Целите пред Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Целите пред Черноморец

Мнениеот petkan » 09 апр 2013 00:36

Искам си Акаунта написа:
petkan написа:Заповядай! Кво са за теб има-няма 200 км. :)

Няма ли да се завърнеш дотогава :roll:

Тц.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: Целите пред Черноморец

Мнениеот Искам си Акаунта » 09 апр 2013 00:54

petkan написа:
Искам си Акаунта написа:
petkan написа:Заповядай! Кво са за теб има-няма 200 км. :)

Няма ли да се завърнеш дотогава :roll:

Тц.

Ми ... по нататък тогава . Стига да не си забравиш теорията 8-)

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Целите пред Черноморец

Мнениеот ntodorov » 09 апр 2013 09:04

Хип-хип ураааа. Черноморец шампион !!!!
[offtopic]Сънувах хубав сън. Черноморец стана шампион...Тръгнах си от стадиона с нещо, като совалка и пихме кафе на междинна станция близо до луната. :| Сънувах цветно. Стадиона светеше с лед диоди, а хвърчащи стюарди ни раздаваха слънчоглед във фунийки от вестници. Топката беше червена, а голмайсторът ни беше бяло момче. След мача някой го подхвърли от радост и момчето преодоля гравитацията, като до края на сънят ми не се върна на земята. Странен сън, странна симбиоза, но много истински, като усещане и изживяване.:P....................... :cry: Съмняваме обаче, че това ще се случи нявга в друго време и друг живот. Тогава ще го изживея, като Дежа ву най-вероятно, но пък сега вече съм обнадежден, че имаме бъдеще де. :P[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Целите пред Черноморец

Мнениеот petkan » 09 апр 2013 12:12

ntodorov написа:Хип-хип ураааа. Черноморец шампион !!!!
[offtopic]Сънувах хубав сън. Черноморец стана шампион...Тръгнах си от стадиона с нещо, като совалка и пихме кафе на междинна станция близо до луната. :| Сънувах цветно. Стадиона светеше с лед диоди, а хвърчащи стюарди ни раздаваха слънчоглед във фунийки от вестници. Топката беше червена, а голмайсторът ни беше бяло момче. След мача някой го подхвърли от радост и момчето преодоля гравитацията, като до края на сънят ми не се върна на земята. Странен сън, странна симбиоза, но много истински, като усещане и изживяване.:P....................... :cry: Съмняваме обаче, че това ще се случи нявга в друго време и друг живот. Тогава ще го изживея, като Дежа ву най-вероятно, но пък сега вече съм обнадежден, че имаме бъдеще де. :P[/offtopic]

[offtopic]Хахахахаха, имаме си и Станислав Лем тук :P
А като се събуди, пръстите ти бяха ли в контакта? :mrgreen:
Всъщност, по прическата ще те познаем.[/offtopic]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Целите пред Черноморец

Мнениеот ntodorov » 09 апр 2013 14:37

Хахахахаха, имаме си и Станислав Лем тук
А като се събуди, пръстите ти бяха ли в контакта?
Всъщност, по прическата ще те познаем.

К'во говориш ?
Тази нощ се надявам на същия сън барем да видя награждаването...
Тази тема вече да отива в архива...Аз "прогледнах" в бъдещето и ви запознах с перспективите. Някакви си тук
кратковременни прогнози или цели вече не ме вълнуват. Над тези неща съм. От тази заран. :mrgreen:
[offtopic]Допускам обаче вариант да се изумявам или свише да ме "открехват" за друга форма на живот в различно измерение. Ще се чуе. :mrgreen:[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: Целите пред Черноморец

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 09 апр 2013 18:19

ntodorov написа:Хип-хип ураааа. Черноморец шампион !!!!
[offtopic]Сънувах хубав сън. Черноморец стана шампион...Тръгнах си от стадиона с нещо, като совалка и пихме кафе на междинна станция близо до луната. :| Сънувах цветно. Стадиона светеше с лед диоди, а хвърчащи стюарди ни раздаваха слънчоглед във фунийки от вестници. Топката беше червена, а голмайсторът ни беше бяло момче. След мача някой го подхвърли от радост и момчето преодоля гравитацията, като до края на сънят ми не се върна на земята. Странен сън, странна симбиоза, но много истински, като усещане и изживяване.:P....................... :cry: Съмняваме обаче, че това ще се случи нявга в друго време и друг живот. Тогава ще го изживея, като Дежа ву най-вероятно, но пък сега вече съм обнадежден, че имаме бъдеще де. :P[/offtopic]

Аз пък сънувах че са открили "Черноморец Арена" :mrgreen: Кво,не вярваш ли?! Ми ето.... http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... bS1qk#t=2s
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Целите пред Черноморец

Мнениеот petkan » 13 апр 2013 11:57

А на мен ми се струва, че тази тема отново ще изплува на повърхноста!
Ай Акули!!!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: Целите пред Черноморец

Мнениеот Искам си Акаунта » 13 апр 2013 19:37

petkan написа:А на мен ми се струва, че тази тема отново ще изплува на повърхноста!
Ай Акули!!!

Дааа ... ще изплува . Наближава време за искане на оставки ;)

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10847
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Целите пред Черноморец

Мнениеот ivan56 » 15 апр 2013 13:03

Искам си Акаунта написа:
petkan написа:А на мен ми се струва, че тази тема отново ще изплува на повърхноста!
Ай Акули!!!

Дааа ... ще изплува . Наближава време за искане на оставки ;)


Почакай още малко:
Киряков -Да не забравяме, че първенството не е свършило. Трудните мачове за Черноморец отминаха и разчитаме на серия от победи, която ще ни върне отново сред претендентите за тройката.
Киряков-Да, Черноморец ще го бъде. Сигурни сме, че целите, които ще си начертаем през лятото ще бъдат отново класиране в тройката, а защо не и спечелване на Купата на България.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: Целите пред Черноморец

Мнениеот Искам си Акаунта » 15 апр 2013 18:10

ivan56 написа:
Искам си Акаунта написа:
petkan написа:А на мен ми се струва, че тази тема отново ще изплува на повърхноста!
Ай Акули!!!

Дааа ... ще изплува . Наближава време за искане на оставки ;)


Почакай още малко:
Киряков -Да не забравяме, че първенството не е свършило. Трудните мачове за Черноморец отминаха и разчитаме на серия от победи, която ще ни върне отново сред претендентите за тройката.
Киряков-Да, Черноморец ще го бъде. Сигурни сме, че целите, които ще си начертаем през лятото ще бъдат отново класиране в тройката, а защо не и спечелване на Купата на България.

А , не съм се разбързал ... пък и те оставките могат да ги искат само феновете . Като му чета интервюто на адвокатина в другата тема мога да обобщя следното .
1. Черноморец продължава да се бори за тройката това първенство .
2. Обявени са целите за следващото - място в тройката и спечелване на купата .
3. Финансовото състояние на отбора се подобрява със всяка изминала година ... това че клуба е декапитализиран и дълговете растат са подробности без значение .
4. По думите му - Черноморец са пред договор е поне една дузина нови играчи .
Честно казано - прихванах от неговия ентусиазъм и си поставих лични цели за себе си . До края на май другата година да организирам и осъщества една оргийка в тесен кръг включваща както следва :
Моя милост
Анджелина Джоли
Меган Фокс
Кейт Бекинсейл
и Джесика Алба ...
Без да подценявам отбора ... смея да твърдя , че моята цел е по-реалистична . ;)


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта