„Черноморец” и „Нефтохимик” се обединяват в „Бургас”

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

mazut
Мнения: 402
Регистриран на: 14 юни 2009 18:25
Контакти:

Re: „Черноморец” и „Нефтохимик” се обединяват в „Бургас”

Мнениеот mazut » 08 окт 2013 19:56

Няма да позволим това да се случи,а ако се случи няма да могат да си платят и глобите даже.А Нефтохимик ще го има винаги,дори и в долните дивизии.
п.п.Няма как да имаме повече от 300 фена на стадиона при сегашното положение-симулативна игра,смешен отбор,никакъв треньор,без спонсор,без база и тн.

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: „Черноморец” и „Нефтохимик” се обединяват в „Бургас”

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 08 окт 2013 20:39

Феновете никога няма да припознаят това изкуствено и уродливо формирование.

Der Führer написа:Само да поясня :
1. Събев има хубав стадион
2. Събев има хубава база
3. Черноморец има апетитини терени около нещо което беше стадион , сега е руини ( благодарение на Събев ).
4. Херо е добър треньор
5. Нефтохимик няма дългове
6. Събев не е акционер в Черноморец , който вземе Петрол , взима и Черноморец .
Перспективата :
1. Събев и Филипов нямат пари съответно за Черноморец и Нефтохимик . Обаче ще имат за новия отбор ;)
2. Черноморец ще бъде обявен в несъстоятелност , Събев ще опрости дълговете на отбора ... а за благодарност Община Бургас ще апортира стадиона в Акациите в новия отбор ... където Петрол нама да го има , обаче Спорт Пропърти Мениджмънт ще е там ;)
3. След като ще има само един отбор с два стадиона ... единия стадион става излишен ;)
4. Подготвя се 7 годишен план за спечелване на титлата и редовно участие в ШЛ . ;)
5. Седем години по-късно отбора ще е на изпадане , единия стадион ще е замене от МОЛ-ове и кооперации , а на други ще ходят роднините на футболистите ( или поне тези които се интересуват от футбол ) . ;)


Дано нищо от тази перспектива, която си описал, да не се случи, макар че логиката ти, за съжаление, е желязна :(
Изображение Изображение

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: „Черноморец” и „Нефтохимик” се обединяват в „Бургас”

Мнениеот FCH » 09 окт 2013 00:40

BadBoy написа:
bulgaro написа:Ще затрият два от историческите и най-значими клубове в нашия футбол, нищо повече. Подобна идея може да хрумне единствено в празната глава на някой изначално дебилен и ограничен бюрократ.
Надявам се, да е поредната глупост хвърлена напосоки из публичното пространство.

Кое е по-хубаво, да загинат и двата клуба или обединени в едно да се спасят?

Ако си пропуснал последното десетилетие - и двата клуба загинаха под ръководството на Йоан Костадинов, с мощната подкрепа на Митко Събев. Във филма участваха също Кр.Балъков, Ивайло Дражев и други.
Впрочем последният пример - обединението на двата Пирина в Благоевград, видяхме докъде доведе...

anker1878 написа:Безумна идея с 5 годишна давност .
Разумното и логично обединение е 1+1 = 3.
Това обединение ще е 1+1 = 0
"МАСТЕРС" е чисто нов клуб , без да носи финансовите , емоционалните и родови негативи на другите бургаски отбори . Бащите на безумната идея за сливането да си стискат ръцете с Бошнаков , преименуват Мастерс на ФК "Бургас юнайтед" и готово :shock:

Отборът се казва МАСТЕР, от тази седмица домакинства на стадиона на Събеф в Поморие!

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: „Черноморец” и „Нефтохимик” се обединяват в „Бургас”

Мнениеот Нефтохимик » 09 окт 2013 19:45

Това се говори от много време ....Момента за подобна статия беше много удобен за всички недоброжелатели на Николов.След като му скочиха привържениците на Черноморец да му скочат и тези на Нефтохимик.
пп:Вчера съвсем случайно засякох кмета в един парк...И го попитах директно има ли истина в тази статия.Отговорът му беше категорично не, към момента общината няма подобно намерение.И сподели,че му е писнало цял ден да отрича нещо което е хрумнало на някакъв журналист без грам истина.Но като му знаем всички "болната"амбиция да има само един отбор в Бургас от първият му ден. Назависмо с какво име и какви сливания ще са необходими оставям лично с едно наум.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: „Черноморец” и „Нефтохимик” се обединяват в „Бургас”

Мнениеот BRF » 09 окт 2013 21:36

tsonpen написа:
BRF написа:
tsonpen написа:От гледна точка на страничния наблюдател идеята изглежда отлична. След като няма пари за два отбора, да стане един и да е по-силен. Но реализацията и гледната точка на феновете е нещо съвсем друго.
Ако успее идеята, може новият клуб да се нареди сред челниците в класирането. Има хубав стадион, хубава база, отличен треньор, трябват само пари и подкрепа от целия град и нещата може да живнат. Обединение е нужно и на други кретащи клубове. Когато обаче на новия клуб не му потръгне, пак някой се дели и хваща пътя сам.

Боже,Боже,колко мъка има по този свят!
На някой ако му се гледа хубав футбол на добър терен ще си пусне ШЛ,Висша лига,Ла Лига или някаква друга Лига!Ние сме фенове на отборите си а не на бази,стадиони и други такива неща!Не очаквам от "фенове" като теб да разберат!Утре Домусчиев ако прекръсти Лудогорец на Делиорман да речем,ще ти е все тая,нали има база, стадион,красив футбол!Кво значение има как се казва и че не играе вече в зелено например!
Нещата можело да живнат :lol: !Към момента Бургас има два отбора в А група,колко да има за да се чувстват хората в града живи :? ?


Аз пък не очаквам от човек, който е зарязал и двата достойни отбора на града си да ме разбере. Моите мотиви да подкрепям Лудогорец са предимно родолюбиви. Години наред Борисовата градина ми е била под носа, нищо не ме е трогнало от това. Хората са различни, би трябвало да го знаеш.
Разград не е разделен на два отбора. Имало е моменти на двупътие, сега е ОК. Лудогорец е бил Лудогорец и остава Лудогорец. Ако след време започне да запада, може да се появи алтернативен отбор. Иначе няма начин. Примерът ти е безпочвен.
Бургас има два отбора в А група, ще ги има ли и другия сезон. Да видим класирането. А финансирането?
Както писах - моето мнение е на страничен наблюдател. То, естествено, е егоистично. Аз предпочитам по-силна А група. Затова и мен ме устройва да има един силен бургаски отбор, отколкото два отслабени, които може и да ги няма. Както също писах, съвсем друго е мнението на феновете на отборите и аз съвети там не давам. Те си знаят как да посрещнат това.
Може би идеята е силно утопична и мъртвородена. Обаче какво пречи да се коментира свободно, без някой да възкликне "Боже,Боже,колко мъка има по този свят!" Не е нужно да си капак на всяко гърне.

Не съм похлупак навсякъде,ама на тебе винаги се налага!Не понасям "фенове" като теб!


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта