Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) FT. 0-2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) 18 август от 18:00

Мнениеот cena62 » 18 авг 2013 22:47

subzero написа:Гаел и Уатара липсват страшно много. Дано се върнат скоро.

Пиши ги бегали. ;)
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) 18 август от 18:00

Мнениеот subzero » 18 авг 2013 23:03

cena62 написа:
subzero написа:Гаел и Уатара липсват страшно много. Дано се върнат скоро.

Пиши ги бегали. ;)

Любчо,в такъв случай трябваше да цитираш и "Дано не изпаднем " :mrgreen:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) 18 август от 18:00

Мнениеот cena62 » 18 авг 2013 23:16

subzero написа:
cena62 написа:
subzero написа:Гаел и Уатара липсват страшно много. Дано се върнат скоро.

Пиши ги бегали. ;)

Любчо,в такъв случай трябваше да цитираш и "Дано не изпаднем " :mrgreen:

Това не го видях. :lol:
Иначе за мача, нашите се сетиха да играят след 60-ата минута. Много ми харесаха Жереми Манзаро и Кавдански, тръгне ли му играта на Жереми, ще тръгне и отбора в това съм убеден.
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

Потребителски аватар
Sword Coast Boys
Мнения: 578
Регистриран на: 08 мар 2009 13:33
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) 18 август от 18:00

Мнениеот Sword Coast Boys » 18 авг 2013 23:31

Слаби и много, ама много страхливи. Не влязоха мъжки в нито една борба, не скочиха за нито една висока топка. Направо жалки. Херо как ги е редил незнам...
Всичко, което е далеч от морето, е провинция

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) 18 август от 18:00

Мнениеот k.dimitrov » 19 авг 2013 00:26

Devian написа:Добре,че спряха да играят Ботев и си изкараха глупав червен картон,иначе щеше да правим компания на Гоце Делчев в паркирането на автобуса пред вратата.Яни Пехливанов показа,че от Оливейра няма нужда.От чужденците единствено Манзаро и Амари/донякъде/ стават,Маркиньо и Фонсека са две класи под Уатара и Гаел.От тук насетне освен грозде не виждам друго какво ще мачкаме с тези клоуни :oops:


Уатара игра един сезон много силно, но след това го няма никакъв. В момента издържа не повече от 60-70 минути, след това пречи. Гаел докато навлезе в ритъм го чакахме половин сезон, но след това заигра, показа превъзходни неща, но не е постоянен. Маркиньо има финт, скорост, дрибъл и много въздух. Отправя и нелоши удари, вкара и един гол. Липсва му самочувствие и кураж пред гола. Понякога му е слаб завършващия удар или пас. Нужно е да повярва в себе си, а това много зависи и от публиката. Фонсека има прерасен финт, скорост и ювелирна техника. Но е непостоянен и ми се струва, че не е готов все още физически. В края на мача винаги отпада и плюсовете му се губят. Става лесно предугадим за противника. От него трябва да се изисква повече натоварване в тренировките. Като Маркиньо понякога му е слаб завършващия удар или пас. Яни не е за централен защитник. Отзад е нестабилен. не винаги застава на правилното място. Днес отново се прояви това. Понякога прави и фрапиращи грешки. По му се отдава играта в средата. Има добър пас, донякъде добра техника, но му липсва малко бързина. Но какво да кажем за Крум. Първото полувреме не знаеше къде се намира, беше пълна карикатура. Херо накрая се отчая и спря да му вика, разбра, че и от това няма полза.

Потребителски аватар
El Grande Capitan
Мнения: 965
Регистриран на: 13 юли 2013 21:51

Re: Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) 18 август от 18:00

Мнениеот El Grande Capitan » 19 авг 2013 01:33

Sword Coast Boys написа:Слаби и много, ама много страхливи. Не влязоха мъжки в нито една борба.


Категорично не мога да се съглася!
Бях на стадиона и мога да твърдя че ваште момчета играха точно толкова твърдо колкото и ние, освен тва тея наште фаулове дето ги наприхме един милион не е било щото ни е гот да ви ритаме, ми щото трябваше да ви спираме някак, изобщо не правете драми-от нас всеки може да падне, трябва малко по-съсредоточено в защита да играете щото много лесно се пропуквате под натиск и сте страшно уязвими при бързи атаки и контри-тва ако играете така срещу Лудогорец, ше ви вкарат петица минимум....
На 23 юли с.г. се провежда общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване на регистрацията на "Локомотив" Пловдив и за преименуване на "Велбъжд" в "Локомотив".

b.s.crew
Мнения: 72
Регистриран на: 09 мар 2012 12:13
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) FT. 0-2

Мнениеот b.s.crew » 19 авг 2013 02:24

Аве тез мачове с Ботев от две години се едно не се играят,вие чак теми им прайте.Тези мачове се едно ги няма в програмата -продължаваме с другия кръг.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) FT. 0-2

Мнениеот k.dimitrov » 19 авг 2013 08:06

El Grande Capitan написа:
Sword Coast Boys написа:Слаби и много, ама много страхливи. Не влязоха мъжки в нито една борба.


Категорично не мога да се съглася!
Бях на стадиона и мога да твърдя че ваште момчета играха точно толкова твърдо колкото и ние, освен тва тея наште фаулове дето ги наприхме един милион не е било щото ни е гот да ви ритаме, ми щото трябваше да ви спираме някак, изобщо не правете драми-от нас всеки може да падне, трябва малко по-съсредоточено в защита да играете щото много лесно се пропуквате под натиск и сте страшно уязвими при бързи атаки и контри-тва ако играете така срещу Лудогорец, ше ви вкарат петица минимум....


Напълно съгласен с теб. А с Лудогорец вече играхме, вкараха ни само един, но и ние имахме възможности.

Потребителски аватар
Sword Coast Boys
Мнения: 578
Регистриран на: 08 мар 2009 13:33
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) FT. 0-2

Мнениеот Sword Coast Boys » 19 авг 2013 10:01

И аз бях на стадиона, но това не прави думите по-факт.
Играчите на Ботев бяха една-две глави по-високи от тези на Черноморец, скачаха и се бориха. Нашите чакаха топката да ги удари по главата или да им дойде точно на крачето.
Явно сме гледали през различни очила.

Нещо за Дашев няма ли да кажете?
Всичко, което е далеч от морето, е провинция

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) FT. 0-2

Мнениеот ntodorov » 19 авг 2013 11:20

Пътувах и закъснях за мача. В момента, когато влязох на стадиона нашите вадеха топката от мрежата.
Оказа се - било за втори път... :(
Нямах вече настройката да гледам мача прецизно за да дам оценка на играчите ни. Нагласата ми за двубой беше унищожена в зародиш, а иначе и последния ден от прохабения ми уикенд беше тотално пребит с "права лопата" и от раз...чрез този мач. За пореден път търся облекчението в душевната си болка и вече съм сигурен, че нейде в мен се таи дълбоко скрит мазохизъм.
За мача: Това, което ми направи впечатление, че през първата част защитата ни се разбриждаше най-вече и единствено след средно- високи пасове "пускани" по ширина на терена и/или след индивидуални акции в жълто-черно. Бях на позицията на страничния съдия и добре виждах, как неумението ни да се пласираме в защитата караше ботевистите буквално да шият през дефанса ни. Бруно беше трудно повратлив и с явни неумения да подава и изнася топката. Иначе е борец . Кавдански - вдига отбора в ръстово отношение, но му липсва сработката с останалите и е нормално това де. Чико - здрав в битките, но явно след ранно падналите голове трябваше да оголва зоната си в желанието да "остри" офанзивната част на фланга си. От там нахлуваха и много от бедите за Черноморец. Отборът ни беше зле построен за съперник, като Ботев и, ако само спортно-техническите аргументи са повлияли на изхода от този мач вече смея да твърдя, че разполагаме с много интересен и... много неподготвен отбор. Мислех си, че ще бъдем по-мобилизирани и по-съсредоточени в тази среща, но уви. Лъгал съм се. През втората част имаше битка и много топки спечелихме благодарение на червения картон на Галчев и настойчивостта на Маркиньо, Манзоро, Амари и Фонсека, като същите бяха често спирани с цената на нарушения. За съжаление обаче - пореден мач фината и ювелирна на моменти техника у тези момчета изглеждаше, като на свинче - звънче на общия фон. Разминаванията в индивидуалните уменията на играчите ни от една страна и реализацията им ЗА отбора Черноморец от друга страна са толкова големи, че и на пътна карта не могат да се намерят.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта