Програма на Черноморец за сезон 2013/2014 г.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

milen86
Мнения: 47
Регистриран на: 17 апр 2013 00:17
Контакти:

Re: Програма на Черноморец за сезон 2013/2014 г.

Мнениеот milen86 » 14 юни 2013 02:36

Bartolomej написа:
BRF написа:
Ivo-Chernomoretz написа:

Винаги съм се чудил,кой къде ще стои в третия кръг!

гостити са в клетката .. за тос мач ще има не повече от 2000 човека гаранция , тъй че никво значение нема да има кой де е

Мечтай си да сме в клетката на нашия си стадион. На стадиона всичко ще е в зелено.

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Програма на Черноморец за сезон 2013/2014 г.

Мнениеот Bourgas » 14 юни 2013 08:04

milen86 написа:
Bartolomej написа:
BRF написа:
Ivo-Chernomoretz написа:

Винаги съм се чудил,кой къде ще стои в третия кръг!

гостити са в клетката .. за тос мач ще има не повече от 2000 човека гаранция , тъй че никво значение нема да има кой де е

Мечтай си да сме в клетката на нашия си стадион. На стадиона всичко ще е в зелено.

Прав си, аз ще бъда със зелена фланелка.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Програма на Черноморец за сезон 2013/2014 г.

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 14 юни 2013 10:53

Да бъдете 2000 нещо не ми се вярва !
Но едно искам да запомните защото е много важно : ЛЮБОВТА КЪМ ОТБОРА НЕ СЕ ИЗМЕРВА В ТОВА КОЛКО ФЕНОВЕ ИМА , А КАКВО ТЕ БИХА НАПРАВИЛИ ЗА СВОЯ ОТБОР ! ;)

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Програма на Черноморец за сезон 2013/2014 г.

Мнениеот ntodorov » 14 юни 2013 11:21

milen86 написа:
Bartolomej написа:
BRF написа:
Ivo-Chernomoretz написа:

Винаги съм се чудил,кой къде ще стои в третия кръг!

гостити са в клетката .. за тос мач ще има не повече от 2000 човека гаранция , тъй че никво значение нема да има кой де е

Мечтай си да сме в клетката на нашия си стадион. На стадиона всичко ще е в зелено.

Милене. Не си малко момче, ако съдя по 86 след името ти. Мисли реално и обективно. Иначе можем да си пишем из форумите и басни, но нима си мислиш, че картинката ще бъде по-различна от следната:
- една група от 600-700 човека ще седят със семките в шепата и ще се чудят, какви са тия 150-200 активни чеЛовека облечени в зелено и псуващи шарана и какви са тези 100 активни человека облечени в синьо и викащи по мазута. До всите ония ще има и няколко помъдрели люде с по-спокойни страсти. Единственото, което обаче не ми е ясно е, къде ще бъдат отделени тези по-буйните групички с людЯ в млада, непорочна и чиста възраст, според, които всичко, което лети се яде и всичко, което върви се Йебе ?
ПС: Иначе, като символични гости в този мач е резонно да сте в сектора за гости, а Черноморец да е в домакинския и обратно в ответния мач...Освен, ако не сте заявили друг стадион за домакинствата, каквито слухове се носеха, но както писах и по - горе - НЕ ТРЯБВА да има бургазлии в "клетката" и то на стадион на, който поне 15 000 места ще бъдат неизползваеми в този мач... Дано да не съм прав де.
[offtopic]Всичко това, което съм писал със сигурност няма да важи, ако Община Бургас не "сътвори" ден на отворените врати в същия ден ( дори съм убеден, че ще се случи)...Те тогава всите ще си припомнят, колко изгодно им беше по Порточаново и малко от Балъковото време, а това дали стадиона ще бъде зелен или син - въпрос на индивидуална преценка, кой, какви парцалки ще си облече, но съм сигурен, че повечето народ ще бъдат с джапанки, чехли, и многоцветни ризи и тениски защото ще бъде горещо и задушно на този мач, а безплатното ( евентуално) шоу може да бъде съпътствано и с някоя и друга томбола или кебапче. Абе от това спортно съревнование - дивидентите ще бъдат от и към Общинската управа - евентуално. Пък вие си бройте, колко зелен или син може да бъде Бургас...[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Програма на Черноморец за сезон 2013/2014 г.

Мнениеот petkan » 14 юни 2013 14:59

BRF написа:Винаги съм се чудил,кой къде ще стои в третия кръг!

Аз пък десетки пъти съм казвал, че освен в двете малки, крайни групички, разделение в Бургас няма! Все още! Бургас не е нито София, нито Пловдив, нито дори Варна. При нас просто липсва историческото съперничество. Виждам нещата така - двете групички ще бъдат разделени в противоположни посоки, а масовият бургазлия ще заеме централните места. Проблема струва ми се ще е само в "масовостта" :( Ей за това трябва да се притесняваме ;)
[center]Изображение[/center]

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: Програма на Черноморец за сезон 2013/2014 г.

Мнениеот anker1878 » 16 юни 2013 00:46

petkan написа:
BRF написа:Винаги съм се чудил,кой къде ще стои в третия кръг!

Аз пък десетки пъти съм казвал, че освен в двете малки, крайни групички, разделение в Бургас няма! Все още! Бургас не е нито София, нито Пловдив, нито дори Варна. При нас просто липсва историческото съперничество. Виждам нещата така - двете групички ще бъдат разделени в противоположни посоки, а масовият бургазлия ще заеме централните места. Проблема струва ми се ще е само в "масовостта" :( Ей за това трябва да се притесняваме ;)

Масовоста е 0.
Третия кръг почиваме :!: :!: :!:

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Програма на Черноморец за сезон 2013/2014 г.

Мнениеот petkan » 16 юни 2013 01:18

anker1878 написа:
petkan написа:
BRF написа:Винаги съм се чудил,кой къде ще стои в третия кръг!

Аз пък десетки пъти съм казвал, че освен в двете малки, крайни групички, разделение в Бургас няма! Все още! Бургас не е нито София, нито Пловдив, нито дори Варна. При нас просто липсва историческото съперничество. Виждам нещата така - двете групички ще бъдат разделени в противоположни посоки, а масовият бургазлия ще заеме централните места. Проблема струва ми се ще е само в "масовостта" :( Ей за това трябва да се притесняваме ;)

Масовоста е 0.
Третия кръг почиваме :!: :!: :!:

Абе няма да почиваме, но за съжаление, на тези другите ще им се налага да играят...... тото през сезона :? Такива са засега перспективите.
[center]Изображение[/center]

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: Програма на Черноморец за сезон 2013/2014 г.

Мнениеот anker1878 » 16 юни 2013 14:57

petkan написа:
anker1878 написа:
petkan написа:
BRF написа:Винаги съм се чудил,кой къде ще стои в третия кръг!

Аз пък десетки пъти съм казвал, че освен в двете малки, крайни групички, разделение в Бургас няма! Все още! Бургас не е нито София, нито Пловдив, нито дори Варна. При нас просто липсва историческото съперничество. Виждам нещата така - двете групички ще бъдат разделени в противоположни посоки, а масовият бургазлия ще заеме централните места. Проблема струва ми се ще е само в "масовостта" :( Ей за това трябва да се притесняваме ;)

Масовоста е 0.
Третия кръг почиваме :!: :!: :!:

Абе няма да почиваме, но за съжаление, на тези другите ще им се налага да играят...... тото през сезона :? Такива са засега перспективите.

Най-сигурните 3 - точки за акулите в първия полусезон.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Програма на Черноморец за сезон 2013/2014 г.

Мнениеот ntodorov » 03 юли 2013 12:59

Не остана.
17 дена до началото на Шампионата, са като 17 мига...от пролетта.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Въкито
Мнения: 112
Регистриран на: 28 юни 2013 22:53
Контакти:

Re: Програма на Черноморец за сезон 2013/2014 г.

Мнениеот Въкито » 03 юли 2013 13:06

ntodorov написа:Не остана.
17 дена до началото на Шампионата, са като 17 мига...от пролетта.

Колко е хубаво човек да си знае програмата! :(


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта