Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 0-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 0-1

Мнениеот k.dimitrov » 02 май 2013 23:44

Става, сега са почивни дни, можем да се организираме.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 0-1

Мнениеот ntodorov » 03 май 2013 11:04

Вече някои хора ни го казаха, като искаме да идват след мача, да отидем на една тренировка и да ги попитаме, защо не го правят. Колко от нас се грабнаха и отидоха. А защо не се замислим, защо тези, които идваха след всеки мач, сега не идват. Дали причината не е в нас, че винаги се правим на всезнайковци и понякога хулим и обвиняваме просто така, защото ни е кеф

Категорично съм против...Да отида на тренировка и да питам Паланков, защо не ме поздравява след мач ???
Никога няма да го направя. Тези неща не се натрапват и никой не трябва да се
задължава да го прави. Тези неща не се учат, те се възпитават в ранна възраст.
Ники. Аз, ти, третия и петстотния на стадиона не трябва да се чувстваме виновни за този факт. Докато е така - ние публиката ще си бъдем
в позицията на деветата дупка на кавала за футболистите. Може би пиша и мисля така, защото знам, какво означава
(в Германия да речем) един футболист и, какво ще му коства, ако пренебрегне фен, журналист или отбегне автограф...Свършва с футбола.
Но на това германеца е учен първо от родителите си, след това от първия си трЕнер, а и е видно, че нито му пречи да го прави, нито му окапват ушите или краката
от този факт.
А защо не се замислим, защо тези, които идваха след всеки мач, сега не идват. Дали причината не е в нас, че винаги се правим на всезнайковци и понякога хулим и обвиняваме просто така, защото ни е кеф.

ПС: А защо футболистите ни не се замислят защо ги "хулим" ? Въпреки, че надали "хулим" е най-правилния израз на недоволството ни относно старанието на играчите ни и незачитането ни от тяхна страна. :roll:
Спирам с тази тема. Това е моето мислене и никой не трябва да се ангажира с него.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 0-1

Мнениеот k.dimitrov » 03 май 2013 12:15

[quote="ntodorov"]
Тези неща не се учат, те се възпитават в ранна възраст.
Но на това германеца е учен първо от родителите си, след това от първия си трЕнер, [quote]

Сам си даваш отговора. И кой е виновен. Футболиста или системата, която го е възпитавала.
[quote="ntodorov"]
Категорично съм против...Да отида на тренировка и да питам Паланков, защо не ме поздравява след мач ???
Никога няма да го направя. Тези неща не се натрапват и никой не трябва да се
задължава да го прави. [quote]
Не е задължително да бъде на тренировка, може да бъдат поканени на среща с нас. Защо на среща с Киряков може да ходим, а на среща с футболистите не. Явно връзката между нас и тях е прекъсната. Никога няма да изясним причината за това, ако не осъществим контакт. Кое ни дава право да приемаме нашето мнение за меродавно, без да изслушаме тяхното. Само в разговори може да се постигне взаимно разбиране. Дали в Ботев и Локо Пд, Миньор, Ботев Вр, Берое и др. отбори не се прави това? Да вметна, когато есента посетих Ноу Камп, там има книга, в която се вписват мненията на феновете при срещите с футболистите, които са ежемесечни.
[quote="ntodorov"]
Ники. Аз, ти, третия и петстотния на стадиона не трябва да се чувстваме виновни за този факт. [quote]
Никога не съм се чувствал виновен и няма да се почувствам, но това не ми дава право да смятам, че отсрещната страна е виновна. Правата на всеки от нас са еднозначни и неприкосновени. Никой не е виновен пред другия. Но може да се направи така, че разминаванията да се изчистят и да избегнем чувството за виновност
[quote="ntodorov"] Може би пиша и мисля така, защото знам, какво означава
(в Германия да речем) един футболист и, какво ще му коства, ако пренебрегне фен, журналист или отбегне автограф...Свършва с футбола.[quote]
Да, Нейчо, ама не сме в Германия. Изискванията към футболистите са други, ама и правата, и облагите им са други. А и договорите, и правилата се спазват. Защо ли нашите футболисти като заиграят в Германия (или въобще на Запад), започват да мислят и действат като тамошните футболисти. Значи проблемът не е само във възпитанието, а и в системата, в която се трудиш, конкретно упражняваш професията футболист.
Последна промяна от k.dimitrov на 03 май 2013 23:59, променено общо 2 пъти.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 0-1

Мнениеот k.dimitrov » 03 май 2013 12:29

Относно Преслав. Да, беше слаб, но за пръв път го видях да направи 3-4 неща едно след друго без да изгуби топката. Поемаше технично високи топки, сваляше ги, гардираше и след това направи няколко успешни паса към съотборници. Особенно качествен беше извеждащия пас към дясното крило, на който не реагираха Ванчо и Башлиев(явно всеки от тях очакваше другия да тръгне към топката).


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта