Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот subzero » 01 ное 2013 08:10

snakebite написа:
Спирам да пиша тук, няма смисъл, с фенове на Черноморец, не се спори, с хора които казват на бялото - черно какво да говорим...
Останете си със здраве, и по леко с квалификациите, не ме познавате, не познавате и другите пишещи тук, че да давате квалификации !!

:o Ти честно ли ???
С нас не се спорило. С вас щот се спори. Коне с капаци.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот Der Führer » 01 ное 2013 08:29

Като чета коментарите , явно освен псувни друго не е имало на стадиона ... А след мача във Варна , никой не може да ме убеди че не са били двупосочни ... нито бих се обзаложил кой е започнал първи .
Колкото до мача ... с или без Дашев , Лудогорец щяха да си вземат тяхното . Просто са на светлинни години - и организационно и игрово . Може и да са били най-слабия гост в Бургас ... но печелят мача . Значи са играли толкова колкото им е било необходимо . Това че необходимото е било съвсем минимално , въобще не е в полза на Черноморец . Колкото до Дашев ... един вратар се развива , когато има да научи нещо от някой . И да ме извинявате , ама Пинко едвали е точния човек за това . Всъщност - Дашев е усвоил немалко от него . И Шейтанов навремето правеше същите безумни излизания . Дашев обаче е необходимия грешник ... гръмоотвода който , както се вижда , си излълнява чудесно ролята - да обира недоволството по трибуните . И да прикрие факта , че от началото на година Ръководствата на отбора работят за постигането на една конкретна цел - "Б" група .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот petkan » 01 ное 2013 11:33

snakebite написа:Най-ми харесва хора да се слагат под общ знаменател..
Доколкото си спомням, Черноморци при всяко гостуване в Разград, скандират обидни реплики към нас. към тях също. но това го правят ОПРЕДЕЛЕНИ индивиди !

Стига сме слагали хората под общ знаменател, и да даваме определения за публики !!
Зрънца има навсякъде

Няма как да не се съглася с такова мнение.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот petkan » 01 ное 2013 11:38

snakebite написа:
ntodorov написа:[ .. Лудогорец беше на-слабия гост, който игра в Бургас този сезон. [/offtopic]


Малко изнагляваш тук, въпреки че е твое мнение..
Вероятно е така както казваш. айде сега се замисли, ако Лудогорец играеха на макс какво щеше да се случи на отбора ви !
И дали ако бяха в тази ситуация ЦСКА или Левски (при 11 на 9) нямаше да ви шибнат още 3-4 шайби !
Аз се радвам че Лудогорец се смили над вас последните 20-30 минути, хем си проведоха една учебна тренировка и запазиха сили, хем постъпиха благородно като не ви унижиха с един резултат 4, 5 на нула !!!
Пак си мислете за слабия Лудогорец, и обвинявайте САМО вратарчето за неудачите ви ,заблуждавайте си се...

Спирам да пиша тук, няма смисъл, с фенове на Черноморец, не се спори, с хора които казват на бялото - черно какво да говорим...
Останете си със здраве, и по леко с квалификациите, не ме познавате, не познавате и другите пишещи тук, че да давате квалификации !!

И няма как да се съглася с подчертаното. Никой не обвинява Дашев. Обвиняваме тези, които допуснаха това, да нямаме избор за вратар ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот Der Führer » 01 ное 2013 11:42

petkan написа:
snakebite написа:
ntodorov написа:[ .. Лудогорец беше на-слабия гост, който игра в Бургас този сезон. [/offtopic]


Малко изнагляваш тук, въпреки че е твое мнение..
Вероятно е така както казваш. айде сега се замисли, ако Лудогорец играеха на макс какво щеше да се случи на отбора ви !
И дали ако бяха в тази ситуация ЦСКА или Левски (при 11 на 9) нямаше да ви шибнат още 3-4 шайби !
Аз се радвам че Лудогорец се смили над вас последните 20-30 минути, хем си проведоха една учебна тренировка и запазиха сили, хем постъпиха благородно като не ви унижиха с един резултат 4, 5 на нула !!!
Пак си мислете за слабия Лудогорец, и обвинявайте САМО вратарчето за неудачите ви ,заблуждавайте си се...

Спирам да пиша тук, няма смисъл, с фенове на Черноморец, не се спори, с хора които казват на бялото - черно какво да говорим...
Останете си със здраве, и по леко с квалификациите, не ме познавате, не познавате и другите пишещи тук, че да давате квалификации !!

И няма как да се съглася с подчертаното. Никой не обвинява Дашев. Обвиняваме тези, които допуснаха това, да нямаме избор за вратар ;)


А тез ... обвиняемите ... дали знаят , че ги обвинявате 8-)
Последна промяна от Der Führer на 01 ное 2013 11:50, променено общо 1 път.
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот petkan » 01 ное 2013 11:49

Der Führer написа:А тез ... обвиняемите ... дали знаят , че ги обвинявате 8-)
И няма как да се съглася с подчертаното. Никой не обвинява Дашев. Обвиняваме тези, които допуснаха това, да нямаме избор за вратар ;)
[/quote]

Така, както си го написал, в един момент помислих, че е мое творение. Отдолу бе Миро! Не го вграждай в моя текст ;)

На въпроса - да, знаят. Лично аз потърсих отговор на това от Киряков. Друг е въпроса, че съм само фен и трансферната политика не зависи от мен :(
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот Der Führer » 01 ное 2013 11:57

petkan написа:
Der Führer написа:А тез ... обвиняемите ... дали знаят , че ги обвинявате 8-)
И няма как да се съглася с подчертаното. Никой не обвинява Дашев. Обвиняваме тези, които допуснаха това, да нямаме избор за вратар ;)


Така, както си го написал, в един момент помислих, че е мое творение. Отдолу бе Миро! Не го вграждай в моя текст ;)

На въпроса - да, знаят. Лично аз потърсих отговор на това от Киряков. Друг е въпроса, че съм само фен и трансферната политика не зависи от мен :( [/quote]
Поправих се :mrgreen: не съм лягал след нощната ... а ми свърши кафето :mrgreen:
Колкото до трансферната политика ... от отбора лятото бяха освободени - Стоян Колев , Траян Дянков , Фо Поре , Паланков , Цонков ... все играчи които щяха да бъдат титуляри в момента . Просто защото няма по-добри от тях .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот ntodorov » 01 ное 2013 18:47

snakebite написа:
ntodorov написа:[ .. Лудогорец беше на-слабия гост, който игра в Бургас този сезон. [/offtopic]


Малко изнагляваш тук, въпреки че е твое мнение..
Вероятно е така както казваш. айде сега се замисли, ако Лудогорец играеха на макс какво щеше да се случи на отбора ви !
И дали ако бяха в тази ситуация ЦСКА или Левски (при 11 на 9) нямаше да ви шибнат още 3-4 шайби !
Аз се радвам че Лудогорец се смили над вас последните 20-30 минути, хем си проведоха една учебна тренировка и запазиха сили, хем постъпиха благородно като не ви унижиха с един резултат 4, 5 на нула !!!
Пак си мислете за слабия Лудогорец, и обвинявайте САМО вратарчето за неудачите ви ,заблуждавайте си се...

Спирам да пиша тук, няма смисъл, с фенове на Черноморец, не се спори, с хора които казват на бялото - черно какво да говорим...

Спри ! Не си отивай ! :P
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот tsonpen » 01 ное 2013 23:55

BRF написа:Казвал съм ти,че правя бизнес във вашия регион и го обикалям!В селата в областа български радиа и телевизии не се пускат,само турски!Така,че......

Те тези, дето не си пускат български медии, не ги чакай да ходят да подкрепят Лудогорец. Но не подценявай турците. Сред тях има много начетени хора, които ценят образованието и осъзнават, че реализацията в тази държава става само през българския език. Има ги и другите, дето се превръщат в аутсайдери с активното съдействие и най-вече бездействие на държавата.
И отново слагаш всичко под общ знаменател. В областта има много чисто български села. Около и в Разград живее една от най-добре запазилите се български етнографски групи - тази на капанците. Капанските села винаги са чисто български. Защо - не знам, но е факт. Друга разпознаваема българска етнографска група в района е тази на балканджиите.
Ако наистина правиш бизнес в областта, тези неща би трябвало да ги знаеш и да не говориш глупости.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот volf » 02 ное 2013 00:03

То мача, че слаб, слаб, ама и форума този път хич не бива.
Хаиде малко повече агресия, закани........ Ще спра да Ви чета вече. Скука!
Айде бе "...zero" в тебе ми е надеждата. Да не си болен?
Не си ли вече недоволен......?!
А съдиите?!!!
И това неработещо табло, как се изгаври с простатата ми. Стискам аз да не изтърва нещо, а той мача свършил и нищо. Останаха ми само удовлетворението, че още съм мъж и мога да устоя докрай дори на подобна продукция.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта