпадаме със сигурност.Нека изиграем един сезон в Б група с млади момчета които да се обиграят и после пак в А!

Съмнява ме. Докато на някои отбори изпадането им действа отрезвяващо (Ботев,Нефтохимик,Хасково ),ние по-скоро ще приличаме на Спартак (Вн). :(
Момчета,сигурно нямам право да го правя,но си мисля че е време освен сбирки за запой,да се направи сериозна среща с ръководството. И не да си говорим какво били казали футболистите . Щото явно проблеми има.

Данчо. Твоята работа е дайте да дадем...Какъв запой ? Ти защо не дойде на сбирката в четвъртък с футболистите. Пишеш абстрактно...Изолираш се от събитията и после искаш активизация. Не става така. Днес бяхме с Тошко...Чекне се на 200 това момче и за какво ? Да има кой да го критикува ли ? На негово място захвърлям всичко. В по-голяма част от феновете на Черноморец са/сме инертни и незаинтересовани...
ПС: ...а днес вече твърдя, че футболистите ни не заслужават такива, като него и още 7-8 момчета от феновете.

Първо,не знаех че има сбирка.
Второ,респект за Тошко. Казвал съм не веднъж,че е изключителен. И ако си усетил някаква критика,не е нито към него,нито към теб,нито към някой от вас. Ясно е,че проблем има. И аз преди време ви казах,че от срещи в които ще ни се говори едно и също смисъл няма. Нещо,което си написал в П.С-а си. Извинявам се за запоя,прозвуча грубо. Не исках да прозвучи така. Сори.
За мазохизма. Не бях в Сливен именно защо разбрах по-рано от вас,че не съм мазохист. Някъде след мача с Левски . :roll:
Колкото и да е слаб отбора,има един мач на 13 дето трябва да се вземе с душа-мача с Нефтохимик. Е,не става.
Аз вероятно ще съм на стадиона в събота,ако котка не ми мине път. Но предполагам за последно.
И респект към всички,които дават душата си за този отбор. Дано има по-малко хора като мен. Аз вече не съм сигурен,че тези хора заслужават душата ми.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) 03.11 от 14:30

Мнениеот ntodorov » 03 ное 2013 18:34

subzero написа:
ntodorov написа:
subzero написа:
Parmalat написа:Изпадаме със сигурност.Нека изиграем един сезон в Б група с млади момчета които да се обиграят и после пак в А!

Съмнява ме. Докато на някои отбори изпадането им действа отрезвяващо (Ботев,Нефтохимик,Хасково ),ние по-скоро ще приличаме на Спартак (Вн). :(
Момчета,сигурно нямам право да го правя,но си мисля че е време освен сбирки за запой,да се направи сериозна среща с ръководството. И не да си говорим какво били казали футболистите . Щото явно проблеми има.

Данчо. Твоята работа е дайте да дадем...Какъв запой ? Ти защо не дойде на сбирката в четвъртък с футболистите. Пишеш абстрактно...Изолираш се от събитията и после искаш активизация. Не става така. Днес бяхме с Тошко...Чекне се на 200 това момче и за какво ? Да има кой да го критикува ли ? На негово място захвърлям всичко. В по-голяма част от феновете на Черноморец са/сме инертни и незаинтересовани...
ПС: ...а днес вече твърдя, че футболистите ни не заслужават такива, като него и още 7-8 момчета от феновете.

Първо,не знаех че има сбирка.
Второ,респект за Тошко. Казвал съм не веднъж,че е изключителен. И ако си усетил някаква критика,не е нито към него,нито към теб,нито към някой от вас. Ясно е,че проблем има. И аз преди време ви казах,че от срещи в които ще ни се говори едно и също смисъл няма. Нещо,което си написал в П.С-а си. Извинявам се за запоя,прозвуча грубо. Не исках да прозвучи така. Сори.
За мазохизма. Не бях в Сливен именно защо разбрах по-рано от вас,че не съм мазохист. Някъде след мача с Левски . :roll:
Колкото и да е слаб отбора,има един мач на 13 дето трябва да се вземе с душа-мача с Нефтохимик. Е,не става.
Аз вероятно ще съм на стадиона в събота,ако котка не ми мине път. Но предполагам за последно.
И респект към всички,които дават душата си за този отбор. Дано има по-малко хора като мен. Аз вече не съм сигурен,че тези хора заслужават душата ми.

Данчо...Предложи нещо тогава...И започвай да го изпълняваш. Щом те боли, щом искаш и усещаш нуждата от промяната - давай. Критици и недоволни и сега има. В повече са ни дори. Аз за сега мога да помагам с подкрепата към футболистите. Има такива, които наистина ги боли. Усещам ги. Тези, на които не им дремеше - вече не са в отбора, а за съжаление - тези, които останаха, останаха с голите си души.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) 03.11 от 14:30

Мнениеот subzero » 03 ное 2013 18:41

Нейчо. За ква критика говориш ??? Единствените,които критикувам са футболистите и ръководството . Какво трябва да направя ?? Предлагам да ги сменим. 8-)
Казах,че ще гледам да дойда в събота. И ако усетя това,което усещаш и ти,що да не идвам пак.... :roll: Независимо от резултатите.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) 03.11 от 14:30

Мнениеот ntodorov » 03 ное 2013 18:53

subzero написа:Нейчо. За ква критика говориш ??? Единствените,които критикувам са футболистите и ръководството . Какво трябва да направя ?? Предлагам да ги сменим. 8-)
Казах,че ще гледам да дойда в събота. И ако усетя това,което усещаш и ти,що да не идвам пак.... :roll: Независимо от резултатите.

Не предлагай Данчо от вкъщи, ами отиди/ела на стадиона.
Ако критиката ти е към футболисти и ръководство - възползвай се. Има бол такива срещи. До ден-два - пак ще има такава.
ПС: Твоето ще гледам да дойда ми звучи смешно. Къде ще ходим бе Данчо ? На луната ? Недей така. Ако ти пука си/сме там...Ако ли не. Мълчим и се спотайваме, като църковни плъхове и толкоЗ . Не ми се сърди, ама и в Сливен, щеше да гледаш да дойдеш, и в Стара Загора. С гледане да дойда не става. Или, ако става така - нека да се ограничим в претенциите, Аз съм се ограничил към тях, но пак съм до момчетата. И на мен ми тежи, и днес Иван и Тошко ме изкараха в последния момент за този мач, но не ми трябваше много, защото ми трепти...Какво значи, ще гледам да дойда...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) 03.11 от 14:30

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 03 ное 2013 20:11

Изображение
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) 03.11 от 14:30

Мнениеот subzero » 03 ное 2013 23:45

Влизаме в излишни полемики. Всеки си има приоритети. Ако мача беше в неделя след 14 часа,направо щях да кажа,че няма да идвам. Всяка седмица имам ангажимент. Няма как да лиша дъщеря си от нещо,което й харесва. Нали никой не смята,че ако семейството ми иска да отидем някъде,аз ще ида на мач в събота. Или ако децата ми са болни,ше ходя на мач. Е,няма как. Затова казах "ще гледам'. Всичко става,живи хора сме. ;)
И за да сме точни,казах че ще идвам в Сливен преди мача с Лудогорец. ;)
Може да съм всякакъв,но не приемам факта,че не ми пука за отбора,щото не идвам на мачове. Аз лично помня как след мача с Локо(Сф) миналата година много хора казаха,че няма да стъпят на стадиона. Аз тогава усещах това,което сега липсва. И не спрях да ходя.
Всъщност не виждам причина да се оправдавам. Причините да не съм бил на мач винаги са били уважителни.
За да има хора на стадиона трябва нещо да ги закара там. А не настроението на играчите да се влияе от броя на феновете.
Надявам се да се видим в събота.
Надявам се Черноморец да се събуди.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) 03.11 от 14:30

Мнениеот ntodorov » 04 ное 2013 07:33

subzero написа:Влизаме в излишни полемики. Всеки си има приоритети. Ако мача беше в неделя след 14 часа,направо щях да кажа,че няма да идвам. Всяка седмица имам ангажимент. Няма как да лиша дъщеря си от нещо,което й харесва. Нали никой не смята,че ако семейството ми иска да отидем някъде,аз ще ида на мач в събота. Или ако децата ми са болни,ше ходя на мач. Е,няма как. Затова казах "ще гледам'. Всичко става,живи хора сме. ;)
И за да сме точни,казах че ще идвам в Сливен преди мача с Лудогорец. ;)
Може да съм всякакъв,но не приемам факта,че не ми пука за отбора,щото не идвам на мачове. Аз лично помня как след мача с Локо(Сф) миналата година много хора казаха,че няма да стъпят на стадиона. Аз тогава усещах това,което сега липсва. И не спрях да ходя.
Всъщност не виждам причина да се оправдавам. Причините да не съм бил на мач винаги са били уважителни.
За да има хора на стадиона трябва нещо да ги закара там. А не настроението на играчите да се влияе от броя на феновете.
Надявам се да се видим в събота.
Надявам се Черноморец да се събуди.

Стига бе Данчо. Кой няма семейство ?
Щом семйството ти е приоритет, защо се занимаваш с футбол, защо въобще изискваш нещо.
Иначе си прав. Преди всичко - семейството. Тук аз греша и ще се поправям. Искам правилно да ме разбереш. Не може да казваме:
"Дайте да направим", а да се спотайваме у дома....Като не ни пука и нямаме възможности - не се кахърим и не всяваме смут и паника.
И за да сме точни,казах че ще идвам в Сливен преди мача с Лудогорец. ;)

...ами значи не си точен.
Може да съм всякакъв,но не приемам факта,че не ми пука за отбора,щото не идвам на мачове.

...ЧИ то, какво друго доказателство, че ти пука за отбора.
ПС: Разбери ме правилно. На никой не съм съдник и никой не мога да упреквам, защото най-вероятно и аз ще спра да ходя по гостувания, но в такъв
случай нямаме правото да изискваме нещо и да се хвърляме в битката, защото нито сме в нея ( битката), нито пък сме с пушки в ръцете. Пиша това, защото
знам, какво коства, и колко струва това на ония, които живеят с отбора и организират инертните фенове на Черноморец. Иначе виртуалната подкрепа е хубаво нещо, но е, като вестник на главата в порой.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Zelen_Burgas
Мнения: 34
Регистриран на: 12 авг 2013 19:03
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот Zelen_Burgas » 04 ное 2013 09:48

Боли ли шаранчета? Айде закривайте се вече, жалкари :)

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот nasko75 » 04 ное 2013 09:51

Zelen_Burgas написа:Боли ли шаранчета? Айде закривайте се вече, жалкари :)


Всичко е наред, не се притеснявай за нас :) Първо вие, после ние...както казваме ние мъжете "Първо жените и децата" :) Успех в намирането на път в нищото


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта