Черноморец (Бургас) - Черно Море (Варна) FT. 3-3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Черно Море (Варна) FT. 3-3

Мнениеот k.dimitrov » 18 апр 2013 23:52

ntodorov написа:
Нейчо, за първото положение варналии оспорват, че им бил отменен редовен гол. Всъщност Идалго явно игра с ръка, защото нашите вдигнаха ръце и спряха да играят, съдията свири преди нападателят да отправи топката във вратата, а и той прие решението на съдията. Ние не му обърнахме внимание, защото гола влезе след сигнала на съдията, в неигрова обстановка.

Смятай, щом въобще нямам спомен за това положение...и още не мога да се сетя за него... :mrgreen:
При второто положение, когато Идалго ни вкара гола след центрирането на Райков и ние обвинихме Венко, че не стои на бека си, и Траян, че не притисна Райков и му даде възможност да центрира, то Херо обвинява Юсеф,

Според мен/нас Траян имаше вина, че не понатисна Райков, въпреки, че всичко започна от липсата на Венко в своята зона. Юсеф ми е енигма. Останах с впечатлението, че взимаме градивен халф, а на практика сме си купили... ляв бег. Може това момче да е играло в тази зона, но определено си мисля ( вътрешно убеждение без основания някакви), че там се чувства неловко, подобно на бакалин пред фискален апарат.


Прав си, Юсеф явно в момента запълва дупката на левия ни защитен фланг, а докато нямахме разиграващ халф, то в момента имаме много - Лъчо, Ванчо, Гаел, Дрянов, Юсеф, Лола.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Черно Море (Варна) FT. 3-3

Мнениеот petkan » 19 апр 2013 00:45

Кво го дъвчите тоя мач още :shock:
До 20-тата минута мачът беше един, след нея - съвсем друг. Тва е!
[offtopic]Разликата - Уатара ;)[/offtopic]
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта