Ще има ли Бургаско дерби от 2013-2014

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Ще има ли Бургаско дерби от 2013-2014

Мнениеот ivan56 » 11 май 2013 14:30

Green Fighters написа:Така като ви гледам комплексираните писаници май вие сте пришълците ;) Отричате и изкривявате истината :oops: По времето когато Нефтохимик имаше свободен вход, вие също имахте(гарантирам на 100%). И май вие като новобургазлии си нямате на идея, че стадиона е строен за Нефтохимик и на него от датата на откриването си играе само и единствено Нефтохимик ;) Скоро и там няма да бъдете ;) Поне в А окръжна няма да ви е необходим толкова хубав стадион.


Дойдоха селяните от селата и построиха завод Нефтохим.И после на същите тези селяни им построиха ст.Нефтохимик .да има къде да играе работническото отборче.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Ще има ли Бургаско дерби от 2013-2014

Мнениеот petkan » 11 май 2013 14:41

Оакването продължава :(
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Blucerchiati
Мнения: 52
Регистриран на: 08 май 2013 20:57
Контакти:

Re: Ще има ли Бургаско дерби от 2013-2014

Мнениеот Blucerchiati » 11 май 2013 17:00

Green Fighters написа:Така като ви гледам комплексираните писаници май вие сте пришълците ;) Отричате и изкривявате истината :oops: По времето когато Нефтохимик имаше свободен вход, вие също имахте(гарантирам на 100%). И май вие като новобургазлии си нямате на идея, че стадиона е строен за Нефтохимик и на него от датата на откриването си играе само и единствено Нефтохимик ;) Скоро и там няма да бъдете ;) Поне в А окръжна няма да ви е необходим толкова хубав стадион.

мда като един новобурГъзлия нормално да не занеш историята на футбола в Бургас .

Потребителски аватар
Green Fighters
Мнения: 120
Регистриран на: 09 май 2013 12:47
Местоположение: Б У Р Г А С
Контакти:

Re: Ще има ли Бургаско дерби от 2013-2014

Мнениеот Green Fighters » 11 май 2013 22:39

Изключително си оригинален.
[center]Изображение[/center]

БУРГАС Е НА НЕФТОХИМИК

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Ще има ли Бургаско дерби от 2013-2014

Мнениеот Bourgas » 11 май 2013 23:08

Green Fighters написа:Изключително си оригинален.

Един въпрос към теб, защо не пробваш да си изливаш енергията някъде, където да привличаш публика за зелен Бургас, а нас тука 20-те шарана от Марш в Комлука, Айтос, Бургас да не се пробваш да ни промиваш мислите с измислици?
Можеш да промиеш мозъците на тези, които не знаят, знаещите само ще ги откажеш от градивен спор с теб. Съвет ти давам, безплатно като нашите билети през 90-те ;)
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Green Fighters
Мнения: 120
Регистриран на: 09 май 2013 12:47
Местоположение: Б У Р Г А С
Контакти:

Re: Ще има ли Бургаско дерби от 2013-2014

Мнениеот Green Fighters » 11 май 2013 23:28

Първо да те питам защо ме цитираш след като пишеш непосредствено след мен? Не съм дошъл да промивам 20-те шарани, таранки, рибоци и т.н. , а отговарям в темите свързани с Нефтохимик. Следя форумите на гонг от няколко години, но след като нямаме подфорум тук никога не съм и пишел. Можеш да видиш, че съм регистриран ден-два след като се пуснахте новината, че влизаме в А група и пуснахте тук във вашият подфорум.
Второ бъди сигурен, че доста голяма енергия отделям за пропаганда ЗА Нефтохимик :)
[center]Изображение[/center]

БУРГАС Е НА НЕФТОХИМИК

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Ще има ли Бургаско дерби от 2013-2014

Мнениеот Bourgas » 11 май 2013 23:33

Green Fighters написа:Първо да те питам защо ме цитираш след като пишеш непосредствено след мен? Не съм дошъл да промивам 20-те шарани, таранки, рибоци и т.н. , а отговарям в темите свързани с Нефтохимик. Следя форумите на гонг от няколко години, но след като нямаме подфорум тук никога не съм и пишел. Можеш да видиш, че съм регистриран ден-два след като се пуснахте новината, че влизаме в А група и пуснахте тук във вашият подфорум.
Второ бъди сигурен, че доста голяма енергия отделям за пропаганда ЗА Нефтохимик :)

Цитирам те, за да знаеш, че пиша на теб.
Аз лоша дума за отбора на Нефтохимик няма да кажа. Сега ще си имате и вие подфорум, където можете да си пишете наволя, без някой да ви прави проблем. Тук никога няма да видиш лошо отношение, което не е предизвикано. А за пропагандата... Сигурен съм ;) Даже съм убеден, че се познаваме.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Green Fighters
Мнения: 120
Регистриран на: 09 май 2013 12:47
Местоположение: Б У Р Г А С
Контакти:

Re: Ще има ли Бургаско дерби от 2013-2014

Мнениеот Green Fighters » 11 май 2013 23:38

Няма такъв шанс ;)
[center]Изображение[/center]

БУРГАС Е НА НЕФТОХИМИК

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Ще има ли Бургаско дерби от 2013-2014

Мнениеот Bourgas » 11 май 2013 23:39

Green Fighters написа:Няма такъв шанс ;)

Добре, предполагам просто.
Кажи ми често, би ли приел Нефтохимик с червено-белите екипи?
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Green Fighters
Мнения: 120
Регистриран на: 09 май 2013 12:47
Местоположение: Б У Р Г А С
Контакти:

Re: Ще има ли Бургаско дерби от 2013-2014

Мнениеот Green Fighters » 11 май 2013 23:43

Много ясно, че не бих. Знам накъде биеш. Както не приехме розовите екипи, така не бихме приели и червено-бели. Традициите трябва да се спазват, а не всеки спонсор да си прави фирмено отборче с името и цветовете.
А ти как приемаш новата Ви емблема?
[center]Изображение[/center]

БУРГАС Е НА НЕФТОХИМИК


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта