Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч) - 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч) - 0:0 FT

Мнениеот cena62 » 01 сеп 2013 15:35

petkan написа:Между другото, изчетох всички коментари по темата и не видях някой да е написал нещо за ситуацията в продълженията, когато според много хора на стадиона около мен, съдията ни поряза, като не се реши да свири дузпа в наша полза. Някой ще коментира ли какво е видял?

Петьо, ситуацията стана точно пред мен и аз в първият момент си помислих ,че трябва да има дузпа, но просто на повторението си личи ,че Бодуров играе с топката.
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч) - 0:0 FT

Мнениеот Der Führer » 01 сеп 2013 15:38

petkan написа:Без да се впускам в подробности, ще кажа две думи - имаме отбор! С изключение на две позиции (вратар и централен нападател), нямам забележки към никой друг в този мач. Може и с половин на нула, но заслужавахме да вземем трите точки, въпреки че Литекс са си отбор и определено не се играе лесно срещу тях. Ах, как ни липсва Стоян Колев! Ако си го бяхме запазили, можеше спокойно играта да бъде изнесена с поне десетина метра напред и да не треперим при всяко центриране. В следствие на това и при добрата ни игра в центъра, а вече и по фланговете, головите положения за нас щяха да са двойно повече и двойно по-опасни. Но как да гледаш напред, като вратарят ни е дантел марка и му трябва повече помощ в защита :( Новичкото, черничкото не става. Поне за мен. Вярно, първи мач му е, още не познава съотборниците си, но индивидуални качества в него, аз не видях. Лично мнение. Куца ни издържливостта. Към 70-тата минута почти всички отпаднаха физически.
Все пак, обнадежден съм! Отборът ни е в пъти по-добър от миналогодишният и върви нагоре! Въпрос на време е и да го покаже! Очаквам от 6-то до 8-мо място в крайното класиране след първия етап или както там се казва. Дано не е 8-мо, че голям зор ще берем в борбата за оцеляване с богопомазани отбори, като Локо Сф. и Славия!

п.п. Миро, за какъв транспарант говориш?

Ти си непоправим оптимист :mrgreen:
Черноморец няма никакви шансове да завърши по-нагоре от 8-то място след края на редовния сезон . А за плейофите трябва да стискаме палци определени отбори да са се класирали в първата седмица . Надявам се да не съм лош пророк ... но с оглед на постигнатите резултати до момента , показана игра и най-вече цикличността на отборите на които Събев е бил президент ... Черноморец се очертава като четвъртия изпадащ в компанията на Пирин , Локо София и Нефтохимик .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч) - 0:0 FT

Мнениеот Der Führer » 01 сеп 2013 15:40

Devian написа:Съдиите трябва да бъдат наказани след като не са си взели поука от мача с Левски, че Бордуров никога не прави нарушения :mrgreen:

Ами в интерес на истината и нито срещу Генков , нито вчера Бодуров направи нарушение ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч) - 0:0 FT

Мнениеот Bourgas » 01 сеп 2013 15:55

Като си изгледам мача на спокойствие, ще го коментирам. Иначе от това, което мога да кажа сега, е най-важното, че момчетата искаха да победят, нещо, което на мен ми липсваше във всички мачове до сега.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч) - 0:0 FT

Мнениеот Devian » 01 сеп 2013 16:59

Der Führer написа:
Devian написа:Съдиите трябва да бъдат наказани след като не са си взели поука от мача с Левски, че Бордуров никога не прави нарушения :mrgreen:

Ами в интерес на истината и нито срещу Генков , нито вчера Бодуров направи нарушение ;)

Дори и така да е Литекс са един от последните отбори,които трябва да се оплакват от съдийството 8-)
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч) - 0:0 FT

Мнениеот Der Führer » 01 сеп 2013 17:33

Devian написа:
Der Führer написа:
Devian написа:Съдиите трябва да бъдат наказани след като не са си взели поука от мача с Левски, че Бордуров никога не прави нарушения :mrgreen:

Ами в интерес на истината и нито срещу Генков , нито вчера Бодуров направи нарушение ;)

Дори и така да е Литекс са един от последните отбори,които трябва да се оплакват от съдийството 8-)

Бъркаш държавите ... в България всеки се оплаква от съдийството , дори когато е победил :mrgreen:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч) - 0:0 FT

Мнениеот k.dimitrov » 01 сеп 2013 20:34

Нарушението срещу Кавдански беше очевадно. Явно Бодуров е свикнал да използва ръцете си като борец. Кавдански беше направил движение да избива топката със задна ножица или през себе си и ръката на Бодуров го тръшна на терена(някой беше писал за инерция, инерцията я даде именно ръката на Бодуров). С помощта на ръцете си Бодуров спря в наказателното поле и Соли първото полувреме, а след това го свали на терена. Явно му е навик.
Последна промяна от k.dimitrov на 01 сеп 2013 21:22, променено общо 1 път.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч) - 0:0 FT

Мнениеот k.dimitrov » 01 сеп 2013 21:19

petkan написа:Без да се впускам в подробности, ще кажа две думи - имаме отбор! С изключение на две позиции (вратар и централен нападател), нямам забележки към никой друг в този мач. Може и с половин на нула, но заслужавахме да вземем трите точки, въпреки че Литекс са си отбор и определено не се играе лесно срещу тях. Ах, как ни липсва Стоян Колев! Ако си го бяхме запазили, можеше спокойно играта да бъде изнесена с поне десетина метра напред и да не треперим при всяко центриране. В следствие на това и при добрата ни игра в центъра, а вече и по фланговете, головите положения за нас щяха да са двойно повече и двойно по-опасни. Но как да гледаш напред, като вратарят ни е дантел марка и му трябва повече помощ в защита :( Новичкото, черничкото не става. Поне за мен. Вярно, първи мач му е, още не познава съотборниците си, но индивидуални качества в него, аз не видях. Лично мнение. Куца ни издържливостта. Към 70-тата минута почти всички отпаднаха физически.
Все пак, обнадежден съм! Отборът ни е в пъти по-добър от миналогодишният и върви нагоре! Въпрос на време е и да го покаже! Очаквам от 6-то до 8-мо място в крайното класиране след първия етап или както там се казва. Дано не е 8-мо, че голям зор ще берем в борбата за оцеляване с богопомазани отбори, като Локо Сф. и Славия!


Напълно съгласен с оценките. Разполагаме с много по-качествен отбор от пролетния, но много по-млад, без опит. Освен двете греди имахме и идеално голово положение (между впрочем след пробив по аута на Соли), но Фонсека реши да бие технично в ъгъла и сгреши. Очаквам доста метаморфози в първенството през тази година. Някои отбори от челото ще се спуснат надолу, други отдолу ще се качат нагоре. Относно Соли, игра донякъде прилично първото полувреме, но второто се скапа. Опитва се да притиска постоянно защитниците, когато изнасят топката. Но явно и кондиционно, и физически не е готов. Нямам големи очаквания към него, дано ме опровергае. Досега и Павлов, и Атанасов не са се доказали, явно ще ни е нужен по-добър от тях.
Шейтанов ми каза, че е говорил със Стоян Колев и че той сам си е виновен, че не се е съгласил на остъпки, когато са водили разговори с него. Сега нямало как да се върне, колкото и да му се иска. Уверен е, че ЦСКА няма да се съгласи да го даде под наем, нямат трети вратар. Жалко за Тяната, Стойчо Младенов нямало да разчита на него. Относно Дашев, обърнах му внимание, че е много несигурен при високи топки и не умее да се пласира добре, Шейтанов смята, че от него ще стане вратар. Упреква повече защитата пред него. Казах му, че съм съгласен за защитата, но не му задавам въпроси за нея, защото там нищо не зависи от него, но за вратаря той има последната дума. Не успя да ми отговори, защото спря служебна кола и той трябваше да се качи в нея. Видях го пред блока на Светльо, а там живеят футболисти. Бях го попитал, че се носят слухове за нов вратар на проби, но той каза, че няма нищо такова.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч) - 0:0 FT

Мнениеот ntodorov » 02 сеп 2013 14:36

На този отбор му трябва тази пауза в първенството. Оптимист съм.
За това време се надявам играчите да се опознаят помежду си, да си научат имената...да изпият поне 5 шишета концентрат за да
си влязат под кожата и да поразцъкат с топка. Инак не става. :P
Соли и на мен не ми хареса. Може би надеждите ми бяха повече към него, но лично аз си мисля, че това сенегалче прегоря.
Иначе се бори за топката и създаде една голова ситуация през първото полувреме, но...Ник ми е болката.
При все, че трЕнерът му обвинява защитата за попаденията в нашата врата оня ден и без да допусне голове младия вратар ни караше
да си гризем ноктите. Необясним спад в играта му има последно време, а паническото бягане от греда до греда при високо центрираните
топки говореха много. Не е подготвен все още. Когато защитниците ни имат зад гърба си несигурен вратар и знаят, че нямат право на грешки
не могат да бъдат солидни откъм самочувствие...А в тази зона точно това ни липсва.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч) - 0:0 FT

Мнениеот Der Führer » 02 сеп 2013 15:17

k.dimitrov написа:
petkan написа:Без да се впускам в подробности, ще кажа две думи - имаме отбор! С изключение на две позиции (вратар и централен нападател), нямам забележки към никой друг в този мач. Може и с половин на нула, но заслужавахме да вземем трите точки, въпреки че Литекс са си отбор и определено не се играе лесно срещу тях. Ах, как ни липсва Стоян Колев! Ако си го бяхме запазили, можеше спокойно играта да бъде изнесена с поне десетина метра напред и да не треперим при всяко центриране. В следствие на това и при добрата ни игра в центъра, а вече и по фланговете, головите положения за нас щяха да са двойно повече и двойно по-опасни. Но как да гледаш напред, като вратарят ни е дантел марка и му трябва повече помощ в защита :( Новичкото, черничкото не става. Поне за мен. Вярно, първи мач му е, още не познава съотборниците си, но индивидуални качества в него, аз не видях. Лично мнение. Куца ни издържливостта. Към 70-тата минута почти всички отпаднаха физически.
Все пак, обнадежден съм! Отборът ни е в пъти по-добър от миналогодишният и върви нагоре! Въпрос на време е и да го покаже! Очаквам от 6-то до 8-мо място в крайното класиране след първия етап или както там се казва. Дано не е 8-мо, че голям зор ще берем в борбата за оцеляване с богопомазани отбори, като Локо Сф. и Славия!


Напълно съгласен с оценките. Разполагаме с много по-качествен отбор от пролетния, но много по-млад, без опит. Освен двете греди имахме и идеално голово положение (между впрочем след пробив по аута на Соли), но Фонсека реши да бие технично в ъгъла и сгреши. Очаквам доста метаморфози в първенството през тази година. Някои отбори от челото ще се спуснат надолу, други отдолу ще се качат нагоре. Относно Соли, игра донякъде прилично първото полувреме, но второто се скапа. Опитва се да притиска постоянно защитниците, когато изнасят топката. Но явно и кондиционно, и физически не е готов. Нямам големи очаквания към него, дано ме опровергае. Досега и Павлов, и Атанасов не са се доказали, явно ще ни е нужен по-добър от тях.
Шейтанов ми каза, че е говорил със Стоян Колев и че той сам си е виновен, че не се е съгласил на остъпки, когато са водили разговори с него. Сега нямало как да се върне, колкото и да му се иска. Уверен е, че ЦСКА няма да се съгласи да го даде под наем, нямат трети вратар. Жалко за Тяната, Стойчо Младенов нямало да разчита на него. Относно Дашев, обърнах му внимание, че е много несигурен при високи топки и не умее да се пласира добре, Шейтанов смята, че от него ще стане вратар. Упреква повече защитата пред него. Казах му, че съм съгласен за защитата, но не му задавам въпроси за нея, защото там нищо не зависи от него, но за вратаря той има последната дума. Не успя да ми отговори, защото спря служебна кола и той трябваше да се качи в нея. Видях го пред блока на Светльо, а там живеят футболисти. Бях го попитал, че се носят слухове за нов вратар на проби, но той каза, че няма нищо такова.

А според теб дали не е подигравка да предложиш на национален вратар заплата от 1 500 лева ? И дали това не е индиректен начин да покажеш , че този играч е нежелан в отбора ? Чиликов и Ванчо Траянов ли са основните фигури в отбора , та от тях да зависи кои играчи да останат в отбора и кои да бъдат привлечени ?
П.П. Между другото - Стоян може да е трети избор за вратар в ЦСКА , но освен него в клуба са Черни , Мболи и Господинов , така че вратари има достатъчно за да бъде пуснат той под наем . Явно причината е някаква друга ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта