Който иска в Черноморец – да го покаже на терена

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Който иска в Черноморец – да го покаже на терена

Мнениеот subzero » 01 сеп 2012 23:05

Избрах тези думи на Чиликов,защото след днешния мач наистина има футболисти,които не заслужават да играят в този отбор. По известни нам причини няма да кажа имената им,но всички,които гледахме мача ги знаем. Едва ли на тях им пука,че ходим да трошим нерви и да оставаме без глас. Едва ли една тема ще промени отношението им към отбора,но аз страдам за този отбор и ми е болно,когато някой се гаври с него. Дали толкова могат или толкова искат,не знам,но който иска в Черноморец-да го покаже на терена.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
T&T
Мнения: 1902
Регистриран на: 22 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: Който иска в Черноморец – да го покаже на терена

Мнениеот T&T » 01 сеп 2012 23:25

Ами ако никой не иска в Черноморец? :o
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Който иска в Черноморец – да го покаже на терена

Мнениеот subzero » 01 сеп 2012 23:27

T&T написа:Ами ако никой не иска в Черноморец? :o

Идва в Ботев. Справка: Коце Дяков. ;)
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Който иска в Черноморец – да го покаже на терена

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 02 сеп 2012 10:03

Така е , имаше играчи , който не показаха играта си ... ! Дано за напред да имаме късмет !

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Който иска в Черноморец – да го покаже на терена

Мнениеот ivan56 » 02 сеп 2012 16:41

Пансиона за някой продължава доста дълго време. За мен Христов и Преслав отдавна нетрябваше да са в отбора,неможеш да казваш че имаш някакви амбиции за добро класиране и да разчиташ на тези хубостници.Вчера Христов за цял мач нямаше взета една висока топка едно пресиране на вратар, защитник,без никакъв усет за играта. Видя се още миналата година че на него неможе да се разчита.Преслав е същия без разлика дори още по мързелив вчера с какво се усети че е влязал нов играч с нови сили- нс нищо.Някаква шпинга го надскача и му взема високата топка.И съм убеден на сто процента че Херо ги вижда тези работи но просто е в безисходица,дано само не му писне и да се махне.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Който иска в Черноморец – да го покаже на терена

Мнениеот ivan56 » 29 апр 2013 14:46

Отново ще повдигна тази тема,защото тя в момента е много актуална.
Ок разбирам ги че доиграват сезона,разбирам че няма пари но не разбирам как няма да имаш никакво желание за игра.Били сърдити на публиката че ги подозирала че не играли с Левски.Един мач не са отишли да поздравят и малкото хора които си трошат нервите с тях.Неблагодарници.Наемници за които е по важно да си вземат парите и да си бъдат цял живот мишки.Цял живот посредствени футболисти никакво желание за развитие,вечни таланти-това сте вие драги ми футболисти на Черноморец (с малки изключения).Мечтата ви за трансфер в Левски и ЦСКА и парично благоденствие до там са вашите цели.
Не сте доволни че чужденци ви заемали местата,ами ще ги заемат защото мога да изброя поне 10 такива които са си оставяли душата на терена а вие ден за ден.Бъдете благодарни че Черноморец няма много крайни фенове,защото досега да бяхте станали на мармалад.Вчера дори и малките деца се ядосваха от сърце,ама на вас какво ли ви пука.
Това си е лично мое мнение,никой не е длъжен да се съобразява с него.
Само Черноморец!!!
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Който иска в Черноморец – да го покаже на терена

Мнениеот subzero » 29 апр 2013 19:26

Между другото,май трябва да попитаме Херо,Траян или Стоян защо не идват да ни поздравяват от доста време насам ....
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: Който иска в Черноморец – да го покаже на терена

Мнениеот Искам си Акаунта » 01 май 2013 15:19

Чиликов явно прихванал от поведението на Херо ... Не можеш да наречеш един футболист ( който съвем между другото е и по-голям на години ) "мишок" . Дори и да си най-великия помощник треньор на света . Тази случка ме кара да си мисля , че Стоян най-вероятно няма да изпълни подписания си наскоро договор .
Дали има играчи които искат да са в Черноморец - сигурно има такива . Със сигурност обаче те искат коректно отношение от страна на ръководството . Така , че каквито и претенции да има ръководството към футболистите ... те са несъстоятелни , ако самото ръководство не крайно некоректно .
Колкото до репликата на Чиликов - благодарение на нея , са се появили 7-8 потенциални последователи на Венци Христов

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Който иска в Черноморец – да го покаже на терена

Мнениеот ntodorov » 01 май 2013 20:24

Колкото до репликата на Чиликов - благодарение на нея , са се появили 7-8 потенциални последователи на Венци Христов

...Надявам се сред "последователите" да е Преслав. Ама, като си знам късмета, а той възможностите... нищо чудно надеждите ми отново да са напразни. :mrgreen:
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Който иска в Черноморец – да го покаже на терена

Мнениеот k.dimitrov » 02 май 2013 21:06

Данчо или Нейчо, махнете я тази тема, с нея не помагате в момента на отбора. Прочетете какво написах в темата за мача. Не може от един мач да правите такива заключения и изводи.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта