Любимец - Черноморец (Бургас) FT. 1-2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Любимец - Черноморец (Бургас) 14 септември от 17:00 часа

Мнениеот subzero » 14 сеп 2013 18:21

Оффффф,верно трябват железни нерви за да си фен на тоя отбор. :evil:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
lz1tmw
Мнения: 393
Регистриран на: 23 сеп 2009 08:31
Контакти:

Re: Любимец - Черноморец (Бургас) 14 септември от 17:00 часа

Мнениеот lz1tmw » 14 сеп 2013 18:52

Браво на Херо и неговите момчета. Сезона на дините свърши. Идва сезона на хищниците.

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Любимец - Черноморец (Бургас) 14 септември от 17:00 часа

Мнениеот Parmalat » 14 сеп 2013 18:53

Тоя път късмета беше с нас.НикДашев е спасил дузпа така че стига сте го критикували.Разминаваме Левски в класирането и ставаме 8-ми. ;)
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Любимец - Черноморец (Бургас) 14 септември от 17:00 часа

Мнениеот subzero » 14 сеп 2013 19:03

Parmalat написа:Тоя път късмета беше с нас.НикДашев е спасил дузпа така че стига сте го критикували.Разминаваме Левски в класирането и ставаме 8-ми. ;)

Късмета и Ник ни лишиха от точки. Явно дойде момента да се реваншират. ;)
Друг е въпроса,че отново бяхме на ръба да загубим точки от спечелен мач. Не е правилно да се коментира мач,който не съм гледал,но почна да ми писва от това развитие на мачовете. Все пак-изключително ценни точки,които не очаквах. Честито !!!
Да идва следващия. ;)
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Любимец - Черноморец (Бургас) 14 септември от 17:00 часа

Мнениеот Parmalat » 14 сеп 2013 19:22

subzero написа:
Parmalat написа:Тоя път късмета беше с нас.НикДашев е спасил дузпа така че стига сте го критикували.Разминаваме Левски в класирането и ставаме 8-ми. ;)

Късмета и Ник ни лишиха от точки. Явно дойде момента да се реваншират. ;)
Друг е въпроса,че отново бяхме на ръба да загубим точки от спечелен мач. Не е правилно да се коментира мач,който не съм гледал,но почна да ми писва от това развитие на мачовете. Все пак-изключително ценни точки,които не очаквах. Честито !!!
Да идва следващия. ;)


Ако бием Левски следващия мач може да излезем 6-ти в класирането няколко кръга преди края на 1/3 от първенството.Не помня толкова изравнено първенство.Представям си с 12 отбора какво мазало ще е.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: Любимец - Черноморец (Бургас) 14 септември от 17:00 часа

Мнениеот Raid » 14 сеп 2013 19:46

Честито, акули, много се радвам, че се измъквате от дъното на таблицата! Надявам се да имате сили за класиране в челната седмица.
Що се отнася до това, как се точите за мача с Левски, мога да кажа само, че мечтите са безплатни. Пожелавам ви една достойна загуба с един-два гола разлика.
И успех във всички останали мачове ви желая,
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Любимец - Черноморец (Бургас) 14 септември от 17:00 часа

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 14 сеп 2013 19:58

Браво акули ! Много ценна победа ! Бием Левски и нагоре ! ;)

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Любимец - Черноморец (Бургас) 14 септември от 17:00 часа

Мнениеот subzero » 14 сеп 2013 22:48

Raid написа:Честито, акули, много се радвам, че се измъквате от дъното на таблицата! Надявам се да имате сили за класиране в челната седмица.
Що се отнася до това, как се точите за мача с Левски, мога да кажа само, че мечтите са безплатни. Пожелавам ви една достойна загуба с един-два гола разлика.
И успех във всички останали мачове ви желая,

В момента Черноморец е непредсказуем. Сигурен съм,че дори Херо не знае как ще изглеждаме в следващия кръг. Да не говорим за Йоканович. А ти знаеш най-малко. ;) Способни сме на изненада,макар че едва ли ще се случи.
Иначе,благодарим за пожеланията. ;)
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Любимец - Черноморец (Бургас) 14 септември от 17:00 часа

Мнениеот Devian » 15 сеп 2013 00:49

Parmalat написа:Тоя път късмета беше с нас.НикДашев е спасил дузпа така че стига сте го критикували.Разминаваме Левски в класирането и ставаме 8-ми. ;)

Аз пък четох,че футболистът на Любимец я ритнал в облаците,така че Ник Дашев може да я е спасил единствено,ако го е хипнотизирал :lol: Не знам какво да кажа,поредния мач,който щеше да изпуснем :shock: За разлика от мазута и Локо Сф в мачовете с Пирин и Любимец късмета беше на наша страна,така че не е само до липса на късмет.Тези определено си играят с нашите и на Херо нерви :evil: Едно обаче не може да се отрече,че сме първи в А група............по получени дузпи :x при това коя от коя по-смешни :evil:
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Любимец - Черноморец (Бургас) FT. 1-2

Мнениеот k.dimitrov » 15 сеп 2013 08:18

Явно до момента са писали хора, които не са гледали мача. На стадиона от съфорумците видях, освен мен, само Тошко и Петьо. Аз успях да го гледам след 30-тата минута.
За първите 30 мин. ме информира Петьо и няколко момчета, които бяха до него. Пропуснали сме да решим мача до 30-тата минута. Леко надмощие за Любимец и перфектни контри на нашите. Стопроцентови пропуски на Фонсека и Чико (но те бяха и може би едни от най-добрите на терена). Херо е бил бесен на Фонсека за пропуска. Какво стана след това. Много умна и пестелива игра от нашите. Пълно тактическо и техническо превъзходство. Стояхме с една класа над противника, играта беше като котка с мишка. След втория наш гол, паднал след центриране от фаул(за нарушение срещу Фонсека при една от красивите му акции по дясното крило) на Манзоро и красива парабола на топката след удара с глава на Чико почти от линията на наказателното поле, всички вярвахме, че ще постигнем погром. Докато се стигна до нелепата грешка на Кавдански, който при изнасяне на топката, я подари на противников нападател, същия след това веднага изведе на чиста позиция Будинов, за когото не бе трудно да отбележи. След гола в нашата врата домакините придобиха самочувствие, започнаха да разиграват по-добре, а и сякаш съдиите решиха да им помагат. (Много ми беше интересно, че след няколко, явно в наш ущърб, съдийски отсъждания, хората около мен започнаха да викат "Тасков к...о" и той започна да се обръща, за да види откъде му викат). Играта се изравни, нашите започнаха повече да задържат, по малко да атакуват, макар че на няколко пъти Марсиньо, Фонсека и Николай Павлов опитаха интересни неща и имаха шансове за гол. Особенно един удар от воле на Павлов и два пробива на Марсиньо, завършили с неточни удари. Домакините също имаха своите положения, отново се видя, че защитата се пропуква. След грешката (Херо много му се кара) Кавдански бе нестабилен, а и момчето явно имаше някаква травма в стъпалото, при 2-3 отигравания се хващаше за крака и не можеше да стъпва. Венко бе много слаб, стоеше далеко от нападателя, който го пробиваше или подаваше през него, това създаваше празни пространства в защитата ни. Чико бе по-стабилен, но един-два пъти при първата намеса бе несигурен, което създаваше напрежение. Най-сигурен, за учудване на всички, бе Бруно, без грешка(единствено едно рисковано връщане на топката през първото полувреме, което Дашев изби с глава, макар че можеше и с ръка - забранено му е да лови, а не и да избива с ръка върнатите към него топки). Затова и всички бяхме учудени, когато Херо го смени, публиката го изпрати с овации и скандиране на името му, а и той се обърна, и я поздрави. Явно се измори, не беше готов за цял мач. Влезе Гамаков, много се стара, но се видя, че не е готов за централен защитник, дупките станаха повече. Дашев този мач не сгреши, но и нямаше много работа, ударите към него бяха или много, много слаби, или далеч извън очертанията на вратата. На центриранията този път въобще не излизаше и може би по-добре, защото те като по правило бяха фалцирани и имаше вероятност отново да увисне под топката. И макар че Любимец имаше трима много високи състезатели, то високите топки в нашето поле почти винаги ги печелеха нашите защитници. И да стигнем до дузпата. Всички останахме като втрещени, Херо ми беше страх, че ще получи инсулт. Крещеше на Тасков като ненормален и след отсъждането й, и след изпълнението й. Тасков се правеше, че не го чува, но ситуацията стана много смешна, защото и местната публика виждаше всичко(Херо през първото полувреме също много му се кара, когато отсъди един обратен фаул, при нарушение срещу Фонсека) и накрая Тасков побягна към него. Решихме, че ще го гони, но стоеше пред него като ученик и не посмя нищо да направи. А сега ситуацията. Дончо Атанасов получи топката на левия фланг и тръгна към нашата палантерия. Чико го притисна и не му даваше да го преодолее. Всички разбрахме, че целта на Атанасов е не да пробива, а да търси дузпата. Мъчеше се да застане зад Чико, на третия път успя и се блъсна в него. Чико стоеше в този момент пред него, с гръб към него и с вдигнати ръце. Тасков не отсъди веднага дузпа, а се запъти към ситуацията в ъгъла на палантерията. Това всичко ставаше точно пред нас - на 10-15 метра. Всички очаквахме картон за симулация. Е да, ама не. Тасков изведнъж се обърна към Чико и му показа жълт картон и едва след това се запъти към дузпата. (Може би съдията е размишлявал в това време и реши да прави жест към домакините, които преди това също имаха претенции, при чиста игра и шпагат на наш защитник в наказателното поле). Онемяхме. След това около мен сякаш изригна вулкан. На Тасков сигурно са му почервенели ушите. И аз не се сдържах. Не знам дали през живота си съм използвал толкова нецензурни слова. Много от хората, които пишат тук, ме познават. Но този път не се сдържах. Наглостта на Тасков бе неописуема. Но явно нашите скандирания, които не спряха близо пет 5-6 минути, а и тирадата, която му изнесе Херо, имаха ефект и до края Тасков свири съвсем по друг начин, а и даде само три мин. продължение, две, от които, преминаха в лекарско обслужване на Фонсека. Измъчихме се, но затова пък радостта бе безкрайна. И най-важното, всички футболисти, самостоятелно или на групички, дойдоха до нас и ни поздравиха. Милен отначало само помаха (всички знаем за любовта му към градския съперник, явно се притеснява от нашите фенове) и тръгна да си ходи, но след като видя другите, се върна и също започна да пляска и поздравява с тях. А Балтанов, това прекрасно момче, дойде последен и на няколко пъти ни се поклони. Интересна беше и реакцията на Бруно. Вече преоблечен, след края на мача, се върна на терена и заподскача, и запрегръща съотборниците си като малко дете. Явно всички желаеха силно победата и горяха в мача.
Относно феновете. Бяхме над 50 човека. Монолитна група, която не спря да пее, вика и да скандира. Имаше и от малките, и от старите "Сини акули", много познати, а и нови лица. И Ричката бе между нас. Свалям му шапка. Този човек гони 70-те.
Последна промяна от k.dimitrov на 15 сеп 2013 09:21, променено общо 2 пъти.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта