Черноморец - Черно море FT. 1-0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море FT. 1-0

Мнениеот Bourgas » 20 юли 2013 09:24

Ако щете ми вярвайте, но момчетата пееха след мача в съблекалните.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12688
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море FT. 1-0

Мнениеот BRF » 20 юли 2013 10:05

Мача ми хареса!Черноморец отново има отбор!Ще ви радват с играта си!

Тралала
Мнения: 420
Регистриран на: 17 юни 2013 16:55

Re: Черноморец - Черно море FT. 1-0

Мнениеот Тралала » 20 юли 2013 11:36

Приличен мач. Радвам се за Петьо.

Не ми хареса обаче празния стадион.Срамота.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10882
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море FT. 1-0

Мнениеот ivan56 » 20 юли 2013 12:14

Тралала написа:Приличен мач. Радвам се за Петьо.

Не ми хареса обаче празния стадион.Срамота.


Заспал град пълен със хюмнета и селяци ходещи по чалготеки и носещи адидас.Които евентуално могат да отидат на мач ако играят ЦСКА или Левски.
Не срамота а трагедия.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Тралала
Мнения: 420
Регистриран на: 17 юни 2013 16:55

Re: Черноморец - Черно море FT. 1-0

Мнениеот Тралала » 20 юли 2013 13:25

Ами не знам....най-добрия град за живеене в България, според последните данни. Супер стадион, петък вечер, начало на първенството, подкрепа за любимия отбор....не разбирам.Явно съм сбъркан.

El greco
Мнения: 588
Регистриран на: 07 юли 2009 19:30
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море FT. 1-0

Мнениеот El greco » 20 юли 2013 14:26

Колега , и аз не го разбирам защо е така в Бургас .... Или май си имам за мен някакво обяснение ....
Всичко започва в онези далечни вече години , когато мустакатия чичко Портачанов научи бургазлии на безплатен вход . Това беше най - лесния начин да предизвика интереса към отбор , който никога до тогава не е припознавал като символ на града ни . И нали знаеш как е когато кучето се научи да яде л.... , няма отучване .Не само това , голяма част от хората си го смятат и до ден днешен дори като тяхно право , абе аз нали си дера гласа заради тях ....
За капак Балъков , дали някой друг не му го беше подсказал , реши да приложи същия метод за да акумулира посещаемост . След като добавиш към това и рязкото вдигани на цените след това .....ето ти последиците . Освен това последните лъкатушения в представянето на Бургаските отбори , непрестанното бълване на помия по Черноморец , финансовата ситуация в България , всичко това води до празни трибуни . Да не забравяме и една друга особеност , много Бургазлии са заети в сезонния бизнес . Тук принципа е ден година храни . Лично аз познавам поне 6 човека , които не дойдоха на мача защото трябваше да са на работа . А и петък вечер предлага далеч по - интересни забавления в средата на юли месец .....
Много хора ще ме упрекнат и ще кажат , че не съм прав , но нека видят каква ще е посещаемостта , следващата седмица и във Варна и в Бургас , пък защо не и в София . Не слагам в този кюп Пловдив . За мен това е град феномен и много ми се иска Бургаската публика поне мъничко да заприлича на тази под тепетата .
А за снощната футболна продукция ще кажа , че съм супер обнадежден за бъдещето на отбора ! Херо за пореден път показа , че знае как да сглоби отбор . Със сигурност футбола не беше от най - високо ниво , но си личеше , че новите попълнения имат умение и самочувствие . Впечетлен съм от Чико и центарлния защитник - бразилеца . Осама покри огромен периметър . Петър Атанасов направи страхотен дебют , напук на всички , които твърдяха , че бил много ялов футболист . Не мога да пропусна Лъчо Балтанов изяви се като истински лидер и поведе отбора . Голямо браво и на Ник Дашев !!! Черноморец ще го бъде !!!!

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море FT. 1-0

Мнениеот k.dimitrov » 20 юли 2013 15:33

Parmalat написа:
shotgun blues написа:Честита победа .Херо продължава да прави чудеса с тези футболисти ,които намира всеки трансферен прозорец .


Не бих бързал толкова.За цял мач имахе 1точен удар към вратата и тя взе че влезе.Бях скептичен към Петър Атанасов,но днес взе че вкара.Играе при нас като преотстъпен от Ботев Пловдив.Чико и Оливейра ми харесаха.И двамата се вписват доста бързо в отбора.За Мрабет ще трябва малко повече време.Определено с Фонеска атаката ни ще изглежда по друг начин,но както каза Херо 4 футболиста от новите не успяха да коартотекират за този мач така че на този етап съм доволен.Целта е максимум класиране на 7 място.Нека да влезем в първата седмица,а от там ще видим какво ще стане.Ник Дашев показа,че има голям потенциал.


Нима не забеляза, че Осама Мрабет игра опорен халф и както каза Коцето покри огромен периметър. Най-вече на него дължим това, че Черно море не успя да организира нито една атака през центъра. Освен това Осама имаше и персонална задача - опазването на Гошо Божилов. Изпълни я прекрасно. Божилов беше бледо копие на това, което показа пролетта в Бургас, когато стана герой на мача. Снощи - нито една ефикасна атака, нито един пробив, даже се стигна до това, че при опитите му за дрибъл, на второто докосване до топката Осама му я отнемаше. Направо го обезличи. Осама показа още, че може да пази и изнася топката, че има добър дрибъл и техника, въобще един от черноработниците в отбора, хора, които рядко получават похвали, но хора, които градят футбола и на тях се крепи постройката и тактиката на отбора.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море FT. 1-0

Мнениеот k.dimitrov » 20 юли 2013 15:42

El greco написа:
А за снощната футболна продукция ще кажа , че съм супер обнадежден за бъдещето на отбора ! Херо за пореден път показа , че знае как да сглоби отбор . Със сигурност футбола не беше от най - високо ниво , но си личеше , че новите попълнения имат умение и самочувствие . Впечетлен съм от Чико и центарлния защитник - бразилеца . Осама покри огромен периметър . Петър Атанасов направи страхотен дебют , напук на всички , които твърдяха , че бил много ялов футболист . Не мога да пропусна Лъчо Балтанов изяви се като истински лидер и поведе отбора . Голямо браво и на Ник Дашев !!! Черноморец ще го бъде !!!!


Да не пропускаме и Маркиньо, футболист, за който вече бях писал, че не блести постоянно, но избухва няколко пъти, които могат да решат мача. Вчера беше така, атаката по дясното крило и перфектния пас към Атанасов, не омаловажавам и прекрасното изпълнение на последния, дадоха крайния резултат от мача. И макар че Уатара беше отново познатия борец и двигател на атаките на отбора, ефективността на Маркиньо се оказа много по-висока.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море FT. 1-0

Мнениеот subzero » 20 юли 2013 21:58

Като цяло съм доволен от мача,особено от първото полувреме. Отбора показа желание. А огромната радост след последния съдийски сигнал ми дава надежди за един добър сезон.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море FT. 1-0

Мнениеот ntodorov » 20 юли 2013 22:06

До колкото разбирам мачът е бил нещо средно между морски шах, судоку, и футбол. Който е търсил чар в това не го е получил, който е търсил тактико-техническите детайли и заигравки от играта ги е намерил.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта