Черноморец (Бургас) - Локомотив (София) FT. 3-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Не всичко е пари!!!

Мнениеот tsonpen » 20 май 2013 12:32

ivan56 написа:Те са за малко в този занаят. И никой не знае колко ще останат.

Никой, но авторът знае! ;)
Браво, че пишете добри думи за Херо, но защо трябва да се нахвърляте върху останалите? Сигурен съм, че самият Херо мисли различно за колегите си и ги уважава.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Levskar_90
Мнения: 4214
Регистриран на: 05 авг 2009 10:40
Местоположение: Варна

Re: Не всичко е пари!!!

Мнениеот Levskar_90 » 20 май 2013 12:35

Как не всичко е пари ? Я вижте Лудогорец с пари си купиха титла и купа 8-)
ЛЕВСКИ - ОТБОРА НА НАРОДА

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Не всичко е пари!!!

Мнениеот ivan56 » 20 май 2013 12:59

tsonpen написа:
ivan56 написа:Те са за малко в този занаят. И никой не знае колко ще останат.

Никой, но авторът знае! ;)
Браво, че пишете добри думи за Херо, но защо трябва да се нахвърляте върху останалите? Сигурен съм, че самият Херо мисли различно за колегите си и ги уважава.


Нещо май се засегна за Петев а господин професоре?
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Не всичко е пари!!!

Мнениеот tsonpen » 20 май 2013 13:10

ivan56 написа:
tsonpen написа:
ivan56 написа:Те са за малко в този занаят. И никой не знае колко ще останат.

Никой, но авторът знае! ;)
Браво, че пишете добри думи за Херо, но защо трябва да се нахвърляте върху останалите? Сигурен съм, че самият Херо мисли различно за колегите си и ги уважава.


Нещо май се засегна за Петев а господин професоре?


Какъв е проблемът някой да направи забележка срещу дежурното повсеместно оплюване, вместо всички да си мълчат като да не казвам какво. Но пък някой като се обади и ще се намери дежурен хапльо да пита "ти защо се обаждаш?".
Идеята ми е, че няма нужда да се унизяват едни хора, за да изпъкне друг. За съжаление други идеи на журналистчето не са му дошли. Понякога имам чувството, че имат готови шаблони на компютрите си и само заместват кой е лошият, кой добрият, кой успял, кой не. Днес бяло, утре черно, правим тиража.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Не всичко е пари!!!

Мнениеот tsonpen » 20 май 2013 13:15

Levskar_90 написа:Как не всичко е пари ? Я вижте Лудогорец с пари си купиха титла и купа 8-)

Вие поне наполовина да играехте толкова добре, колкото Лудогорец игра миналата година, да имаш основание нещо да кажеш. Пък и тая поне да имахте не 30, 28 истински кръга да имахте, да имаш някакво покритие. Отбор, който с една точка преднина в 28-и кръг се обявява за шампион и половината съдии наказани от мачовете в които е играл ми се вижда доста съмнителен.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Не всичко е пари!!!

Мнениеот ivan56 » 20 май 2013 13:19

tsonpen написа:
ivan56 написа:
tsonpen написа:
ivan56 написа:Те са за малко в този занаят. И никой не знае колко ще останат.

Никой, но авторът знае! ;)
Браво, че пишете добри думи за Херо, но защо трябва да се нахвърляте върху останалите? Сигурен съм, че самият Херо мисли различно за колегите си и ги уважава.


Нещо май се засегна за Петев а господин професоре?


Какъв е проблемът някой да направи забележка срещу дежурното повсеместно оплюване, вместо всички да си мълчат като да не казвам какво. Но пък някой като се обади и ще се намери дежурен хапльо да пита "ти защо се обаждаш?".
Идеята ми е, че няма нужда да се унизяват едни хора, за да изпъкне друг. За съжаление други идеи на журналистчето не са му дошли. Понякога имам чувството, че имат готови шаблони на компютрите си и само заместват кой е лошият, кой добрият, кой успял, кой не. Днес бяло, утре черно, правим тиража.


Къде видя в статията някой да бъде оплюван и унизен? Идеята на статията е че има много по важни неща от купи и титли а ма явно ти не можеш да схванеш.С теб не ми се влиза в спор защото си завършен философ и винаги на бялото ще кажеш черно.Статията е за Херо не за Петев.Капиш?
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Не всичко е пари!!!

Мнениеот tsonpen » 20 май 2013 13:40

ivan56 написа:Къде видя в статията някой да бъде оплюван и унизен? Идеята на статията е че има много по важни неща от купи и титли а ма явно ти не можеш да схванеш.С теб не ми се влиза в спор защото си завършен философ и винаги на бялото ще кажеш черно.Статията е за Херо не за Петев.Капиш?


Статията визира и други имена, които са назовани директно. Авторът избира лесния, но подъл начин на противопоставянето. Казва ни кои млади специалисти за колко щели да останат във футбола, като ги сравнява с доказан специалист с опит от който при това те са се учили. В същото време не му стига пипето и в две поредни изречения си противоречи. Те били за малко, но никой не знаел колко щели да останат. Това схвана ли го?
А ти защо си я постнал тази статия? Не е ли за коментар? Или да се коментира само с коментари, които ти харесват?
Отбелязвам, че тази статия си беше отделна тема и затова я коментирах. След това модератор я е преместил тук. Да не каже някой сега какво ви се меся в темата за мача. Че вече не знам в какво още ще ме упрекнете.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Не всичко е пари!!!

Мнениеот ivan56 » 20 май 2013 14:11

tsonpen написа:
ivan56 написа:Къде видя в статията някой да бъде оплюван и унизен? Идеята на статията е че има много по важни неща от купи и титли а ма явно ти не можеш да схванеш.С теб не ми се влиза в спор защото си завършен философ и винаги на бялото ще кажеш черно.Статията е за Херо не за Петев.Капиш?


Статията визира и други имена, които са назовани директно. Авторът избира лесния, но подъл начин на противопоставянето. Казва ни кои млади специалисти за колко щели да останат във футбола, като ги сравнява с доказан специалист с опит от който при това те са се учили. В същото време не му стига пипето и в две поредни изречения си противоречи. Те били за малко, но никой не знаел колко щели да останат. Това схвана ли го?
А ти защо си я постнал тази статия? Не е ли за коментар? Или да се коментира само с коментари, които ти харесват?
Отбелязвам, че тази статия си беше отделна тема и затова я коментирах. След това модератор я е преместил тук. Да не каже някой сега какво ви се меся в темата за мача. Че вече не знам в какво още ще ме упрекнете.


Да статията везира други имена да се направи разлика а ма ти това не можеш да го схванеш и това ти е проблема.Когато направят 20 години в треньорството тогава ще се говори за тях засега са "господин НИКОЙ".Кои са тези млади специалисти? Петев ,Митов ,Кокала ли ,единия все някой друг му е виновен за провалите при всичките благоприятни условия за развитие и съдийски комфорт,или другия който за един мач го изкараха най добрия треньор на България със два спечелени мача на късмет в последните минути или Кокала който целия свят е против него където ида отиде.КОЙ?
Колкото и да ти е неприятно в момента те нямат място за сравнение с Херо.Кокала е пътник,Митов след два мача ще бъде разпънат на кръст,Петев си мисляче доверието към него вече е изчерпано.Два истински мача в годината и ги загуби защото е страхливец.И срещу Динамо и Левски имахте по добрия отбор но нямахте Херо ;)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (София) FT. 3-1

Мнениеот ntodorov » 20 май 2013 14:22

Какви 300 души !!!??? На мача ги броих бяхте 154 човека , точно !

...С вас бяхме 300. :mrgreen:
Ние си ходим по 20 - двадесет на мач. :)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (София) FT. 3-1

Мнениеот favaca8888 » 20 май 2013 14:52

ntodorov написа:
Какви 300 души !!!??? На мача ги броих бяхте 154 човека , точно !

...С вас бяхме 300. :mrgreen:
Ние си ходим по 20 - двадесет на мач. :)


Не се праи на ощипан 8-) Най-мразя да ми вадят статистика в стил "Гонг", да удесеторяват публиката.
Иначе коментара ти за мача е абсолютно точен и обективен. ;)

Само че компания в Б група можете и ВИЕ да ни правите, съмнява ме Черноморец и Нефтохимик да играят в "А" група едновременно. ;)
А и в събота се убедих че отбора на Бургас определено не сте Вие , а Нефтохимик. В това хубаво време да сте толкова малко е наистина срамно :oops:
Чакаме решението на Събев, успех Ви желая.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта