Черноморец иска наказание за Левски заради Херо

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14233
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Черноморец иска наказание за Левски заради Херо

Мнениеот damyanov1963 » 30 май 2013 17:01

Да обичайно и ти няма да видиш Лефски шампион ;)

Аз съм го виждал много пъти, за разлика от тебе - черноморец
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Черноморец иска наказание за Левски заради Херо

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 30 май 2013 17:03

damyanov1963 написа:Да обичайно и ти няма да видиш Лефски шампион ;)

Аз съм го виждал много пъти, за разлика от тебе - черноморец


Аз мога да не съм го виждал , ама си обичам отбора и милея за него ! В Черноморец за разлика от Левски се работи много по приятно и затова Херо няма да дойде при вас ! Това е жив и здрав

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Черноморец иска наказание за Левски заради Херо

Мнениеот Lyubaka01 » 30 май 2013 17:03

damyanov1963 написа:от Lyubaka01 на 30 Май 2013 14:12

Много ми е странно-левскарите скачаха на цесекарите заради многобройните им юридически измъквания за да не плащат това или онова. Сега обаче, когато те са в нарушение, почват по абсолютно същия начин да го увъртат-то не били преговори, а бил приятелски лаф и т.н. Всички сме наясно, че това е трудно доказуемо и до наказания няма да се стигне, но също така, колкото и да се правите на луди, сами разбирате, че направеното от Ивчо Тоневия не е особено редно...

Тогава, какво трябва да бъде наказанието на Челси, че се разбра с Моуриньо, преди да му е изтекъл договора с Реал? И ти по-добре си се радвай на служебното ви оставане в А група, а не се тревожи за Левски.

Ти си много зле-какво общо има служебното ни оставане в А-група(на което между другото точно аз НЕ се радвам) с Херо и Левски. Ако това 1963 в ника ти е набора ти, би трябвало да знаеш един виц от съветско време завършващ с "... а вие защо си биете негрите". Надявам се да ме разбереш какво имам предвид.
Пък за Челси-няма никакъв проблем да се преговаря с треньор с неизтекъл договор, НО при определени условия. Ти как мислиш, дали Реал нямаше да реагират, ако искаха да задържат Моуриньо?

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14233
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Черноморец иска наказание за Левски заради Херо

Мнениеот damyanov1963 » 30 май 2013 17:10

Благодаря, и ти също, а Херо си го дръжте щом толкова си го обичате, само че той преди това не баше ли от градския ви съперник, и освен това се съмнявам, че може да намерите някакви правни доводи с които да накажат Левски.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Черноморец иска наказание за Левски заради Херо

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 30 май 2013 17:11

damyanov1963 написа:Благодаря, и ти също, а Херо си го дръжте щом толкова си го обичате, само че той преди това не баше ли от градския ви съперник, и освен това се съмнявам, че може да намерите някакви правни доводи с които да накажат Левски.


Цяла България знае , че Херо е най - добрият ! Иначе не искам да се нареждаме жив и здрав и успехи ! ;)

Потребителски аватар
ihalamadrid
Мнения: 538
Регистриран на: 30 апр 2012 23:00
Skype: vamosmadrid
Местоположение: Сантяго Бернабеу
Контакти:

Re: Черноморец иска наказание за Левски заради Херо

Мнениеот ihalamadrid » 30 май 2013 17:17

Ааа? Лефски?? Наказание??? Дааа бееееееее!!! :!:
uppercut написа:
джони написа:тоя момент с тоалентана е култов :) :) някакво момче 50 кила върви към някакви чички,всички с нациски татуси и по над 100 кила,а ония се насраха и дават задна и търсят помощ от вратата на тоалетната

:-D

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14233
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Черноморец иска наказание за Левски заради Херо

Мнениеот damyanov1963 » 30 май 2013 17:18

Пък за Челси-няма никакъв проблем да се преговаря с треньор с неизтекъл договор, НО при определени условия. Ти как мислиш, дали Реал нямаше да реагират, ако искаха да задържат Моуриньо?
Аватар
Lyubaka01 Мнения: 1359Регистриран на: 20 Ное 2009 07:31

Аз мисля, че няма нищо нередно в това някой да се обади на друг и да му предложи работа, а щом Херо е отказал значи въпроса е приключен, според тебе на какво основание ще накажат Левски?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Черноморец иска наказание за Левски заради Херо

Мнениеот Lyubaka01 » 30 май 2013 17:23

damyanov1963 написа:Пък за Челси-няма никакъв проблем да се преговаря с треньор с неизтекъл договор, НО при определени условия. Ти как мислиш, дали Реал нямаше да реагират, ако искаха да задържат Моуриньо?
Аватар
Lyubaka01 Мнения: 1359Регистриран на: 20 Ное 2009 07:31

Аз мисля, че няма нищо нередно в това някой да се обади на друг и да му предложи работа, а щом Херо е отказал значи въпроса е приключен, според тебе на какво основание ще накажат Левски?

Няма да ги накажат именно защото няма как да се докаже, че това се е случило. Иначе има наредба ли е, какво ли е там(ако имаш желание-порови се, аз нямам) според която ако на играч(или треньор) остават повече от(ако не се лъжа) 6 месеца по договора, други клубове нямат право да преговарят с него без разрешение от клуба-собственик...

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14233
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Черноморец иска наказание за Левски заради Херо

Мнениеот damyanov1963 » 30 май 2013 17:26

Няма да ги накажат именно защото няма как да се докаже, че това се е случило. Иначе има наредба ли е, какво ли е там(ако имаш желание-порови се, аз нямам) според която ако на играч(или треньор) остават повече от(ако не се лъжа) 6 месеца по договора, други клубове нямат право да преговарят с него без разрешение от клуба-собственик...
Аватар
Lyubaka01 Мнения: 1360Регистриран на: 20 Ное 2009 07:31

И аз нямам желание, за това ще се съглася с тебе ;)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Черноморец иска наказание за Левски заради Херо

Мнениеот Кашчей » 30 май 2013 17:27

damyanov1963 написа:Пък за Челси-няма никакъв проблем да се преговаря с треньор с неизтекъл договор, НО при определени условия. Ти как мислиш, дали Реал нямаше да реагират, ако искаха да задържат Моуриньо?
Аватар
Lyubaka01 Мнения: 1359Регистриран на: 20 Ное 2009 07:31

Аз мисля, че няма нищо нередно в това някой да се обади на друг и да му предложи работа, а щом Херо е отказал значи въпроса е приключен, според тебе на какво основание ще накажат Левски?


На какво основание ПСЖ иска 7 млн евро от Реал за Анчелоти?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта